Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Chieftec CG-01B-SL? nebo máte alternativu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Zdravím všechny PC dravce

Před nedávnem (2-3měs.) jsem si od mého firemního dodavatele dovezl novou sestavu:

Intel E8400,
    Intel DPD45
    2x Seagate Barracuda HDD ES.2 (500GB)
    GeForce 9600GT + DVD mech. čtečka karet... dále ze starého PC (sat. karta SkyStarII + síťovka navíc..)

Proč to píšu? Už od začátku mě štval jediný hlučný prvek a to zdroj který je ve skříni Nexus (bohužel nějakej low model) ..poslední dobou se hluk stupňuje, reklamace nemá cenu (při ceně za kterou jsem sestavu pořídil mi to svědomí ani nedovolí )

Rozhodl jsem se pro nový zdroj http://www.edcz.cz/main.aspx?cls=pro...&pro_id=226853 ovšem na to jsem objevil case od Chieftecu se zdrojem 450W http://www.chieftec.com/cg-01sl.html a ta se mi zalíbila...

Case ve které mám sestavu je pěkná a docela stabilní ale říkám zdroj je SUX, tak mi poraďte Korsára? nebo ten Chieftec case? a nebo pro mne máte lepší radu?

Dík s pozdravem Tajgr
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

dodľa mňa je to skoro jedno čo zaberieš, ak chceš kupovať aj novú skrinku tak toho Chiefteca, Chieftec nemá zlé zdroje ale ten corsair bude lepší a tichší, ale stačil by ti aj Corsair CX400W alebo 425W Enermax 80+Pro

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Určitě vem ten Corsair nebo jak píše Klingacikx Enermax PRO82+ 425W (Je ještě o maličko tižší a účinnější než Corsair,Corsair,má,ale 5 let záruku)...
    Naposledy upraveno uživatelem SamecP: 27-11-2008 v 16:41

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Ok, rozhodl jsem se pro toho korsára, myslím že ta 400W postačí i s rezervou....

Podobná témata

1. Další NTB pro studenta:-) prosím o alternativu
    Od Luvel v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-09-2008, 13:40
  2. Chieftec nebo Fortron?
    Od meeee v sekci Zdroje
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 26-01-2008, 10:26
  3. Chieftec GX-01BW-OP
    Od o.n.y.x. v sekci Skříně