reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lg W2242t-pf

benik.martin (35)|30.11.2008 14:50
Zdravim...k vánocům bych rád nějaký LCD monitor,ovšem ježíšek nedisponuje tak velkou finanční hranicí...takže bych se rád vešel někam okolo 4 tisíc...líbí se mi LG W2242T-PF ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55527 ), sehnat se dá řekněme za 3800kč....co na něj říkáte? je to jeden z nejlevnějších monitorů s DVI vstupem,který určitě chci...nejlépe aby měl oba dva,jak D-sub tak DVI....co an něj tedy říkáte,popřípadě jiný návrh??
Pavel Boček (4169)|1.12.2008 00:33
Myslím, že je to v podstatě jedno. Dost mu chrčí trafo pokud je vypnutý nebo ve Stand by módu. Já to řeším zásuvkou s vypínačem. Spousta Samsungů se ale začíná projevovat podobně.

Pak je pravda, že docela dost se degradují barvy (a jas) při změně úhlu pohledu a je třeba se na něj dívat jaksi s nadhledem (nebo ho sklopit). No co by člověk čekal za tu cenu že :) na běžné použití dobrý.
benik.martin (35)|1.12.2008 16:58
mno koukat budu přímo kolmo na něj,zhruba ve velikosti očí,takže pohoda ne? jen ještě to chrčení,jak je hlasité? v tom pokoji budu spát tak abych nebyl kvuli tomu nas.....štvanej :D
Pavel Boček (4169)|1.12.2008 17:42
Trochu bych ho přitom sklopil, přece jen bude vršek světlejší.

V poslední době to sílí, ale jak říkám, pořídil jsem si zásuvku s vypínačem, to je asi nejlepší. Zvýší se i životnost, s tím, jak to dneska osazují, to nebude nic moc...
benik.martin (35)|1.12.2008 18:21
dobře....mno uvidím.....nebo nenavrhujete třeba nějaký jiný monitor v podobné cenové relaci,který má jak D-Sub tak DVI?? nebo je toto v této cenové skupině nejlepší volba? ještě sem koukal na Acer http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60542 .....nebudu kupovat na czc,protože maj dražší ceny...zatím jsem nejlevnějc na jinejch obchodech našel to LG..... nebo nějaký návrh? :)
Pavel Boček (4169)|1.12.2008 18:49
Acer bude spíš horší. Víceméně je to jedno, jak říkám, i další podobné modely nebudou o moc lepší, šetří se na všech. Kup tenhle a za 100 Kč k němu zásuvku s vypínačem na noc...
benik.martin (35)|1.12.2008 19:13
zůsuvku mám na celou soustavu kabelů od PC :D je blbý to pokaždý vypínat co? nebo máj koupit spešl zásuvku na ten monitor jo? a není to pro něj spíš horší než lepší???
Pavel Boček (4169)|1.12.2008 19:21
Proč ? Není stále pod proudem, nehřeje se, myslím, že je to lepší. Osazení je jak říkám nic moc, tak čím méně jede, tím lépe :)

Ano myslím zvlášť zásuvku na něj. Já jsem si udělal asi 1m prodlužovačku na třízásuvce s vypínačem.
benik.martin (35)|1.12.2008 19:36
jj,tak super,tak to tak udělám:) páč třeba u televize (myslim teď klasickou) prej není vhodný ji furt vypínat uplně od sítě,kvůli magnetizaci a já nevim čeho všeho,nerozumim tomu...stejně tak je spousta dalších přístrojů kterým vadí neustále odpojování od el.sítě:) takhle když je to u LCD lepší tak to udělám,děkuji za rady,asi pořídím tedy to LG :)