Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Lg W2242t-pf

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravim...k vánocům bych rád nějaký LCD monitor,ovšem ježíšek nedisponuje tak velkou finanční hranicí...takže bych se rád vešel někam okolo 4 tisíc...líbí se mi LG W2242T-PF ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55527 ), sehnat se dá řekněme za 3800kč....co na něj říkáte? je to jeden z nejlevnějších monitorů s DVI vstupem,který určitě chci...nejlépe aby měl oba dva,jak D-sub tak DVI....co an něj tedy říkáte,popřípadě jiný návrh??
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Myslím, že je to v podstatě jedno. Dost mu chrčí trafo pokud je vypnutý nebo ve Stand by módu. Já to řeším zásuvkou s vypínačem. Spousta Samsungů se ale začíná projevovat podobně.

Pak je pravda, že docela dost se degradují barvy (a jas) při změně úhlu pohledu a je třeba se na něj dívat jaksi s nadhledem (nebo ho sklopit). No co by člověk čekal za tu cenu že na běžné použití dobrý.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

mno koukat budu přímo kolmo na něj,zhruba ve velikosti očí,takže pohoda ne? jen ještě to chrčení,jak je hlasité? v tom pokoji budu spát tak abych nebyl kvuli tomu nas.....štvanej

Registrace
    Apr 2007

Trochu bych ho přitom sklopil, přece jen bude vršek světlejší.

V poslední době to sílí, ale jak říkám, pořídil jsem si zásuvku s vypínačem, to je asi nejlepší. Zvýší se i životnost, s tím, jak to dneska osazují, to nebude nic moc...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

dobře....mno uvidím.....nebo nenavrhujete třeba nějaký jiný monitor v podobné cenové relaci,který má jak D-Sub tak DVI?? nebo je toto v této cenové skupině nejlepší volba? ještě sem koukal na Acer http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60542 .....nebudu kupovat na czc,protože maj dražší ceny...zatím jsem nejlevnějc na jinejch obchodech našel to LG..... nebo nějaký návrh?

Registrace
    Apr 2007

Acer bude spíš horší. Víceméně je to jedno, jak říkám, i další podobné modely nebudou o moc lepší, šetří se na všech. Kup tenhle a za 100 Kč k němu zásuvku s vypínačem na noc...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

zůsuvku mám na celou soustavu kabelů od PC je blbý to pokaždý vypínat co? nebo máj koupit spešl zásuvku na ten monitor jo? a není to pro něj spíš horší než lepší???

Registrace
    Apr 2007

Proč ? Není stále pod proudem, nehřeje se, myslím, že je to lepší. Osazení je jak říkám nic moc, tak čím méně jede, tím lépe

Ano myslím zvlášť zásuvku na něj. Já jsem si udělal asi 1m prodlužovačku na třízásuvce s vypínačem.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

jj,tak super,tak to tak udělám páč třeba u televize (myslim teď klasickou) prej není vhodný ji furt vypínat uplně od sítě,kvůli magnetizaci a já nevim čeho všeho,nerozumim tomu...stejně tak je spousta dalších přístrojů kterým vadí neustále odpojování od el.sítě takhle když je to u LCD lepší tak to udělám,děkuji za rady,asi pořídím tedy to LG

Podobná témata

1. LCD: LG W2242T přepálené barvy
    Od ne-e v sekci Monitory
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-11-2008, 14:12