Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 56 z 56

Téma: Ochutnal bych Samsung 22"

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Tak stale projizdim fora, hodnoceni, zkusenosti...a vypada to na 75 %, ze sahnu po T 220..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Nemate nekdo zkusenosti s LCD Hyundai ?? http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007X23B23CKPN

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Zkušenosti s ním nemám žádný

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Jak je to s tim plastem kolem ramu u T220 ?? Prosvita tam neco??

Nováček Avatar uživatele Best
    Registrace
    May 2006

Přidal bych si a koupil Samsung 22' s tel.tunerem,má to jak analogový,tak i digitální tuner.Sám mám už víc než rok LG-M228WA sice pouze s analogem,ale když sedím u pc,tak jen bliknu d.o. a můžu se dívat.Nebo se dívám z postele a nemusím mít puštěný pc (mám ho jako druhou TV).Ohromné.:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

to sice beru..ale ja uz jednu tv placku mam..a asi by byla pro mne zbytecnost mit monitor HD ..navic kazdej napise, kdyz trochu prihodis ))..a zachvilku to je 10k ))..navic se blizej vanoce a musim nakoupit ponozky apod. darky ..ale dik za tip

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Práve sa tiež rozhodujem medzi Samsungami T200 a 2243NW, neviem sa rozhodnúť.
    T200 okerm designu a 1000.-Sk vacsej ceny nemá asi nič viac. Poradťe. Do zajtra - streda - mi ich držia oba.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Stano_tvf Zobrazit příspěvek
    T200 okerm designu a 1000.-Sk vacsej ceny nemá asi nič viac. Poradťe. Do zajtra - streda - mi ich držia oba.
    2243NW rozhodne ne. Jak uz bylo asi tisickrat receno, LCD panel bez DVI je ve vetsine pripadu hloupost.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od XpointCZ Zobrazit příspěvek
    Tady se prave docetes, ze ta odezva 2 m/s zase neni az tak pravdiva
    To víme asi všichni, že není pravdivá a že to je vybraná ta nejrychlejší, které se dá dosáhnout na daném modelu. To samé ale platí i v případě, když výrobce udává 5ms.
    A teď - když jeden výrobce udává u jednoho modelu 2ms a u druhého 5ms, co to jasně naznačuje?

Nováček Avatar uživatele Best
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Stano_tvf Zobrazit příspěvek
    Vzhledem k tomu,že už je středa večer,tak jsem asi přišel s křížkem po funuse,ale kdyby náhodou,tak bych Ti poradil toto:Samsung T200HD - cena 6200,-kč(dig.+analog.tuner,2×HDMI,DVI,VGA,Scart, repro); nebo T220HD - cena 7500,-kč(ta samá výbava,ale 22").Já mám LG M228WA-BZ - cena 5500,-kč(kupoval jsem ho před rokem a stál 10300,-na netu,má pouze analog.tuner,scart,DVI VGA,repro,nemá HDMI),jsem sním docela spokojen,na velikost 22" sem si rychle zvykl.A nakupuj na io,vyjde to levněji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    To víme asi všichni, že není pravdivá a že to je vybraná ta nejrychlejší, které se dá dosáhnout na daném modelu. To samé ale platí i v případě, když výrobce udává 5ms.
    A teď - když jeden výrobce udává u jednoho modelu 2ms a u druhého 5ms, co to jasně naznačuje?
    Naznačuje to , že mi to je šumák ..nejsem z tech, kteří museji za kazdou cenu mit 2 m/s ..pro me je hlavni kvalita..barvy..podsviceni..samozrejme, kazdej napise ze za cca 5000kc nic nesezenu takovyho..ale me jde o to co je nej do tech 5k. Kdyz to ma slusny podsviceni a "realny" barvy, dvi, tak to beru..a samozrejme dobry zkusenosti s tim od uzivatelu..a stopka mi nevadi..

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. LCD: "Samsung F2380 vs LG W2220P-BF"
    Od DreeDex v sekci Monitory
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-04-2010, 14:10
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 22:21
  3. Diagnostika: S.M.A.R.T "Spin Up Time" problem s PATA HDD Samsung
    Od fahrus v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-07-2008, 10:14
  4. LCD: Poradte 22" Samsung 225BW nebo 20" S-PVA
    Od Gouki v sekci Monitory
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 11:42
  5. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-11-2006, 17:56