Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Nová sestava kolem 12K

Nováček Avatar uživatele Ssmoke
    Registrace
    Dec 2007

Po novém roce se chystám na koupi nového PC.Mělo by být tiché a chtěl bych si na něm zahrát pár povějších her, nepotřebuji nějaké extramega detaily a hraju na rozlišení 1024x768..jinak nevím jestli budu taktovat protože s tím vůbec nemám zkušenosti ani nevím jak se to dělá..Tohle jsem zplodil http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...S001JGH01D2401..jo a sestavu bych si asi nechal sestavit a alfy netroufám si na to..máte s tím sestavením u nich nějaké zkušenosti?...mechaniku doma mám nepotřebuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

no, docela uchazejici sestavicka, ale po novem roce muze byt hodne veci jinak ...

Registrace
    Dec 2007

To je pravda uvidíme co se změní..ale jestli cena bude stejná asi to vemu dřív

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Nevypadá to špatně,ale udělal bych tam pár změn.Vem místo cpu E5200 místo E7200(Nepatrný rozdíl ve výkonu a vceně značný),za ušetřené peníze vem rovnou 4GB ram A-Data E (v dnešní době už naprostý standart).Skříň bych vzal o něco levnější,ale pořád kvalitní Cooler Master Centurion 534 Light SKNA silver a za ušetřené peníze chladič cpu Arctic-Cooling Freezer 7 Pro.Ještě bych přidal do skříně 2 x 12Cm Fan.Finačně by to po těhle uprávách mělo vycházet +/- stejně a bude Pc vyváženější.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od SamecP Zobrazit příspěvek
    Nevypadá to špatně,ale udělal bych tam pár změn.Vem místo cpu E5200 místo E7200(Nepatrný rozdíl ve výkonu a vceně značný),za ušetřené peníze vem rovnou 4GB ram A-Data E (v dnešní době už naprostý standart).Skříň bych vzal o něco levnější,ale pořád kvalitní Cooler Master Centurion 534 Light SKNA silver a za ušetřené peníze chladič cpu Arctic-Cooling Freezer 7 Pro.Ještě bych přidal do skříně 2 x 12Cm Fan.Finačně by to po těhle uprávách mělo vycházet +/- stejně a bude Pc vyváženější.
    souhlas, ale za ten mesic a neco muze byt vsechno jinak ted bych to moc neresil

Registrace
    Jul 2007

Stejně se neudží a koupí to dřív ...

Registrace
    Dec 2007

Tak jsem to pozměnil a vyšlo mi tohle http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...N001CZP02K0F01

Registrace
    May 2006

Jj, pekny ... a pokud nastanou "povanocni" slevy muzes koupit lepsi GK a bude

Registrace
    Dec 2007

Právě proto se chystám koupit až po vánocích uvidím co se stane kdyby se to zlevnilo tak bych vzal 4850.

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Ssmoke Zobrazit příspěvek
    Tak jsem to pozměnil a vyšlo mi tohle http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...N001CZP02K0F01
    Jo OK.Koukam,že jsi ještě v limitu,tak bych možná vzal kvůli tichu Accalero S1 rev 2,který tuhle vga uchladí při hodně slušnejch teplotách i pasivně

Registrace
    Dec 2007

S tím accelerem uvidím jak bude karta hlučná, kdyžtak bych přikoupil časem..

Registrace
    Jul 2007

S tím accelerem uvidím jak bude karta hlučná, kdyžtak bych přikoupil časem..
    Ok.Ještě mě napadlo,kdyby jsi se odhodlal zkoušet OC (neni to vůbec nic těžkého) tak by se hodil ještě lepší chladič cpu kvůli tichu a teplotám.Ideální by byl Cooler Master Hyper 212.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Jenom poznámku k těm NF-S12. Pokud do tý skříně nechceš řezat (štípat, kousat,...), tak jsou IMHO na nic. Přes překážky netáhnou. Takže bych vzal buď NF-P12 nebo pak Nexuse. Obojí už mám nějakej ten pátek v PC a nemůžu proti nim nic namítnout (na rozdíl třeba od Arcticů).

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Já teda nerad píšu takovýhle posty, ale už ta první sestava se ti povedla a dál se to zlepšuje. Hlavně nevymejšlíš nesmysly. To je úplnej balzám .
    Souhlas s meee (a ostatními taky), že ty S-Noctuy mají menší statický tlak (hůř protlačují vzduch přes překážky) a do sestavy za tyhle peníze jsou zbytečně "luxusní". Nexusy udělají minimálně stejnou práci mnohem levněji...

Registrace
    Dec 2007

OK.Tak vám všem děkuji.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. zase nová grafika kolem 3 tisíc
    Od Julinaa v sekci Grafické karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-05-2012, 22:52