Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: Připojení k internetu

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Tím spíš to můžeš vyzkoušet.:-) Prostě jim napiš e-mail nebo dopis, že takto to dál nejde, že služba je při současných rychlostech zcela nepoužitelná a že buď zajistí její dostatečnou kvalitu, nebo si necháš vypracovat znalecký posudek o použitelnosti služby a případně jej použiješ u soudu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele fakír
    Registrace
    Jun 2008

Tak prubnout to můžu, a možná bych tam mohl připsat i něco o mediích jako nova atd...

Registrace
    Sep 2007

Jj, to klidně taky můžeš. Čím víc strašáků, tím líp, ale zase to nezapomeň napsat věrohodně, ať se na to nepodívají a nezjistí hned, že jen blafuješ.:-)

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Jj, to klidně taky můžeš. Čím víc strašáků, tím líp, ale zase to nezapomeň napsat věrohodně, ať se na to nepodívají a nezjistí hned, že jen blafuješ.:-)

To zvládnu z češtiny jsem skoro propadal, ale sloh jsem měl vždy za 1.

Registrace
    Sep 2007

Hodně štěstí.:-)

Registrace
    Jun 2008

Dopis určitě napíšu, ale pokud by někoho něco napadlo co by pomohlo vyřešit můj problém tak sem s tím.

Registrace
    Sep 2007

Nejlepší by samozřejmě bylo změnit poskytovatele, ale pokud žádného vyhovujícího nenajdeš, asi se budeš muset nakonec spokojit s tím ADSLkem. Službu by mělo poskytnout aspoň nějakou ( ten půlmegabit by tam být mohl ) a podobným nehodám, jako předtím, můžeš opravdu celkem snadno zabránit tím bezdrátovým oddělením.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Co se týče toho CDMA, tak tam se obávám, že nemá moc šanci to zrušit. Protože CDMA je připojení přes mobil - a tam poskytovatel garantuje takový připojení, jaký prostě v daný lokalitě je. Jedině že by měl svědky, že mu někdo sliboval, že tam a tam mu to bude chodit takhle a takhle rychle. Kdyby šlo o "stabilní" službu (nebo aspoň lokálně vázanou, např. wifi), tak je to jiný, ale u čistě mobilní služby těžko dokáže, že si ji objednával na to konkrétní místo na chatu. Jedině snad
    argumentovat mapou pokrytí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

No mozna by nebylo spatny mrknout co presne v te smluve co si podespal je napsany .. ja bych se s nimi snazil domluvit slusne .. az kdyz to nepujde slusne zacal bych zminovat moznosti jako informovani medii atd ..

Registrace
    Jun 2008

Tak po 4 dnech telefonování na bezplatnou linku O2 jsem to vzdal a zavolal na placenou linku a ejhle něco se začalo dít a dokonce usoudili, že asi bude potřeba vyrestartovat BTS a najednou to začalo chodit a to dost pekelně no do byl fofr download mezi 270 - 600Kb s CDMA ???!!! ani jsem tomu nemohl uvěřit a dostal jsem z toho takovou radost jako malé dítě když má přijít ježíšek. Jenomže tahle euforie trvala jen pár desítek minut než down klesnul na příjemných 1-2,5kb . Opět jsem protelefonoval dalších 90kč na placenou linku, kde technik zjistil, že asi bude opět problém s BTS a asi i s mým modemem a poprosili mě ať zůstanu na telefonu a u kompu a to už trvá skoro 4 hodiny a nic

No musím doufat, že snad zítra nebo že by snad za další 4 dny ?

Registrace
    Jun 2008

Jo ještě jsem zapoměl teď stahuju aktualizaci antiviru konečně po 4 dnech a ještě 328 hodin a mám ji staženou.

Registrace
    Jun 2008

Opravdu by se nenašel nikdo kdo by mi poradil nějakou firmu nebo někoho kdo by pomohl ?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No firmu - v danym místě je asi nejrozumější ADSL. Mezi modem a přívod se dá dát přepěťová ochrana, která by měla zabránit další "bleskový katastrofě". Nic lepšího Ti poradit neumíme, protože IMHO neni co.
    Druhej problém je tvoje dvouletá smlouva s O2, tam bych to udělal tak, že bych je bombardoval reklamacema a pak se to pokusi zrušit. Obávám se ale, že pokud nebudou chtít, tak nic nezrušíš - CDMA nic negarantuje. Proto bych se spíš snažil o dohodu, jestli by Ti závazek nezrušili výměnou za stejně dlouhej závazek k ADSL.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od fakír Zobrazit příspěvek
    Opravdu by se nenašel nikdo kdo by mi poradil nějakou firmu nebo někoho kdo by pomohl ?
    Viac ti uz asi neporadime, bombarduj O2 staznostami (potrebujes vela pisomneho dokazoveho materialu ohladom staznosti). Bol si uz aj osobne v O2? A urcite skus to, co ti radil Logout s tou dohodou a zamenou sucasneho pripojenia za ADSL. Toto by mohlo byt schodne, o prijem za tvoje pripojenie nepridu. Mozes im poslat oficialne ziadost o zmenu technologie sucasneho pripojenia, alebo nieco v tom zmysle.
    Skus na nich tlacit aj cez Obchodnu inspekciu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Vzhledem k tomu ze v O2 pracuji na technicke podpore a resim denne problemy nejen s ADSL,tak by se s tim pokud budes mit ADSL od O2 dalo neco delat...staci pak napsat cislo a dalsi se domluvit po pm nebo po telefonu.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. pripojeni pc a ps3 k internetu
    Od JEDImfp v sekci Sítě
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-04-2012, 12:01
  2. pripojeni k internetu
    Od wolf007 v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-04-2010, 12:06
  3. Připojení k internetu