Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: Jaký vybrat Notebook do 30 000?

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Rád bych se s vámi poradil jaký koupit notebook. Chtěl bych nějaký kvalitní, tichý a nevím po jakém modelu se ohlížet, jestli DELL nebo HP atd.
    Cena tak do 30 000Kč (pokud bude dobrý notebook za méně peněz, uvítám), hry nehraji, programuji, nějaká videa, DVD folmy atak.
    Líbil by se mi nějaký tenkým s bluetooht, wifi + dobrá výdrž baterií
    A chtěl bych jej používat s televizí Samsung SAMSUNG LE 40 A 656 (HDMI/DVI) Vstup + nějaká lepší grafika, nosím do terénu, takže nějaké pevné šasí (není nutností)
    Díky za rady

Napadl mě tento

http://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-r500-d98952.htm

http://www.alza.sk/SK/ibm-lenovo-thi...500-d97287.htm

Ale jestli nebude lepší nějaký 17"

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58292
    Odpovídat lze po přihlášení

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Líbil by se mi Lenovo. Nemusí mít HDMI ale aby šel přes D-SUB nebo DVI připojit k LCD telece

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Resil jsem ted podobny problem ..

Nakonec jsem vybral tento model Toshiba Satellite Pro A300-1NT (PSAGDE-00P00JCZ) za 23 425,- s DPH. Duvody?

Ohlizel jsem se po znackach HP, DELL, ASUS, TOSHIBA..

Prijde mi ze ta toshiba ma jednoznacne nejlepsi HW vybavu oproti zbyvajicim znackam. Napriklad u dellu jsem v podstate nenasel model ktery by za castku kolem 25 tisic splnoval vsehcny me pozadavky .. ale je fakt ze mi vadila treba drobnost ze to nemelo gigovou sitovku .. ale jelikoz to bude servisackej ntb a ve firemni siti to budu vyuzivat hodne casto GB sitovka byla mou podminkou .. Na hp mi zase vadilo ze jsem nenasel odpovidajici model ktery by mel jinou nez integrovanou grafiku .. ASUS jsem mel do ted a vadilo mi jednak zpracovani chlazeni (V letnich mesicich topil opravdu hodne ) a nebyl jsem spokojeny s nekterymi asus utilitami (napriklad ten wifi paskvil ktery dela to co ma jen kdyz ho clovek vypne).

Nechtel jsem tim rict ze ty ostatni znacky stoji za nic to vubec ne a velice rad se necham poucit pokud nekdo doporuci i nejake jine modely ktere jsem treba mohl prehlednout .. navic i te tsohibe nejake ty veci chybi treba hdmi .. ale u me to nebyla priorita ..

BTW tu toshibu bych mel mit zitra takze pripadne dotazy primo na ten notas velice rad zodpovim ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Zkusil bych se poohlédnout po Toshibě - Tecra má šasí z hořčíku a 3 roky záruku. Jsou to kvalitní a odolné NTB. Navíc mají i sériový port. HDMI nemají, pouze D-Sub...s TV to propojit půjde, ale DVI/HDMI by bylo lepší.

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Resil jsem ted podobny problem ..

Nakonec jsem vybral tento model Toshiba Satellite Pro A300-1NT (PSAGDE-00P00JCZ) za 23 425,- s DPH. Duvody?

Ohlizel jsem se po znackach HP, DELL, ASUS, TOSHIBA..

Prijde mi ze ta toshiba ma jednoznacne nejlepsi HW vybavu oproti zbyvajicim znackam. Napriklad u dellu jsem v podstate nenasel model ktery by za castku kolem 25 tisic splnoval vsehcny me pozadavky .. ale je fakt ze mi vadila treba drobnost ze to nemelo gigovou sitovku .. ale jelikoz to bude servisackej ntb a ve firemni siti to budu vyuzivat hodne casto GB sitovka byla mou podminkou .. Na hp mi zase vadilo ze jsem nenasel odpovidajici model ktery by mel jinou nez integrovanou grafiku .. ASUS jsem mel do ted a vadilo mi jednak zpracovani chlazeni (V letnich mesicich topil opravdu hodne ) a nebyl jsem spokojeny s nekterymi asus utilitami (napriklad ten wifi paskvil ktery dela to co ma jen kdyz ho clovek vypne).

Nechtel jsem tim rict ze ty ostatni znacky stoji za nic to vubec ne a velice rad se necham poucit pokud nekdo doporuci i nejake jine modely ktere jsem treba mohl prehlednout .. navic i te tsohibe nejake ty veci chybi treba hdmi .. ale u me to nebyla priorita ..

BTW tu toshibu bych mel mit zitra takze pripadne dotazy primo na ten notas velice rad zodpovim ..
    Díky za tipy, jen nevím jestli to půjde propojit s mou TV Samsung Le40a656. Nativní rozlišení NB je 1280x800 ale TV podporuje 1280x1024 nebude v tom problém?
    http://www.nahraj.cz/content/edit/06...4-9570800dea06

Chtěl bych tam mít XP profi. Pašíku, není ten NB celý lesklý to nechci vše je na tom vidět, display je lesklý? Chtěl bych asi matný. Co výdrž baterií? Řekni nějakou zkušenost? Jo a co věták je slyšet? Není NB rušný?
    Naposledy upraveno uživatelem M2M: 02-12-2008 v 19:28

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Mohu se vás zeptat na tento NB, co si myslíte?

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...40081000000KY2

Registrace
    Jul 2006

Jak jsem jiz spal zatim jsem si ho jen vybral a objednal zitra prijde pak se rad podelim o dalsi zkusenosti ..

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Můžu se optat, když bych trval na HDMI jaký NB bys mi vybral? Díky
    Co třeba tento?Notebook SONY VAIO FW11M http://www.alza.cz/sony-vaio-fw11m-c2d-d96989.htm
    Naposledy upraveno uživatelem M2M: 02-12-2008 v 20:06

Registrace
    Jul 2006

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008
    Naposledy upraveno uživatelem M2M: 02-12-2008 v 22:37

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

no ma to 10" displej... chces teda notebook nebo to, co se driv jmenovalo subnotebook?

ten asus co daval pasik vypada moc pekne

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

poohlížím se ted po těchto servisních, a tento menší se mi zamlouvá. Nevím jaká je kvalita ASUSU, oproti HP, DELL atd.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

ASUS trpí jednou nectností a to, že přehnaně topí. To může potvrdit více uživatelů co mají ASUS a nepomůže ani vyčistit větrák a další podobné rady.

M2M M2M je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zde v recenzi to chválí, žádné topení

http://notebook.cz/clanky/recenze-no...2008/asus-n10j

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Můžu potvrdit že Asusy (mám A6JE) topí dost.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ventilátory: Jaký fan vybrat?
    Od jeninicicek v sekci Chlazení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-02-2016, 11:18
  2. Jaký vybrat notebook?
    Od ramifinn v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-11-2011, 10:48
  3. Sestavy, notebooky a PDA: jáky notebook vybrat