Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Tichá myš

Blaine Mono

Dobrý den,
    sháním myš, která by neklikala příliš hlasitě, nejlépe vůbec. U některých u nás dostupných myší je sice uvedeno "tichá tlačítka", ale ne vždy to je pravda.
    Na internetu jsem však kromě jedné žádnou, která by byla uváděma přímo jako tichá, nenašel. Jedná se o myš "Buffalo BOMU-SL/M" ale dodává se pouze na asijský trh, viz odkazy níže.
    Chtěl bych se tedy zeptat na zkušenosti ostatních uživatelů počítačů, jestli by mohli z vlastní zkušenosti doporučit nějakou tichou myš, která se však dá u nás v ČR koupit.
    Předem díky za tipy.

http://www.zive.sk/Bleskovky/Buffalo...7/default.aspx

http://buffalo.jp/products/catalog/s...ex.html?p=spec
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

osobne som si mal moznost vyskusat napriklad taky Razer Copperhead, a "hlasitostou" tlacidiel som bol velmi milo prekvapeny. Samozrejme, trosku to cvakalo ale ten zvuk bol uzasne tlmeny a tichy... Do tejto kategorie "tichych" by som tuto mys zaradil bez hocijakeho vahania

Obyvatel SHW Avatar uživatele xstreetfighter
    Registrace
    Nov 2007

taková myš snad ani neexistuje...pořád tě to otravné klikání bude rušit ze spánku...pokud na něco narazíš, dej vědět a beru ji...

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

Myslím, že jich moc nebude. Výrobci ví, že většina uživatelů má prostě ráda zpětnou vazbu že to klikne. Stejně tak klávesnice. Tu bych uvítal víc jak myš snad.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od xstreetfighter Zobrazit příspěvek
    taková myš snad ani neexistuje...pořád tě to otravné klikání bude rušit ze spánku...pokud na něco narazíš, dej vědět a beru ji...
    Jsem zvedavej a pripojuju se - uz se mi nekolik lidi na tichou mys ptalo

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Zájem by byl... Ale kde brát. To samé (ticho) požadujé i o peru u tabletu....

Registrace
    May 2008

...me teda tablet ani nepipne - co mas za "stroj"?

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    ...me teda tablet ani nepipne - co mas za "stroj"?
    Já ne, ale jeden maník co porad prudí tak otravuje. Prý má Wacom, ale jaký typ nevím. Pak ještě jeden s Pentagramem. Cvakají prý dost tlačítka a po zatlačení na hrot cvakne kontakt. Kolegovi to hlasité nepřipadá.... Ale zákazník náš pán...

Registrace
    May 2008

...tak to je naka haluz - u wacomu (tlacitka na tuzce, stari cca 4 roky) necitim zadny kliknuti, na umpc (dotyk. vrstva) taky nic necvaka a to protoze o "sepnuti" se stara dotykova folie takze neni zapotrebi zadnej mechanickej vysouvaci hrot.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

Aby na ní to noiseless nebyla jediná dobrá vlastnost, za tu cenu...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od xxviktor Zobrazit příspěvek
    Aby na ní to noiseless nebyla jediná dobrá vlastnost, za tu cenu...
    Laciná je. Zrovna v tomhle krámě nejlacinější. Jinde jsem jí ale viděl o dost dražší.
    Každopádně, A4-tech dělá myši (mám X-718BF), které dosahují i podle testů kvalit myší 3x dražších.
    IMHO by to za ty prachy stálo za pokus. Pokud teda nevadí ta citlivost jen 800dpi...

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

S máme na kolejích špatný zkušenosti, bydloš jich pár měl a všecky odešly velmi rychle. Zrovna téhle značce moc nevěřím, ale prostě to mohla být jen smůla.

Registrace
    May 2008

Mel jsem A4Tech mysi uz za doby kdy bylo synonymum pro mys slovo Genius, bezdratova klavesnice A4Tech mi drzela 4 roky a nevrzala (parkrat letela vzduchem v zapalu boje), optika A4Tech "leopard" s cervenym cudlem taky good (nerozpoznal jsem rozdil mezi touhle za 400,- a logitechem za 1k) takze nevidim duvod proc by tohle mel bejt sunt. Leda ze bys ji mel na stole a psal vlastni zkusenosti Ta cena je sice podezrela ale za kilo dneska koupis MS mys ktera je lepsi nez kdejakej genius tak nevidim duvod proc by tahle "neznackova" mela bejt horsi nez "znackova" za stejny prachy

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Ta cena je sice podezrela ale za kilo dneska koupis MS mys ktera je lepsi nez kdejakej genius tak nevidim duvod proc by tahle "neznackova" mela bejt horsi nez "znackova" za stejny prachy
    Ak si nehraval CS (teda hlavne to) alebo ine FPS hry tiez, tak potom vlastnosti "drahych" mysiek nikdy neocenis. Reakcna doba 1ms, vyborna reakcna doba tlacitok, pridavne tlacitka, system on-the-fly, 1000Hz ultrapolling, a potom detaily ako klzanie po povrchu, pridavne zataze, vymenitelne tlacidlove panely atd atd, milion veci, ktore si bezny clovek pri praci s mysou ani neuvedomi, ale gameri su bez toho strateni

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tichá pumpa
    Od Ravenek v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 08-03-2013, 21:32
  2. 35 000kč, Hry/CAD, Tichá
    Od krajta.men v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 13-06-2012, 18:51
  3. tichá sestava