Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 112

Téma: Need For Speed: Carbon

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Za prvé - s výměnou CPU bys musel vyměnit i desku, pokud už, tak AM2 nebo C2D, tzn i vyměnit RAM a grafiku.

Za druhé - výkon současných her zavisí především na grafické kartě. Takže vyměna by se mohla projevit, ale pouze minimálně.

Carbon je tak akorát, náročností se rovná Most Wanted. Pravdou ovšem je, že na 6600GT si při 2x AA/AF ve víc jak 1024*768 moc neškrtne.
    carbon náročný jako MW? to snad ne...proč mi teda na sestavě ještě s celeronem 1.7ghz a jinak stejnou sestavou jaká je v podpise MW běhali skvěle a carbony mi ted neběhaj vůbec?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    carbon náročný jako MW? to snad ne...proč mi teda na sestavě ještě s celeronem 1.7ghz a jinak stejnou sestavou jaká je v podpise MW běhali skvěle a carbony mi ted neběhaj vůbec?
    Carbony jsou náročnější než Most Wantedy. NFS MW jsem hrál na přetaktěné 7600GT s maximálními detaily, a 8x vyhlazováním v rozlišení 1024x768 a držely se permanentně nad 50FPS. Místy i 100FPS. Carbony s max detaily a 8x vyhlazováním byly 100% nehratelné. Musel jsem použít nižší vyhlazování (2x) a trochu i očesat detaily aby jely plynule...

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Dneska sem je naistaloval, nastavení mám stejné jako u MW (1024*768, +/- střední detajly, 2xAA/AF) a u MW sem mícal problém (hlavně díky enginu) a Carbony jedou stabilně okolo 30 fps. Sestava se neměnila (x700Pro atd)

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Me rika "pane" netaktovana GF7600GT, hraju na nejvyssi detaily, rozliseni 1280x1024, vyhlazovani 4x a ze by to bylo nehratelny se rict neda, i kdyz je pravda ze parkrat se stalo ze sem si vsim cukani, ale jinak f poho.

Občasný diskutér Avatar uživatele sob007
    Registrace
    May 2006

Ty drifty mě ze začátku taky nešly ale nějak sem se dotoho dostal a už sou v poho dokonce me to aji baví ale na honičky s poldama to nemá jen me sere že je kolikrát během honičky musí člověk hledat :-( ještě k těm driftum všim sem si že když má třeba natočena ve smyku 20 000 a narazim tak se mi to k tomu kontu přičte tak ted nevim protože tu psal někdo že se to skore smázne. Vy ste si toho nevšimly ??

edit: Jinak mám volant Logitech Wingman Formula Force GP sice už je starší ale jinak 100%spokojenost
    Naposledy upraveno uživatelem sob007: 20-11-2006 v 21:08

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

No... "nehratelné" je pro každého něco jiného - my, kteří jsme byli vychovaní tak, že 20FPS je luxus, považují za nehratelné 10FPS a méně, takže pokud má hra 20 a více FPS, je pro mě dokonale plynulá. To jenom na okraj, protože vždycky když slyším někoho říkat, že se to "cuká jako svině" nebo "je to nehratelné", spíš se ptám na FPS, protože pak mnohdy zjistím, že je to úplně OK...

EDIT: P.S.: Jinak moc rád bych se přidal do diskuse o tom, jak mi běží která hra, ale... nejsem náhodou v sekci HARDWARE?

// Přesunuto
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 20-11-2006 v 21:36

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zeli
    Me rika "pane" netaktovana GF7600GT, hraju na nejvyssi detaily, rozliseni 1280x1024, vyhlazovani 4x a ze by to bylo nehratelny se rict neda, i kdyz je pravda ze parkrat se stalo ze sem si vsim cukani, ale jinak f poho.
    Možná jsem to přehnal s tím vyjádřením, ten AA 8xS výkon dosti degradoval, ale já jsem ani se 4x jsem nebyl spokojen. Zkrátka, když je člověk zvyklej na 50fps jako minimum, jakmile hra padá ke 30FPS začíná se mi vařit krev
    I 50FPS mi přijde u závodů typu NFS málo nebo spíše na mezi kvalitní hratelnosti

EDIT: A Wizaardovi musím dát za pravdu s tím subjektivním pocitem plynulosti / hratelnosti
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 20-11-2006 v 21:36

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

A kde mam vzít prachy, když už mam v kariéře 100%?? Snad to nebudu honit 500 za závod ne?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    A kde mam vzít prachy, když už mam v kariéře 100%?? Snad to nebudu honit 500 za závod ne?
    ...no, to také autoři nedomysleli

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    ...no, to také autoři nedomysleli
    Tak té supr, mam McLarena a já chcí ještě do sbírky Lambordžíny ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

tak musím říct že větší zhovadilost jsem nehrál, ale kupodivu mě to baví, jen mě mrzí HW náročnost, připadá mi že je hra až moc jednoduchá, a taky mě zamrzela fyzika která ve hře absolutně není, ale je na větší úrovni než v CMR05 kde je stejná jako když jsem jako dítě brouzdal angličákem po koberci
    zdá se mi to nebo v carbonu se trošku zhoršil zvuk motoru oproti most wanted ?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Fox_22
    zdá se mi to nebo v carbonu se trošku zhoršil zvuk motoru oproti most wanted ?
    MW jsem nehrál, ale todle jsoou zvuky motorů? Dyť to šumí jak v úlu...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    MW jsem nehrál, ale todle jsoou zvuky motorů? Dyť to šumí jak v úlu...
    Toto taky zalezi na zvukovce pokud clovek ma zvukovu na MB nebo podobne ksunty, tak asi nemuze ocekavat super zvuk. Ja nedokazu porovnat zvuk, ktery byl v MW, ale ted vim, ze mam zvuk o mnoho lepsi nez jsem mel pred tim. Upgradenul jsem zvukovku z nejakyho Crystalu na XFI a zvuk je 100x lepsi . A v Carbonu mi prisel, ze je na docela solidni urvoni, i kdyz je pravda, ze jsem ho nezkousel na sluchatkach, ale na takovych pochybnych repro .

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Nechcete mi někdo říct jak se mám zbavit te hitlerjuggen při startování závodů?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Nechcete mi někdo říct jak se mám zbavit te hitlerjuggen při startování závodů?
    WTF? "hitlerjuggen"?? Kurňá já myslel, že NfS nejsou německý...

Strana 4 z 8 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Need For Speed-Undercover
    Od drobek314 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 07-06-2009, 06:42
  2. Need for Speed Most Wanted
    Od Aytech v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 22:28
  3. speed fan