reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém se zvukem – Realtek, Windows XP Proffesional SP2

Chester (52)|23.11.2008 16:01
Zdravím.po dlhej dobe som sa vrátil a aj to hned s problémom.
Mam na PC Windows Xp Proffesional+SP2.ovladace zvukovej karty realtek ktore som mal prilozene na cd a problém je v tom ze ked chcem pustit hudbu,film,hru tak mi tam vobec nejde zvuk,ale-ked pustit controlny panel realtek a dam tam skusobne prehrávanie zvuku tak to funguje.a pozeral som aj vo windowsackom Ovládáni hlasitosti a tam je tiez setko v poriadku.pls pomozte mi.
Chester (52)|23.11.2008 16:11
a este maly detail k tomuto-stalo sa to potom ako som si nainstaloval Webcameru Philips SPC 900 NC/00
EditorPO (2819)|23.11.2008 16:31
pozri sa vo win nastaveniach zvuku, ze ake mas nastavene default zariadenie
Chester (52)|23.11.2008 16:36
Prehrávanie zvuku mam default realtek HD audio output
záznam zvuku Realtek HD Audio Input.
a dalsia vec co som si vsimol-nefunguju ani tie clicky a taketo blbosti ked prechadzate zlozkami alebo take nieco
EditorPO (2819)|23.11.2008 19:11
1. pozri sa do spravcu zariadeni, ci je vsetko v poriadku, ci nemas nejake zariadenie (hlavne teda zvukove) s otaznikom, krizikom
2. ked odpojis kameru, tak to funguje?
3. aku mas maticnu dosku?
4. instaloval si kameru presne podla navodu? to znamena najprv ovladace a az potom pripojit kameru?
Chester (52)|23.11.2008 20:04
1.spravca ukazuje ze je vsetko v poriadku
2. ked odpokim kameru tak neviem lebo ked ju nainstalujem tak sa mi zasekne pocitac-zmrzne
3.Zakl.Doska---ASUSp5k
4. kameru som nainstaloval a ani som ju nezapojil do pc
EditorPO (2819)|23.11.2008 21:28
1. pozri sa este do "Zobrazovac udalosti" - "Aplikacie" a "System", ci su tam nejake errory
2. ak tam nic podozrive neuvidis, tak obnov system do datumu tesne pred instalaciou kamery
3. ak bude pocitac fungovat ako predtym, tak najprv nainstaluj ovladace kamery
4. restartni PC a az potom pripoj kameru, najlepsie do zadneho USB portu

daj vediet co a ako
Chester (52)|2.12.2008 06:48
zdravim.sorry ze som sa neozval ale musel som odist na tyzden do nemecka.k problemu.
dal som obnovenie systemu avsak to nepomohlo pretoze akonahle sa pocitac restartoval vypisalo ze obnovenie systemu nie je mozne.
pas!k (3765)|2.12.2008 07:06
Zkusil bych asi kompletne odinstalovat tu kameru. Po uspesne odinstalaci bych odebral i drivery ke zvukove karte .. pc vypnul a provedl reset cmos .. (mozna by neskodil ani update biosu) Po nastartovani byhc udelal zalohu ghostem nebo acronisem celeho systemu aby se bylo kam vratit kdyz se to cele zhrouti .. a pak bych zacal laborovat .. nove drivery ke zvukovce i ke kamere?
Chester (52)|2.12.2008 17:22
no dobre toto je uz trochu vela na mna.ja skusim naformatovat disk a uvidime ci to pomoze.
Chester (52)|2.12.2008 17:54
no tak problem je vyrieseni ale dost kuriozne.vytihol som vzadu jack od reprakov a hodil som tam sluchatka-neslo nic len v tom ovladacich realtek ten testu hudby-tak ako repro.tak som sluchatka napichal do vsetkych 6 otvorov a stale to iste.tak som kaslal na to pichol som tam znovu repraky a cuduj sa svete uz to-takze som zvedavy dokedy-ale dakujem vam za pomoc.