Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Jaká sluchátka?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza.4.ever
    Registrace
    Oct 2008

Chtěl bych se zeptat,jaká byste mi dopoučili sluchátka.Chtěl sem nějaká uzavřená,kvůli potlačení okolního ruchu a pohodlí.Budu je používat jen doma při hraní na pc,nebo poslechu hudby a sledování filmů.Jen prostě nevím které.Mám na ně maximálně 1000kč,tak snad do té ceny se něco najde.Moc díky za rady a zkušenosti.Jen co sem hledal,tak sem našel např. tyto http://www.elektrocigler.cz/sluchatk...00-ce7)-i9270/
    Co myslíte?Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Je ten litr opravdu maximální částka? Kdybs přitlačil o stovku a půl, můžeš mít Koss Porta Pro, které jsou fakt hodně dobré. Dají se v Alfě koupit i za cenu pod tisíc Kč, ale neměl bys u nich doživotní záruku, což by mohla být celkem škoda ( vzhledem k tomu, že se vyrábějí nezměněná už od roku 1984, asi se dá očekávat, že se vyrábět ještě chvíli budou ).

Registrace
    Oct 2008

na ty jsem koukal,ale nejsou uzavřené....chtěl sem uzavřené kvůli okolním zvukům....

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Hmm, hloupá to skléróza má... Na tuhle podmínku jsem během výběru zapomněl, sorry. Ale řekl bych, že v jejich případě nebude uzavřenost ani nutná - alespoň mě při poslechu hudby jimi okolní hluk doma nijak neruší. Samy o sobě dokáží svým přítlakem mírně ( zřetelně, ale ne výrazně ) ztlumit okolí, hudba to pak většinou přerazí.

Jinak ty tvou vybrané Sony se mi docela líbí, ale jak hrají, to ti nedokážu říct.

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

jj.osobně také doporučuji Porta pro. Za ty peníze slušná koupě. Nejsou uzavřené, ale okolní hluk potlačí docela bez problému. Mám je cca 6let a stále spokojenost. Jen asi 3x RMA , ale to je při častém používání samozřejmostí.... Sice je má dnes na hlavě kdekdo, ale zároveň to vypovídá o oblíbenosti těchto sluchadel. Případne se dají ještě pořídit o pár korun levněji Sporta Pro. Rozdíl je ,,minimální,, a známý si je vybral , protože Porty nosí prý každej

Registrace
    Oct 2008

ty mi pár lidí doporučilo,ale uzavřené prý tlumí líp a já když třeba hraju na pc,nebo poslouchám hudbu,tak kolem běhá můj uřvaný syn,hraje tv atd,proto bych raději dal přednost těm uzavřeným...ty sony vypadají docela dobře si myslím....viděl sem uzavřené i do 300kč,ale těm bych se radši vyhnul....ale díky za radu,snad bude mít někdo jiný v tomhle víc zkušeností,než já a bude moct poradit

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

navic treba v Alfe jsou docela levny http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4008A01N0UV41D

//uzavrena tak mozna tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30917
    ale o jejich kvalite se da uspesne pochybovat

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Uzavřené sluchátka obecně trpí nedostatkem dolních frequencí. A to platí i např. pro Sennheiser HD 215. Co se týče Koss PP tak ty mají zase basy nepřirozeně zdůrazněné. Sennheiser PX 200 http://www.megafoto.cz/sennheiser-px-200.html mají na můj vkus nevyrovnanou charakteristiku. Samozřejmě jsou PX 200 a Koss PP otevřené sluchátka.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

PortaPro má teď spousta lidí, ale nevím, buď se zhoršily nebo nepadnou dost univerzálně. Slyšel jsem teď v poslední době několikrát se z nich linout celkem hluk, ač jsem měl za to, že právě moc nezatěžují zvukem okolí a směřují je právě jen tam, kam mají - do ucha.

Registrace
    Oct 2008

a co ty co mám nahoře na ně odkaz?máte někdo zkušenost se značkou SONY co se týče sluchátek?nebo přímo s tímto modelem?

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Co se týče Sony a sluchátek tak tato firma prostě sluchátka neumí vyrobit. Obecně Sony zaujímalo v Hi-fi vždy postavení klasické spotřební elektroniky.

Nováček Avatar uživatele Antonín Chromý
    Registrace
    May 2006

A co Sennheiser PX100? Cenově odpovídají, slyšel jsem je na vlastní uši, protože si je kupoval brácha (a rozhodoval se mezi Porta Pro a těmito) a jejich zvuk se mi líbí (nějaký creative přehrávač a audigy sloužily jako zdroje zvuku). Co se týče hraní ven, tak opravdu minimálně a co se týče utlumení okolí, tak když na mě bratr mluvil, tak jsem neslyšel. Nicméně dětský hlas bude daleko daleko větší oříšek

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Honza.4.ever Zobrazit příspěvek
    Chtěl bych se zeptat,jaká byste mi dopoučili sluchátka.Chtěl sem nějaká uzavřená,kvůli potlačení okolního ruchu a pohodlí.Budu je používat jen doma při hraní na pc,nebo poslechu hudby a sledování filmů.Jen prostě nevím které.Mám na ně maximálně 1000kč,tak snad do té ceny se něco najde.Moc díky za rady a zkušenosti.Jen co sem hledal,tak sem našel např. tyto http://www.elektrocigler.cz/sluchatk...00-ce7)-i9270/
    Co myslíte?Díky
    co třeba tyhle?:
    http://headphones.cz/inshop/domaci/u.../akg-k-512.htm

/edit:
    předtim jsem neměl moc času. Tahle sluchátka jsou uzavřená, takže hluk tlumí. Jsou i lehká, takže jsou vhodná i na dělší nošení. Jak jsou na tom se zvukem nevím. Svůj účel splní dobře, ale nelze od nich očekávat hudební zázraky (záleží hlavně na trénovanosti uší a na co jsi zvyklý).
    Pokud se ti nelíbí, tak se podivej na další sem:
    http://headphones.cz/inshop/domaci/uzavrena/
    Naposledy upraveno uživatelem Razi3L: 01-12-2008 v 17:58

Registrace
    Oct 2008

myslím,že jakákoli sluchátka budou krok kupředu,protože doted jsem poslouchal jen obyč sluchátka,která byla dodávána s přehrávači...ty současný jsou od přehravače iriver T60,takže si myslím,že snad určitě nemůžu udělat krok zpět.

EDIT:myslíte,že žádný sluchátka sony nejsou extra?co totiž tyhle?můžu je mít za 1500kč....je to o dost mín,než je cena,jak je vidět.....pokud by to opravdu bylo dost poznat,tak těch 500 bych nějak sehnal a vzal je...asi s nima nemáte nikdo zkušenost,že?

http://www.sluchatka.net/5-sony-mdr-v700dj/
    Naposledy upraveno uživatelem Honza.4.ever: 01-12-2008 v 19:14 Důvod: odkaz

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Honza.4.ever Zobrazit příspěvek
    EDIT:myslíte,že žádný sluchátka sony nejsou extra?co totiž tyhle?můžu je mít za 1500kč....je to o dost mín,než je cena,jak je vidět.....pokud by to opravdu bylo dost poznat,tak těch 500 bych nějak sehnal a vzal je...asi s nima nemáte nikdo zkušenost,že?
    Tak na to zapomeň, za 1500,- je to 100% fake.
    //viz. zde.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaká sluchátka?
    Od N0isy v sekci Audio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 19:49
  2. Jaká hi-fi otevřený sluchátka?
    Od dracihnev v sekci Audio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-12-2011, 13:31