Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Obraz disku

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2008

Dobrý den, poradil by mi někdo software zdarma, který mi udělá image disku?(nevím, jestli je to ono. Myslím, že si udělám cd, které při poruše systému vložím do mechaniky a ono se to jako by přeinstaluje, ale už na tom budou ovladače atd, prostě vše, co budu mít na PC, když budu dělat tu image. Díky)
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Na XP se casto pouziva Norton Ghost a Acronis True Image Home. Ale to jsou vsechno placene programy. Pokud mas Vistu, dela se na pevnem disku skryta partisna a vytvari se image do ni pomoci tzv. Winre.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2008

A mohl byste mi někdo dopořučit nějaký vhodný program, ale také jednoduchý? Já na to uvažování moc nejsem, takže radši všechno v češtině, jednoduché a hlavně zdarma!A kdyby se našel někdo, kdo by rád poradil, jak s doporučeným programem pracovat, byl bych mu vděčný. Díky moc.
    Naposledy upraveno uživatelem pavelson: 22-11-2008 v 20:15 Důvod: A mám tedy XP

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Bohužel, pečení holubi do úst nelétají.

V češtině je http://www.acronis.cz/domacnosti-a-k...ue-image-home/

ale ten zase není zdarma...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pavelson Zobrazit příspěvek
    Já na to uvažování moc nejsem, takže radši všechno v češtině, jednoduché a hlavně zdarma!
    Normalne mam obavy ti nieco vhodne poradit, pretoze to moze skoncit katastrofou . Aj pri tychto veciach treba uvazovat, nestaci len cestina.

Predosly post #3 obsahoval to co potrebujes, len s tou cestinou bude problem. Existuje aj jedno bootovatelne CD s viacerymi utilitami link. Ale opatrne, ked nevies co ten ktory program robi, tak ho radsej neskusaj. Hlavne pouzi google a hladaj nejake navody v cestine (slovencine) na nete.

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-10-2011, 14:22
  2. Obraz
    Od Zoidik v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 23-04-2008, 10:11
  3. preexponovany obraz
    Od cibulaProd v sekci Video a TV
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 15:38