Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Vanocní darky

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tommula
    Registrace
    Apr 2007

Zdravim,

vim ze se to sem moc nehodi, ale nemate nejake tipy na darky na Vanoce? Celkem me fascinuje nabidka vanocnich darku ruznych obchodu s cenami kolem 5k za kus apod

Rad bych kdyby byl nekdo ochotny podelit se o inspiraci na darky pro rodinu, teda spis otce a matku..atp..

Vim ze nejde dat nejaky konkretni typ, ale zajimalo by me co porizujete Vy svym rodinám a rodinným příslušníkum.

Já začnu

sestra: (jako jedina co mam zhruba vyresenou) : bezdrat. klavesnice s mysi Logitech Deluxe 660, rukavice na lyže, a k tomu jeste nejake tricko

otec: tam jsem uplne v pasti do PC neni co bych mu poridil, vsechno co potrebuje a pouziva ma chtel jsem na chatu poridit komposter, ale usoudil jsem ze bude lepsi si ho vyrobit takze ted co jineho vymyslet?

matka: no nerad bych skoncil u kosmetiky kterou jsem jiz teda nejakou poridil, ale co k tomu tezko rict

pritelkyne: tam mam nastesti jasno.. pradlo pradlo a jeste nejake pradlo (musim si udelat radost ne ) a nejaky ten parfem a konvicku na cajik

Jak jste na tom Vy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Nikomu nic. Ekonomická krize......

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    to bych taky rad ale prvni vanoce co nebydlim doma tak musim ukazat ze na ne uplne neprdim

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Žádná ekonomická krize není, jen hrstka paniky a tu a tam mrtvá banka.

Jinak taky ještě vůbec nevím, co budu kupovat.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

Cool tiez sa potrebujem inspirovat, uz vidim ako zase budem poletovat last minute pred vianocami ...
    -
    Ek.krize => Nikomu nic (best so far )
    -

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Jojo, vánoce ... skvělá příležitost, jak ukázat ostatním, jak málo o nich víme

Taky nesnáším vybírání dárků, protože nevím, co daný osobě vlastně dát, aby to nebyl "garbage" a aby to k něčemu bylo (vím z vlastní zkušenosti, většinu dárků dám po vánocích někam do škříně a tam zůstanou nafurt). Hlavním problémem je to, že lidi si často myslí, že největší radost udělám tomu druhýmu tím, že mu koupím to, co bych sám nejvíc chtěl, a to ještě patřičně drahýho (a ve skutečnosti to pak dotyčný osobě k ničemu není, ale je jí blbý to říct). Takže jako nejvýhodnější pro obdarovávaného se mi jeví dávat obálku s penězma, aby si koupil to, co sám skutečně chce. Ale to je zase takový blbý, aby byly pod stromečkem jenom samý obálky, to si v podstatě každej může nechat svoje peníze a koupit si to sám.

Takže to dopadá většinou tak, že u koho nevím, koupím nějaký levný blbosti, který nebude mít dotyčnej rozpaky případně vyhodit, a kdo si o něco konkrétního řekne, dostane to (pak už to zase neni žádný překvapení, ale ono překvapení může bejt často i nepříjemný).

Btw. nejhorší je, když má člověk nějakej zájem, o kterým všichni vědí, a někdo mu koupí dárek z toho oboru a myslí si, jakou bude mít dotyčnej radost. Jenže ten, kdo dárek kupuje, zpravidla o tom oboru neví vůbec nic, takže koupí dost blbě. Kupříkladu já bych nechtěl, aby mi někdo dával jako dárek komponentu do počítače (ledaže bych si předtím našel a sám mu přesně řekl co má přesně koupit).
    Naposledy upraveno uživatelem Dojigiri: 01-12-2008 v 10:43

Registrace
    Sep 2007

Jo, ono to chce si vždycky začít tak kolem října až listopadu všímat, po čem ten člověk asi tak pokukuje, ale pokud po ničem nepokukuje, je to problém.:-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Jo, ono to chce si vždycky začít tak kolem října až listopadu všímat, po čem ten člověk asi tak pokukuje, ale pokud po ničem nepokukuje, je to problém.:-)
    No to delam. Akorat je blbe, ze si nezapamatuju znacky tech parfemu. A bliknout si ho mobilem je zase blbe (napadne)

Registrace
    Sep 2007

Snadná pomoc - koukni, přemítej si jméno v hlavě a ihned vyhledej tužku a papír někde, kde tě ženská neuvidí.:-)

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Já asi skoro všem pořídím obušky a boxery...doba je zlá a bude to hroší, tak co ?

Do spodního PC doma chystám upgrade, konečně snad seženu paměti, tak to všechno vyměním, to bude nejlepší dárek

ADD// hmm, teď jsou na Aukru spousty paralyzérů...lákavá nabídka
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 01-12-2008 v 12:27

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    No nejlépe je poslouchat celý rok a ne jen měsíc v roce, pak aspoň s tím není takový problém. Jinak ta rada se zapamatováním a napsáním si je velmi účinná. Během roku jsi schopný si udělat seznam věcí, že budeš muset rozmýšlet, co z toho vybrat. U parfémů si stačí zapamatovat co jí voní (hlava, srdce, základ), pak se nespleteš. Sem tam se podívat jaké šminky používá (pudr, makeup, řasenku, stíny, tužku), s oblečením je to jak u koho, jistota je koupit prádlo (hlavně trefit velikost) nebo doplňky (šála, rukavice), dále pak tričko, top nebo jakékoli šperky - stříbro, zlato, ale vždy dle jejího vkusu. Dobrý dárek můžou být různé maličkosti a doplňky domů (dekorace). Luxusní čokoláda taky není od věci 90% a více, tenké plátky. Nezapomenout na plyšáka.

S rodičema a hlavně s muži to bývá složitější, vhodné je jít do věcí, které je zajímají nebo mají jako hobby. Otec sportuje, dostane třeba funkční prádlo od Craftu nebo tréninkové trika, dresy, potítka. Popř. věci ke kompu, to je klasika. Mamka ráda čte, knihkupectví je hromada a antikvariátů taky (pokud má oblíbené starší autory). A jako žena většinou dostane nějaký parfém nebo novou kulmu apod.

Každopádně nejhorší dárky jsou ty, o kterých si myslíš, že by mohly být nejzajímavější. Např. kámoš loni dostal od te své Petanque (předtím ani nevěděl, co to je) a byl to zhruba dvakrát vyzkoušet a od té doby to někde leží ve skříni.

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    ADD// hmm, teď jsou na Aukru spousty paralyzérů...lákavá nabídka
    to bych mel skoro strach ze to nekdo pouzije na me, to bych radeji nedaval...

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

My to v rodině řešíme velmi jednoduše - když nevím, zeptám se co by dotyčný chtěl. Sice pak odpadne to překvapení, o to víc se ale těší na dárek který opravdu chce. A nejlépe se ptát už s předstihem, takže v době kdy obchoďáky rozjedou vánoční masáž, já už se jen můžu smát jak ostatní kvůli dárklm stresují a nakonec koupí nějakou předraženou kravinu, jen aby to měli z krku.

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    My to v rodině řešíme velmi jednoduše - když nevím, zeptám se co by dotyčný chtěl. Sice pak odpadne to překvapení, o to víc se ale těší na dárek který opravdu chce. A nejlépe se ptát už s předstihem, takže v době kdy obchoďáky rozjedou vánoční masáž, já už se jen můžu smát jak ostatní kvůli dárklm stresují a nakonec koupí nějakou předraženou kravinu, jen aby to měli z krku.
    nj ale ja mam treba problem ze mi reknou ze nevi.. mati si tu kosmetiku nebo nejake blbosti rekne ale otec? ten mi rekl ze bych chtel novy motor do auta takze to je pak tezko

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Tommula Zobrazit příspěvek
    nj ale ja mam treba problem ze mi reknou ze nevi.. mati si tu kosmetiku nebo nejake blbosti rekne ale otec? ten mi rekl ze bych chtel novy motor do auta takze to je pak tezko
    Ale to je jen výmluva, musíš trochu naléhat, nebo něco sám nadhodit - třeba ten motor, jestli by chtěl nový motor tak se asi v autě občas vrtá? Co nějaké nářadí, nebo něco užitečného k tomu autu? Mě když se někdo zeptá co bych chtěl tak taky okamžitě nevím, ale když si to rozmyslím tak na něco přijdu. Nevěřím že byl někdo měl opravdu vše po čem touží a na nic nepřišel.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vanocni charitativni turnaj ve hre <XYZ>
    Od cool.user v sekci Volná témata
    Reakcí: 227
    Poslední příspěvek: 08-01-2009, 15:55
  2. Vanocni sestava do 15000
    Od pas!k v sekci PC - archiv
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 08-11-2007, 14:25