reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rolničky, rolničky...

boboco (1987)|15.11.2006 22:55
Malinko zvolněme, na chvilinku alespoň vzdáleně opusťme téma Hardwaru a Softwaru, a pojďme si podiskutovat, jak letos počítačoví nadšenci ze SHW budou slavit Vánoce:D...

Téma je následující:
    [*][FONT=Arial]Kolik letos hodláte utratit za Vánoční dárky / kolik dárků letos [/FONT][FONT=Arial]hodláte rozdat?[/FONT];) :D
    [*][FONT=Arial]Jaký dárek by Vám letos udělal největší radost?[/FONT]
    [*][FONT=Arial]Jaké dárky tak malinko tušíte, že letos dostanete?:notsure :inlove[/FONT]
    [*][FONT=Arial]Jak celkově Vánoce prožíváte / neprožíváte[/FONT]
Všem děkuji za reakce a odpůrcům Vánoc se omlouvám za toto téma...:)
P@pi (1519)|15.11.2006 23:20
    [*][FONT=Arial]Kupuju stylem: pokud se mi to líbí, tak to beru za téměř jakoukoli cenu, na druhou stranu, když na nic nenarazim, tak často to končí nakupováním 22.12., nedej bože 23.12. :shut [/FONT] :D
    [*][FONT=Arial]Když vynecham HW/SW, tak asi vyřešená maturitní témata s vyřešenými přijímačkami na vejšku[/FONT]
    [*][FONT=Arial]Nový boty (DC) a lyžáky (Atomic) a co dál (jestli :() nevim.[/FONT]
    [*][FONT=Arial]Moc je neprožívám, snažím se vyhnou kuchyni (přece jen pečení cukroví neni moje hobby) a zašít se co nejdál od úklidů apod. :notsure [/FONT]
first.indian (683)|15.11.2006 23:37
ad1) Darky nekupuju, neni komu, takze 0,-
ad2) Asi zadny vsechno si kupuju sam.
ad3) Tusim ze zase nic.
ad4) Ehm... Beru to jako kazdy jiny den jen s tim rozdilem ze jsou nektere obchody zavrene :hmm

Nemam rad Vanoce... :shut a nestydim se za to :cool:
boboco (1987)|15.11.2006 23:45
  • Kolik utratím ještě přesně nevím, záleží to na tom, jak mi dopadne ještě pár obchodů které mám rozjednány, každopádně, když budu mít štěstí, letos budu hodně štědrej ježíšek:)
    [*]Mně asi nejvíc přítelkyně, která by se mnou trávila čas na SHW:D:D :D -Ne, stačila mi přítelkyně, se kterou bych si rozumněl:) Já mám na holky takovou smůlu, vždycky poznám takovou....:shut no radši nic...
    [*]No, jsem slyšel, že snad monitor (teda když si na něj přispěju:D), jinak netuším, asi peněženku, která se mi pod náporem bankovek (dobře, kecám, spíš mincí:rolleyes:) rozpadá...
    [*]No, snažím se nevnímat ten všudypřítomnej shon a nervozitu a trochu si odpočinout...:):turtle
[quote=first.indian]ad1) Darky nekupuju, neni komu, takze 0,-ad2) Asi zadny vsechno si kupuju sam.
ad3) Tusim ze zase nic.
ad4) Ehm... Beru to jako kazdy jiny den jen s tim rozdilem ze jsou nektere obchody zavrene

Nemam rad Vanoce... a nestydim se za to [/quote]
Teda, ty seš "těžkej vlk samotář". Vždycky je někdo komu můžu koupit dárek a nepotřebuju k tomu ani Vánoce...
Lamak (96)|15.11.2006 23:58
  • Asi jako Boboco, takze pokud vyjdou kseftiky, tak toho snad nadelim dost.
  • Vypada to, ze nemam fantazii, ale holka by fakt udelala radost i me. Jinak si snad udelam radost pod stromecek sam a nadelim si snowboard, nebo auto...jeste se uvidi
  • No s predstihem jsem defakto dostal penize na nove PC, tak uz toho asi moc nebude.....uz asi jen treny, ponozky, neco na sebe....proste jako kazdej rok :turtle
  • [*]Na Vanoce se docela tesim.....doma to byva pohoda...jen to uklizeni. Nejlepsi svatky by byly, kdyby kuli nim nechteli porad vsichni uklizet.
mech13 (5526)|16.11.2006 00:30
1)tak akorat. do 20.12. casu dost, pak uvidim
2)hromada volnyho casu bez jakychkoli povinosti
3)ponozky
4)su rad ze skoncil semestr a mam pred sebou dva mesice "volna" a hromadu cukrovi:)
first.indian (683)|16.11.2006 00:31
[QUOTE=boboco]
Teda, ty seš "těžkej vlk samotář". Vždycky je někdo komu můžu koupit dárek a nepotřebuju k tomu ani Vánoce...[/QUOTE]

njn... pred par lety jsem se odstehoval od rodicu na byt a Vanoce travim sam. Spolubydlici odjedou za rodinami. Me domu bohuzel nic nelaka... Doma uz nemam ani postel :( Kazdej proste nema vesele Vanoce no... Radsi se nebudu rozepisovat nebo si zkratuji klavesnici :cry Ale byly casy kdy jsem byl z Vanoc nadsenej jako kazdej malej kluk, ale to uz je nekolik let nenavratne pryc...
Renus (85)|16.11.2006 01:51
-letos budu kupovat symbolické dárečky,žádnou divočinu

-práce

-těším se na domácí obuv:)

-celkově neprožívám,kouzlo je pryč,odešlo spolu s dětsvím(dávno)
boboco (1987)|16.11.2006 08:05
[quote=first.indian]njn... pred par lety jsem se odstehoval od rodicu na byt a Vanoce travim sam. Spolubydlici odjedou za rodinami. Me domu bohuzel nic nelaka... Doma uz nemam ani postel :( Kazdej proste nema vesele Vanoce no... Radsi se nebudu rozepisovat nebo si zkratuji klavesnici :cry Ale byly casy kdy jsem byl z Vanoc nadsenej jako kazdej malej kluk, ale to uz je nekolik let nenavratne pryc...[/quote]

:cry :cry :cry Aha.... no bych Tě pozval k nam, ale my jsme tak divná rodina:stupid Stejně to vidím tak, že jednou skončím podobně jako Ty... Zase seš svým vlastním pánem, já ať chci nebo ne, pořád jsem ještě závislej na rodičích. Všechno má svoje pro a proti...
tequilla (1015)|16.11.2006 09:09
1) Tyto vanoce utracet asi moc nebudu, ceka me splatka na byt :( Uz jsem to i vsem oznamil a vsichni to pochopili, protoze ty minuly vanoce byly stedry zase az moc...padlo kolem 25k.
2) Asi kdyby jsme se sesli jako kazdej rok a byli vsichni zdravi.
3) Krome standardnich darku v podobe holeni na dalsi celej rok a teplych ponozek fakt netusim.
4) Ja vanoce zacnu prozivat az 23.12., do ty doby jsem na ne alergickej, bo obchodaky uz od rijna vsude tlacej vanocni ozdoby, atd. Proste hnusna vymejvarna mozku :D . No a na stedrej vecer to mam zajimavy, protoze me kazdej rok cekaji tri stedrovecerni vecere (25.12. zpravidla drzim dietu;) )
tgfh (2985)|16.11.2006 10:06
Vánoce jsou pro mě úplně v pohodě. Na vánoce dostanu prachy za které si pak koupím nějaký HW :)
boboco (1987)|16.11.2006 10:07
[quote=tgfh]Vánoce jsou pro mě úplně v pohodě. Na vánoce dostanu prachy za které si pak koupím nějaký HW :)[/quote]

Zatím asi nejlepší příspěvek, stručný, výstižný....:D

Jinak já teď slavím Vánoce tak jak se patří, před chvilkou mi volala PPL, že mi vezou balíček za 7 833,- CZK. Copak si Bobík asi nadělil?!:D Že by MSI 7900GTO?:D
Lamak (96)|16.11.2006 10:27
[quote=tgfh]Vánoce jsou pro mě úplně v pohodě. Na vánoce dostanu prachy za které si pak koupím nějaký HW :)[/quote]

Na Vanoce dostanu prachy, za ktere uz jsem si koupil HW ;)
Konnor (278)|16.11.2006 10:33
1. tak akorát
2. nějakej vhodnej, žádný ponošky
3. no asi ty boty co jsem si koupil a obávám se že ponošky:(
4. prožívám je s radostí, ale v hrůze prchám před úklidem,...

Jo a to že dárky nakupuju 24. to snad ani nebudu říkat:)
BlackFrog (563)|16.11.2006 15:10
-tak koukám mám asi 800 kč takže asi tuhle částku použiju na vánoce...:)
-největší radost? nová grafika...s AGP si nemůžu moc vybírat takže nějaká 7600GS...
-netušim vůbec nic...musim rodičům nějak nadhodit právě tu grafiku:)
-vánoce mám celkem rád, vždycky sme s širší rodinou na o svátcích horách to je pohoda:)
Smeli (2302)|16.11.2006 15:38
No comment, vůbec zatím nevím :shut

Jinak Vánoce miluju, hlavně kvůli sněhu a klidu. Miluju 3tědrý večer, když se všichni nadlábnem k prasknutím, rozbalíme dárky a je klid, televize si tiše vrní, stromeček klidně poblikává a venku je krásné ticho a já se někam natáhnu a užívám si pohodu :thumb :inlove
Zeli (397)|16.11.2006 17:08
Doufam ze za vanoce utratim co nejmin penez ale zaroven udelam hodne radosti. Ve skrytu duse doufam ze Jezisek nevidel co sem vyvadel a ze neco taky dostanu (nechci prazdnou kartonovou krabici!!!).
boboco (1987)|16.11.2006 22:29
[quote=Zeli]Doufam ze za vanoce utratim co nejmin penez ale zaroven udelam hodne radosti. Ve skrytu duse doufam ze Jezisek nevidel co sem vyvadel a ze neco taky dostanu (nechci prazdnou kartonovou krabici!!!).[/quote]

Ježíšek vidí všechno a Děda Mráz taky:D
boboco (1987)|21.11.2006 21:38
Tak já mám letošní první vánoční dárek už zakoupen:p. Sestřička dostane plyšovou webku:D (brácha nic:D)
first.indian (683)|21.11.2006 21:51
[QUOTE=boboco]Tak já mám letošní první vánoční dárek už zakoupen:p. Sestřička dostane plyšovou webku:D (brácha nic:D)[/QUOTE]

Ja si delam Vanoce skoro kazdy mesic, spis tyden ;) par tydnu zpatky to byl X1950Pro, vcera BenQ FP241W a ve ctvrtek to bude Raptoxx Extreme 700W ;) Asi jsem byl cely rok hodne hodnej :D Zjistuju ze to ma i vyhody kdyz neni komu davat darky ;) Na jaro by to chtelo jeste udelat opozdene Vanoce s DX 10 grafikou :)
boboco (1987)|21.11.2006 22:08
[quote=first.indian]Ja si delam Vanoce skoro kazdy mesic, spis tyden ;) par tydnu zpatky to byl X1950Pro, vcera BenQ FP241W a ve ctvrtek to bude Raptoxx Extreme 700W ;) Asi jsem byl cely rok hodne hodnej :D Zjistuju ze to ma i vyhody kdyz neni komu davat darky ;) Na jaro by to chtelo jeste udelat opozdene Vanoce s DX 10 grafikou :)[/quote]

No já si nadělil 7900GTO abych nezůstal pozadu;). A pod stromečkem snad bude onen Samsung 215TW na kterej si ještě musím přispět:cool:.
Njn, bejt naprosto samostatnej má i své výhody:D Nechceš prodat za 15 000 toho Tvýho Benqa?:idea. Na Vánoce si lidi mají dělat radost a bejt na sebe hodní:D
boboco (1987)|2.1.2007 21:50
No, tak je po Vánocích, po Silvestru a já asi pomalu odzdobím stromeček...:D

Architect (232)|2.1.2007 22:37
Vánoce jsem po dlouhé době zase strávil s celou rodinou a zřejmě naposledy.

Dárky jsem sháněl 23. a 24.(to bezúspěšně).

Největší radost jsem měl z pocitu, že trávíme s rodinou Vánoce.
Jinak jsem mimojiné dostal reproduktory Genius SP-HF2.0 500, které nahradily mé staré EmCom.

Konečně nový zdroj a teplovodivou pastu, takže můžu konečně normálně fungovat. (A není to nic jiného než Eurocase), nějaké ty věci do koupelny, ponožky...

Mé finance byly velice omezeny, ale nakonec jsem to nějak podárkoval.
BTW: Letošní Silvestr a Vánoce jsem si pořádně užil. A moje sestra s pomocí mého kamaráda dostala počítač :thumb.

Tak Vám všem opožděně přeju, ať nesejdete na zcestí a život vám plyne po tónech vaší duše. Šťastný nový rok 2007.