reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

WINDOWS mail- 2 účty

PDA-MAN (19)|4.12.2008 20:11
Zdravím všechny,
založil jsem si na windows mailu účet, respektive 2 účty. účet iWirel a jakub hrabák.. Akorát teď nemužu přijít na to, jak se mezi účtama přepíná??Nevíte někdo? :confused::confused:
dzandra (1368)|6.12.2008 21:01
no pokud jsem tě pochopil dobře, myslíš jak přepneš účet ve windows mail pod vistama. No připadá mi, že pokud vytváříš mail, tam máš v kolonce od možnost přepnout účty, ale možné je, že jsem tvůj problém nepochopil
MiBa (195)|6.12.2008 21:43
Ovládací panel - Užívateľské kontá - nastavenie kont
- Zmeniť spôsob prihlasovania a odhlasovania
- zaškrtnúť políčko Používať rýchle prepínanie medzi používateľmi

Potom stačí ísť cez Štart - Prepnúť užívateľa.

EDIT: Sorry, príspevok je mimo merita veci, ja som popísal prepnutie usera vo Windowse :mistake
PDA-MAN (19)|7.12.2008 11:04
[QUOTE=dzandra;191810]no pokud jsem tě pochopil dobře, myslíš jak přepneš účet ve windows mail pod vistama. No připadá mi, že pokud vytváříš mail, tam máš v kolonce od možnost přepnout účty, ale možné je, že jsem tvůj problém nepochopil[/QUOTE]


Ano přepínání účtů ve Windows mail..takže je někde nějaká kolonka ? :-) Díky za odpověď
PDA-MAN (19)|7.12.2008 11:06
Ale pořád tam němůžu nic najít??
MiBa (195)|7.12.2008 22:42
Wikipedia:
http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Mail
"Unlike Outlook Express, Windows Mail does not allow users to switch Identities or manage multiple identities within one running instance of the program. Instead, identities are now tied to the user account and to create additional users or identities, a new user account has to be created. "

Ak si to dobre prekladám, tak vo Windows mail nie je možnosť prepnúť "usera".
robky (3195)|7.12.2008 23:06
Ak máš vytvorených viac kont, jedno bude vždy nastavené ako predvolené. Zmeníš to v Nástroje-Kontá a vyberieš konto, ktoré má byť predvolené.
Ak ti ide iba o to, z ktorého konta bude e-mail odoslaný, stačí pri vytváraní zmeniť odosielateľa Od:
Ak ti ide o to, aby boli prijímané automaticky správy na obe kontá, musíš vo vlastnostiach konta zaškrtnúť Pri prijímaní pošty a synchronizácii zaradiť aj toto konto
Drobcek9056 (115)|15.12.2008 22:18
robky to popisal spravne.

stahovat maily budes z oboch kont. a pokial chces pisat mail z jedneho alebo druheho konta, tak pri pisani mailu (vytvoreni noveho) si mozes zvolit aj svoju adresu z ktorej budes pisat (je to policko vyssie ako zadavas komu posielas mail)