reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ktorý webový prehliadač používate ?

Bergo (26)|9.5.2006 19:39
Ktorý webový prehliadaš používate???
Ja jednoznačne Operu 9 beta 2 :)


//Edit by Smeli: Nastaveno jako důležité
Mr.Nigga (11)|9.5.2006 19:47
[QUOTE=Bergo]Ja jednoznačne Operu 9 beta 2 :)[/QUOTE]

jj, taky, ale občas spadne. Jinak Firefox 1.5 a sem tam IE
www598 (1)|9.5.2006 19:48
zatím Firefox, ale už slintám po Opeře, taj až bude 9 stabil, taj du do ní
[CZ]mike (25)|9.5.2006 19:49
me vyhovuje FF a kupa luginu k tomu
Squish (7)|9.5.2006 20:11
Používám FF, už tak nějak ze zvyku. I když mě občas dost naštve ale jsem línej přejít na Operu.
Matajon (125)|9.5.2006 20:11
Opera 9 Weekly build
daso (6)|9.5.2006 20:38
Momentalen FF, kvuli extensions, spolehlivosti a stabilite. Drive Opera, diky integrovanemu emailemu klientu.
A.I.Ghost (1)|9.5.2006 20:39
Co kdyby autor pridal Maxthon do hlasovani? ;-)
Ackoliv se jedna o nadstavbu pro IE, je to uplne neco jineho. Pouzivam od te doby co o nem vim.
crazyman (3)|9.5.2006 20:45
pouzivam firefox a uz si neviem predstavit, ze by som pouzival nieco ine.. niekedy som nuteny pouzit IE a vtedy si spomeniem, preco ten perfektny prehliadac nepouzivam..

firefox je jednoduchy, dost rychly a "priatelsky"
thowt (7)|9.5.2006 20:54
Jednoznacne Firefox + Extensions. Ani si neviem predstavit, ze by som pouzival Operu, aj ked aj ona je good. Proste uz mam vytunneny Firefox :) .
Bergo (26)|9.5.2006 20:56
Mne sa na Opere najviac páči to keď niečo sťahujem z internetu tak keď mi napr. vypne internet alebo resetne compik tak potom pokračuje v sťahovaní tam kde skončilo,potom tie také záložky ,síce má to aj firefox,ale opera to má ľahšie a ryćhlejšie(ako to vyvlanie tých záložiek).A páči sa mi ešte to že keď načítava nejakú stránku tak píše ,že koľko z koľko obrázkov je už načítaných.
Pavel Kovač (374)|9.5.2006 20:58
Pridana polozka "Maxthon a jiné nadstavby IE".

Jinak Opera je muj favorit ;-)
Honny (262)|9.5.2006 20:59
již přes rok Opera, momentálně 9 weekbuild 8333 (docela stable).
na všech OS, ale na PDA používám zabudovanej MSIE... :D
Invin (17)|9.5.2006 21:01
na PDA taky M$ suxka

jinak FireFox + plugins
SamCZ (6)|9.5.2006 21:16
Kdyz jsem se rozhodoval Opera byla jasna volba.
decried (61)|9.5.2006 21:46
Na win aj na linuxe Operu.
Pali P. (29)|9.5.2006 22:14
Prave skusam IE 7 beta2. Vyzera byt lepsi ako IE 6.
BirkoffSVK (2)|9.5.2006 22:26
Používam jednoznačne Firefox, nakoľko mám s Operou na mnohých stránkach problémy...
Je to daň za dokonalosť Opery, ktorú mnohé weby optimálne nepodporujú pretože sú optimalizované pre nedokonalé prehliadače ako FF alebo IE...
mech13 (5526)|10.5.2006 00:36
[QUOTE=Pali P.]Prave skusam IE 7 beta2. Vyzera byt lepsi ako IE 6.[/QUOTE]


jj to urcite. jenom si jeste nerozumi s par strankama ale nic zavaznyho. jenom skoda ze treba na andr.net se porad moc neudrzi a pusti vesele vsechno svinstvo.... halt kvuli takovem strankam mam jeste portable firefox
Smeli (2302)|10.5.2006 01:00
Opera 9Beta, FF jsem používal chvilku a bylo mi z něj na nic... IE total krach:p
Gabelhirsch (13)|10.5.2006 08:53
Opera 9 Weekly buildy. opera vyhovuje maximálně
cool.user (2822)|10.5.2006 09:56
Operu 9 last weekly build a zaroven s tim FF 2.0 (bon echo)
dkas (193)|10.5.2006 10:34
No, ja pouzivam Maxthon, obcas Firefoxe, minimalne Operu... Na Maxthonu mam jednu vlastnost, kterou jsem jinde nenasel a to je, ze kdyz odkaz capnu mysi a pretahnu, tak se otevre v novy zalozce :) Zkratka jsem s nim plne spokojen...
Smeli (2302)|10.5.2006 10:38
[QUOTE=dkas]No, ja pouzivam Maxthon, obcas Firefoxe, minimalne Operu... Na Maxthonu mam jednu vlastnost, kterou jsem jinde nenasel a to je, ze kdyz odkaz capnu mysi a pretahnu, tak se otevre v novy zalozce :) Zkratka jsem s nim plne spokojen...[/QUOTE]

To umí i Opera i FF:p
Killermannvs (77)|10.5.2006 12:57
[quote=Squish]Používám FF, už tak nějak ze zvyku. I když mě občas dost naštve ale jsem línej přejít na Operu.[/quote]


Ja jsem s FF docela spokojeny, az na jednu vec ktera me stve ale opravdu hodne. A to ta, ze pri otevirani pdf souboru (jine jsem zatim nezkousel) primo v prohlizeci, na nejakou dobu vythne (FF). A to same se deje i pri zavirani tohoto pdf, nevite nahodou nekdo co s tim ?
cool.user (2822)|10.5.2006 13:32
[QUOTE=Killermannvs]Ja jsem s FF docela spokojeny, az na jednu vec ktera me stve ale opravdu hodne. A to ta, ze pri otevirani pdf souboru (jine jsem zatim nezkousel) primo v prohlizeci, na nejakou dobu vythne (FF). A to same se deje i pri zavirani tohoto pdf, nevite nahodou nekdo co s tim ?[/QUOTE]
Zakaz otevirani pdf souboru firefoxem.

Obdobne se chova i opera...
Smeli (2302)|10.5.2006 19:01
Imho to způsobuje to, že se onen Acrobat musí spustit... když je spuštěný tak otevření pdf v prohlížeči trvá prakticky nic a uzavření cca 2s.
já mám problém spíše s tím, že když se pdf otevře a kliknu zpět, tak mi Opera zatuhne:mad:
Smith (10)|10.5.2006 19:26
Operu 9 last weekly build
Ghost_sk (29)|10.5.2006 22:26
Ja pouzivam hlavne Firefox+ dake serepeticky a je to best.Obcas leziem do opery ta je tiez minimalne tak isto dobra.
Co sa tyka IE ja mam monetalne 6 ale je to hrozne nieco...s tymi dvomi sa to ani porovnavat neda, je strasne pozadu.....Tot moj nazor
Killermannvs (77)|11.5.2006 09:20
[quote=Smeli]Imho to způsobuje to, že se onen Acrobat musí spustit... když je spuštěný tak otevření pdf v prohlížeči trvá prakticky nic a uzavření cca 2s.
já mám problém spíše s tím, že když se pdf otevře a kliknu zpět, tak mi Opera zatuhne:mad:[/quote]

To sice chapu, ze se musi spustit, ale v IE bych rekl, ze je toto lepe vyresene, protoze sem takovy problem nemel.

to cool.user: prave, ze bych rad vyuzival moznost otevreni primo v prohlizeci, byl jsem na to zvykli :) .
panVetvicka (13)|11.5.2006 14:05
V drevnich dobach IE, pak Mozzilu, ted Firefox + IE na internetbanking, kterej bohuzel Firefox nezkousne. Tak me napada, vy, co mate jiny prohlizece - vyzkousejte plz http://www.servis24.cz - at vim, jestli by pro me prechod z FF neco vyresil. Dik.

EDIT: Ceska sporitelna - zrejme slusnej oddil, omg.

https://www.servis24.cz/stat/ebanking/s24/help/cs/ib_hlp_browser_req.html#
Killermannvs (77)|11.5.2006 16:24
A jakej problem mas s FF u servis24 ?? Ja tuto kombinaci pouzivam a naprosto bez problemu.
Abel (97)|11.5.2006 16:38
kdyz sem mel modem a byl neznalek, tak IE. pak sem zkousel MyIE2, z cehoz pak tusim vznikl Maxthon. pak sem objevil Operu a od te doby s Operou na vecne casy a nikdy jinak :). mam sice i FF, ale jen kvuli talent calculatoru na worldofwarcraft.com, jinak nepouzivam. Operu snad nikdy nebudu menit, je to super prohlizec, i kdyz nektere stranky tam jdou blbe, nektere dokonce vubec! (nastesti zadne takove na ktere chodim pravidelne).
eraser (0)|11.5.2006 17:09
Používam Portable Firefox s tým, že ho mám vyladený ku svojej spokojnosti a na prácu mi bohate stačia. Na mail mi zase slúži Portable Thunderbird. Výhodu prenosnosti nemusím viac zdôraznovať...

Operu nepoužívam, pretože jednu dobu nevedela prekúsnuť niektoré proxáče a nové betaverzie majú ešte menšie problémy, navyše mi niektoré stránky nefungujú, ako by mali, pričom pod Firefoxom bežia bez problémov.

No a osobne nemám rád softvér, ktorý mi vnucuje kopu funkcií, ktoré nevyužijem a musím ich povypínať, pretože sú vo východzom nastavení povolené. :rolleyes:
Abel (97)|11.5.2006 17:18
[QUOTE=eraser]
No a osobne nemám rád softvér, ktorý mi vnucuje kopu funkcií, ktoré nevyužijem a musím ich povypínať, pretože sú vo východzom nastavení povolené. :rolleyes:[/QUOTE]

no ja nevim, me tak nejak nepripada, ze Opera uzivateli neco vnucuje... kdyz udelate gesto mysi, tak se vas to zepta, jestli je chcete aktivovat. kdyz ne, tak vas to uz neotravuje... taky to nijak nevnucuje mail, rss, chat, bit torrenta a dalsi funkce ktere ma "navic". proste tam jsou a jestli je nekdo vyuzije, je na nem, ze by to nekomu neco vnucovalo, to si zase nemyslim...

prave na Firefoxu mi docela vadi, ze od zacatku nema nic "navic". proste je to "jen" prohlizec... sice dobry, ale jen prohlizec... a me se proste nechce doinstalovavat hromadu rozsireni aby se vyrovnal funkcemi opere... jednou sem to zkousel a hruza, zabralo mi to docela hodne casu a pak to porad nebylo ono... tudiz sem zustal u Opery(ta je myslim i "nastavitelnejsi" nez FF), u ktere sem od verze 7 a FF mam jen na jednu nebo dve stranky, ktere mi v Opere nejedou. ale jinak je to good prohlizec, takova zachrana pred IE... kdyz mi neco nejdede v Opere, tak sem rad, ze nemusim poustet IE, ale staci FF :)
eraser (0)|11.5.2006 17:30
Mne už vadí samotná prítomnosť funkcií, ktoré nepoužívam, resp. nevyužívam, takže to bude tým.

Čo sa týka konfigurácie čistej inštalácie, tak tú mám hotovú do 30 minút aj s downloadom a nastavením extenzií. Je to však dôsledok toho, že Firefox používam dlhšiu dobu a viem, čo si mám presne doinštalovať a akým spôsobom ponastavovať. Momentálne je pre mňa obrovská výhoda používať Portable Firefox, pretože som si na začiatku spravil zálohu, ktorú jednak môžem využiť v prípade nejakých problémov alebo ju jednoducho distribujem a mám ušetrenú kopu času. Toto robím aj s Mirandou, takže ak niekto chce daný SW vyskúšať, dám mu to s mojím nastavením a musím skonštatovať, že dosť ľudí si ho obľúbi, pričom keby som im dal prvotnú inštaláciu, odradilo by ich daný produkt používať.
Abel (97)|11.5.2006 17:46
ja nemyslel konfiguraci ciste instalace, nebo hned po ni, ja myslel ze v Opere jde (skoro) vsechno hodit (skoro) vsude... takze muzu mit tlacitko ktere chci prakticky kde chci. taky mi prijde super ten bocni levy panel, to me ve FF doset chybelo... urcite neco takoveho je jako extension, ale ja jsem liny clovek a hledat se me to nechtelo...

a v Opere 9 budou (v bete uz jsou) docela siroke moznosti nastaveni zobrazovani stranek (tzn. kazdou si lze nastavit jednotlive)... staci kliknout pravym tlacitkem, dat Edit site preferences a clovek si toho muze docela dost nastavit... daji se tak zrusit i nejake reklamy, ktere nejdou zrusit pres Block Content (tam jdou obrazky a flashe). kdyz si s tim clovek pohraje, tak to pak vypada dobre...

takhle sem to myslel :)

ale nepochybuju o tom, ze ve FF tahle moznost taky je, po doinstalovani nejake extenze.
panVetvicka (13)|11.5.2006 19:39
OMG, sem lama! Kdyz jsem to zkousel nekdy pred rokem, tak to opravdu neslo a tak kdyz jsem to zkusil nedavno a vyhodilo mi to tohle http://www.imagehostingshack.com/images/f187f.jpg moc jsem to nezkoumal (resp. vubec necetl) a povazoval za nefunkcni. Chodi to samozrejme v pohode...


[QUOTE=Killermannvs]A jakej problem mas s FF u servis24 ?? Ja tuto kombinaci pouzivam a naprosto bez problemu.[/QUOTE]
Lapak_oldd (68)|12.5.2006 23:47
jezis tak to tady zas bude 100 strankovej flame jak sfina a cely to bude o tom ze tady bude kazdej prizpevek typu firefox rulezz apod...

no ja osobne treba pouzivam operu, mam pro to aj duvody ale uz jsem moc unavenej nato abych to vypisoval :D
harleymaster (45)|13.5.2006 09:26
IE,nejak jsem si na nej zvyknul a docela mi i vyhovuje
Lapak_oldd (68)|13.5.2006 10:31
[QUOTE=harleymaster]IE,nejak jsem si na nej zvyknul a docela mi i vyhovuje[/QUOTE]
tak si skus projet pc ad-awarem nebo spybotem a nebudes se stacit divit ;-)
Architect (232)|13.5.2006 15:36
Firefox na web a IE na internetbanking a webová multimédia jako rádia, streamovaná televize...
Perfect (158)|13.5.2006 20:47
FF 95% a IE 5%...
danny1691 (22)|13.5.2006 21:49
100% Opera
Renus (85)|18.5.2006 11:59
IE6,protože mi to je jedno
Tregli (24)|18.5.2006 12:09
Ja pouzivam operu, vyhovuji mi jeji funkce, uz aby byla ta nova verze.
Abel (97)|18.5.2006 13:05
jj, taky se hrozne tesim na plnou verzi 9. pouzivam betu a je super... vyborne a jednoduche blokovani reklamy, detailni nastaveni kazde stranky... uz aby tu byla...
Doceto (5)|3.7.2006 22:11
Opera..., jak na stolnim PC, notebooku, tak mobilnim telefonu.. Ovsem pro pristup na banku KB :( musim mit IE 6... takze ani betu 7 nemuzu nainstalovat..
first.indian (683)|4.8.2006 02:13
Opera weekly release :cool:
FF kdyz uz mam v Opere moc oken a zacinam v tom mit chaos :rolleyes:
Konqueror v linuxu kdyz zrovna neni po ruce Opera :o
PS: zatim nejak mezi uzivateli na tomto foru prevlada Opera a to me jen tesi ;)

Ale abych podporil mini flame war tak mi to neda: OPERA rulezzz :p
MICT14N (27)|5.8.2006 10:21
mam firefox 1.5 a IE ale ten pouzivam jen na internetovy bankovnictvy protoze tam nic jinyho nefunguje :(