Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 56

Téma: Ochutnal bych Samsung 22"

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím ..je to asi neverending story co se tyce takvych topicu Ale radsi se zeptam at si zase nekoupim nake tamagoči ..Jedu uz řadu let na stare CRT 17" a rad bych presel na neco hezkeho, elegantniho..po procitani for a ruznych hodnoceni se mi zalibil typove Samsung..jde o to jaky typ koupit a bych spokojen vykon/cena..

Libila by se mi 22" do 5000kc pro filmy, internet, hry..nataceni staci malicko dopredu a dozadu

Jsem, ale jelen z toho jakej poridit..jestli klasiku nebo wide (je vyhoda si vubec poridit wide?)
    Jsem, ale jelen z toho jaky je rozdil mezi http://www.digitalversus.com/duels.p...5&p2=1857&ph=5
    a jestli ma vubec cenu o nich uvazovat..

nebo se spolehnout na klasiku http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007X23B23CHDI
    popripadne http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007X23B23CI0T

a nebo mi popripadne zamotat hlavu s uplne jinym Samsungem?? Pokud by se nekdo nudil a mate zkusenosti se Samsungem jak dobre, tak spatne, tak se tu rozepiste. Diky moc ..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Samsung T220 je trochu přes limit, ale bral bych ten, líbí se mi jeho obraz. 22" jsou mňamky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Samsung T220 je trochu přes limit, ale bral bych ten, líbí se mi jeho obraz. 22" jsou mňamky.
    Ano 22" jsou mnamky ..taky se mi libi..ja si popletl typ, domnival jsem se, ze myslis jinej..koukam uz na tu 220 a vypada solidne..20 000:1 dynamickej kontrast..to je na slunecni bryle diky za tip
    Naposledy upraveno uživatelem XpointCZ: 02-12-2008 v 00:06 Důvod: spletl jsem si typ

Registrace
    Sep 2007

Proč ten ne?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Proč ten ne?
    Popletl jsem si typ..ta 220 vypada moc hezky..i kontrast je sympatickej..mas s nim nake blizsi zkusenosti? nebo to byla laska na prvni pohled? ..

koukam, ale ten ramecek mi tam nak nesedi :/..
    Naposledy upraveno uživatelem XpointCZ: 02-12-2008 v 00:12 Důvod: ramecek

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od XpointCZ Zobrazit příspěvek
    Popletl jsem si typ..ta 220 vypada moc hezky..i kontrast je sympatickej..mas s nim nake blizsi zkusenosti? nebo to byla laska na prvni pohled?
    Kontrast je uplne ukradenej. Vse nad 1000:1 je hnany jen dynamickym kontrastem.

T220 je hezka ale me osobne celkem vadi omezena polohovatelnost a absence vesa.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    No rikej to cloveku co dal jen na CRT )..jsem laik pres lcd..zkusenosti..hodnoty apod.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

226CW ne, má sice širší gamut, ale zároveň problémy s věrností barev. 226BW A je horší varianta od 226BW S (A znamená AU Optronics, který vyrobil LCD panel horší kvality pro tenhle monitor, varianta S je přímo od Samsungu a je lepší. Kterou variantu sis pořídil - BTW, existuje i verze C - zjistíš až doma po rozbalení...) Naštěstí je tu rozumná, mnohem novější varianta v podobě Intrim navržené T220.
    BTW některé 2253 prý pískají...

Registrace
    Sep 2007

Zkušenosti s ním mám, nedávno jsem ho kupoval. Sice nebyl pro mě, takže nemůžu sdílet život plný zážitků z používání, ale fakt se mi líbil jeho obraz i design. Každopádně cool.idiot ( nenech se zmýlit jmény, cool.user je jen maska, stejně jako u mě Intri - pravé jméno je Intridiot, rád tě poznávám :-) ) má pravdu v tom, že absence polohování a připevnění na držáky/zeď může být značná nevýhoda.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

T220 je hezka ale me osobne celkem vadi omezena polohovatelnost a absence vesa.
    ehm..ted neco pro pobaveni ..co znamena "vesa" ?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

No to je to přidělávání na zeď...IMHO se to polohování a další fíčury dost přeceňují. Řekl bych, že už výrobce to má udělaný tak, aby to splňovalo základní ergonomická pravidla. Ten můj se dá taky jen naklápět dopředu/dozadu a stačí to. Nevím, kam bych s ním ještě šiboval. Horní okraj obrazovky mám v úrovni očí, jak to má být a dál neřeším.
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 02-12-2008 v 00:23

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od XpointCZ Zobrazit příspěvek
    ehm..ted neco pro pobaveni ..co znamena "vesa" ?
    Vesa je oznaceni pro 4 diry ktere kupodivou sou od sebe vzdycky stejne daleko, takze se na monitor da namontovat drzak nebo na drzak monitor, podle toho ze ktereho uhlu se na to divas.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Zkušenosti s ním mám, nedávno jsem ho kupoval. Sice nebyl pro mě, takže nemůžu sdílet život plný zážitků z používání, ale fakt se mi líbil jeho obraz i design. Každopádně cool.idiot ( nenech se zmýlit jmény, cool.user je jen maska, stejně jako u mě Intri - pravé jméno je Intridiot, rád tě poznávám :-) ) má pravdu v tom, že absence polohování a připevnění na držáky/zeď může být značná nevýhoda.
    Tesi mne Xidiot ..ja zase nejsem zadnej grafik..je to jen na to domaci pouzivani (net, filmy, hledání min )
    ta absence plohovani mi zas tak nevadi..max. o par stupnu dozadu a to jde..jen me mrzi, ze ostatni mi tu moc neschvalili http://www.svethardware.cz/photo_doc...7007BD938.html
    pac ta se mi libi dost..ale samozrejme prednejsi je co je uvnitr..

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Vesa je oznaceni pro 4 diry ktere kupodivou sou od sebe vzdycky stejne daleko, takze se na monitor da namontovat drzak nebo na drzak monitor, podle toho ze ktereho uhlu se na to divas.
    No to ja bych se na to dival z postele primo na strop..ale u te 220 to nejde :/..no tak se spokojim se stopkou na stole ..jo a copak 220HD? Ta je o 2000kc drazsi, pac tam je i tunner TV a je to 2 in 1..nebo i naky extra vyhody oproti 220 ?

Registrace
    Sep 2007

Ne e, má poloviční dynamický kontrast, jinak je s T220 shodný ( ten jsem shodou okolností měl taky doma, mamka ho koupila omylem másto T220 - vůbec jí nepřišel rozdíl v ceně divný, ale to je zase na jiné povídání :-) ).

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: "Samsung F2380 vs LG W2220P-BF"
    Od DreeDex v sekci Monitory
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-04-2010, 14:10
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 22:21
  3. Diagnostika: S.M.A.R.T "Spin Up Time" problem s PATA HDD Samsung
    Od fahrus v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 10:14
  4. LCD: Poradte 22" Samsung 225BW nebo 20" S-PVA
    Od Gouki v sekci Monitory
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 11:42
  5. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-11-2006, 17:56