Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Monitory: Lenovo P20-2S

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Jaro

Znění dotazu:
    Dobry den,

Chcel by som poprosiť Váš názor ohľadom monitora Lenovo P20-2S, pretože nikde neviem nájsť žiadnu recenziu. Mám taký pocit, že tento monitor nevlastní asi nikto ) Oplatí sa mi ho kúpiť? Nevyzerá, že by bol zlý, ale ktovie. Ďakujem.

http://www.smartik.sk/?Mode=Sti&StiId=84991

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

mozna ho nemuzes najit proto, protoze je to fujitsu-siemens a ne lenovo

Neregistrovaný

Áno je to Fujitsu Siemens. Ja som sa pomýli. Už mi hrabe z čítania o monitoroch )

Neregistrovaný

Neregistrovaný

V cestine http://www.fujitsu-siemens.sk/wcms-d..._p20-2s_sk.pdf

Vie mi prosim niekto poradiť? Aký je Váš názor na tento monitor?

Neregistrovaný

Kokos uz mi fakt hrabe. Je to v Slovencine. Jaaaj

Registrace
    May 2006

pouzivej pls tlacitko EDIT
    - na co ten monitor chces pouzivat ? Musi byt 4:3 ?
    //je taky dost drahy, za nizsi cenu mas i 24 Samsung

Neregistrovaný

Tak chcem ho skor na kancelarske veci ako internet, nejaka ta grafika v Coreli, obcas uprava fotiek, word, excel. Sedim pri PC celkom dost a nechcem TN panel. Povodne som chcel Eizo S1932, ale je horor ho zohnat. Privezu ho az o 2-3 tyzdne. Teraz frcim na notebooku a to je strasne.

A kde je tlacitko edit? Nikde ho tu nevidim. Akurat, ze odoslat prispevok

Neregistrovaný

Nechcem viac ako 22 palcovy. 24 je moc a ani nahodou nechcem leskly monitor od ktoreho sa vsetko odraza. To mi dost vadi. A viac ako 15 za monitor nechcem dat.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    A kde je tlacitko edit? Nikde ho tu nevidim. Akurat, ze odoslat prispevok
    Promin , jako neregistrovany ho asi nemas ...
    Jinak, na praci v photoshopu asi nejaky IPS nebo PVA panel, ten co jsi vybral by nemusel byt spatny ...
    //na to Eizo se mozna mrkni tady, maji nejakou 22" skladem http://www.czechcomputer.cz/cat_tree...ry%2FTV%5CEizo
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 25-11-2008 v 17:48

Neregistrovaný

Nic sa nestalo )

No jo, ale ceny 22 palcovych Eizo monitorov su pekne vysoke. Preto som chcel ten S1932, lebo mal dobre parametre a nic mu nebolo vytknute. Akurat, ze sa mi uz nechce cakat dalsie 2 tyzdne az ho privezu a povedia mi, ze cena stupla o 3 litre ako to bolo v inom obchode, kde som ho objednal. Na druhy den zvysili cenu. Som nechapal. Asi objednam tento Siemens a sa budem modlit, aby bol fajn

Registrace
    May 2006

Jo, jako Pckova rada ma zaruku O vadnych bodu, je to myslim S-IPS (nebo se pletu ?) takze myslim, ze bude dobry.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    No jo, ale ceny 22 palcovych Eizo monitorov su pekne vysoke. Preto som chcel ten S1932, lebo mal dobre parametre a nic mu nebolo vytknute. Akurat, ze sa mi uz nechce cakat dalsie 2 tyzdne az ho privezu a povedia mi, ze cena stupla o 3 litre ako to bolo v inom obchode, kde som ho objednal. Na druhy den zvysili cenu. Som nechapal. Asi objednam tento Siemens a sa budem modlit, aby bol fajn
    No Eizo 2231 ukazuje moc pěkně a vejde se do 15t. Pokud je to moc, tak na to co píšeš by ti určitě stačil i HP LP2275w - ten je do 8t.

Neregistrovaný

Leroj: Na Slovensku je to Eizo okolo 18-19 000 co uz je pre mna moc a ten HP co som sa docital pri znizeni jasu piska a o nervy nechcem prist )

Salamander: Pisu tu, ze chybne pixle podla triedy II. Keby som tak vedel co to znamena )

Neregistrovaný

Takze pred chvilou som objednal Fujitsu Siemens P20-2S Do 2-5 dni by som ho mal mat doma, tak potom dam vediet ci som spokojny Dufam, ze bude v pohode.

Podobná témata

1. Monitory: 2 monitory, ukazuje jako jeden
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-06-2009, 00:00
  2. Monitory: 2 monitory s kartou FX5200
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-01-2009, 11:20
  3. Ntb Lenovo
    Od Maximus12 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 2