Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: Víkendová diskuze: Plánujete nějaký HW jako vánoční dárek?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Plánujete nějaký HW jako vánoční dárek?

Už se zase blíží konec roku, s kterým se pojí i obdarovávání svých blízkých. Máte v plánu naježit někomu (nebo sobě) jako dárek počítačový hardware? Kdy obstaráváte vánoční dárky? Máte je už z velké části pořešené, teprve se na to chystáte, nebo to necháváte až na poslední chvíli? Ať už jsou vaše plány jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Těch možností je tolik... Asi dostanu na Vánoce mobil ( co jsem si koupil k narozeninám, které jsem měl v červenci ), možná si koupím disk do noťasu, možná nové křeslo ke stolu ( což sice není zrovna PC HW, ale k PC to rozhodně patří ).

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

no aj ja by som mal v plane pokupit si kopu veci k booku,ale vianoce su o tom,aby sme obdarovali inych,ved aj tak som radsej,ked mozem urobit radost niekomu z rodiny

takze buducemu svagrikovi by som chcel kupit podlozku pod mys Razer eXactMat, kedze ma Razer mysku, ale ziadnu podlozku
    a priatelke to co si zaziadala aj ked by som radsej nieco ine ale na to je este cas

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

ja si koupim druhou GTX260 do SLI a 50" full HD plazmu
    budu mít pěkný vánoce.

brk

Uvažuji o 24" LCD HP LP2475w a dockovací stanici k Lenovo ThinkPad X61s, ale ještě nejsem rozhodnut. Notebook má i přes dock pouze D-SUB a nejsem si jist, jaky bude obraz v 1920x1200. Co jsem to zkoušel na několika 22" LCD v 1680x1050, tak obraz byl v pohodě, i když se jednalo o ty nejlevnější šunty kolem 4 kKč. Když jsem to zkoušel na 26" Samsungu T260 HD, tak obraz byl docela nestabilní a nešlo to ani ručně doladit. Bylo mi řečeno, že tyhle "velké" LCD s DVB-T tunerem mají často z důvodů co nejnižší ceny docela úzké hrdlo pro přenos takového pásma analogem a že se to moc neřeší, protože u TV ze dvou metrů to je jedno, jen ať to je laciné. Nemáte někdo zkušenost s něčím podobným?

Tohle si možná koupím pro sebe, ať si mám přes svátky s čím hrát a jinak asi nějakou větší LCD TV pro rodiče, ale to je spotřební elektronika, takže to tu neřeším.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

no já už sem dostal nový počítač o prázdninách, jakože k vánocům, ale teď by se měl ještě objednávat monitor... a k tomu nějaká paměť.. ale jako že bych někomu hardware dával, to asi ne...

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Od rodičů dostanu Intel Pentium Dual COre E5200 a myš Trust. Jinak já budu dávat jako dárek otci myš a dědovi mam v plánu nějaký balík DVD/CD printable.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Nejspis pudu do HDD a naky ty RAM mozna FANY + regulator

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Vyměním dole desku, paměti a chladič CPU, což s sebou ponese náhradu UATA za SATA disk.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

tak ja uz mel vanoce pred 14dny kdyz jsem si poridil HD 4870 TOXIC a 4GB RAM + nejaky ty gamesy...a jinak segra ted dostane "novou" grafiku 1950pro kterou jsme mel v PC...ted jede na integrovany na 780G... jinak se pocita s takovou klasikou, jako jsou treba ponozky, prazdny dvdcka

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Já obdaruju matku patrně multifunkcí, pro sebe taky něco - patrně novou myšku Razer a ramky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Já si nadělim pod stromeček PC (E5200,4GB ram,P35 DS3,9600GT,320GB WD......)

Gzur

Už som si doprial novú mini-ITX 17cm x 17cm základnú dosku VIA VB8001-16 s procesorom VIA Nano L2200@1.6GHz s PCIe x16 slotom a parím Crysis, FIFA 09, Warmonger (PhysX), C&C RedAlert3, Battlefield2, XpandRally a iné ) Ale samozrejme na hry som si ju nekúpil )

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Co se mě týče, tak asi nic HW/SW nedostanu a popravdě ani nijak nechci, ale bráchové dostanou nějaké ty HRY co mi zbyly po recenzování a možná, pokud si ježíšek přečte jedno jejich přání tak i nové LCD 22". Spíše však budu několik PCček skládat pro známé i neznáme, aby měli něco i pro ty své ratolesti .

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já jsem si kopupil myš Logitech MX400 a Kamerku Pleomax PWC-7300B Crystal a taťkovi monitor BenQ G900AD.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Klidné svátky vánoční
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 26-12-2010, 08:46
  2. Plánujete/očekáváte pod stromečkem nějaký HW dárek?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 15-12-2010, 14:58
  3. Víkendová diskuze: HW dárek pod stromeček?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 24-12-2009, 16:15
  4. Víkendová diskuze: Jakou plánujete letní dovolenou?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 06-07-2008, 21:27
  5. (po)Vánoční dárek :)
    Od mastermind v sekci Volná témata
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-01-2008, 16:33