reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech G9

pablo11 (5)|7.12.2008 10:06
pred dvoma dnami mi dosla tato myska a neviem nastavit prepinanie profilov od spodu mysky a aj ich nahrat do nej.V baleni bola aj nejaka baterka ktora vyzera ako do hodiniek ale neviem ci je to len nahradna alebo sa ma do nej vlozit, a ak ano tak kde?mozno ta baterka udrzuje pamät a preto to nejde prepinat.poradte mi kto ma s tym skusenost?Vdaka za radu
Jiziii (796)|7.12.2008 10:18
Pokud vím tak musíš hlavně nainstalovat ovladače do compu
a ta baterka by měla bejt závažíčko
meeee (1110)|7.12.2008 11:01
Baterka v G9? To se mi nezdá. Tady ji máš rozebranou, vidíš ji tam někde?

Profily přepínáš stisknutím tlačítka na spodu myši vlevo na úrovni senzoru (máš u něj napsáno "profile") a zároveň tlačítka +/- pod LMB (levé horní tlačítko). Do myši je nahraješ přes Setpoint 5.0 (vyber si tady pro svůj OS.
pablo11 (5)|7.12.2008 12:14
no ved som isiel cez setpoint 5.0 a nejde to.V profile manager som klikol na onboard memory a aj tak nejde prepinat
pablo11 (5)|7.12.2008 12:22
zavazia to ma balene pekne v krabicke a nie su v tvare baterky. ale ta baterka tam jednoducho je pribalena
,tak teraz neviem
pablo11 (5)|7.12.2008 20:52
tak zistil som ze ta bateria sa do balenia dostala omylom.s tymi nastaveniami do pamäte som sa pohral a prisiel som na to že treba stlacit spodne tlacidlo na prepinanie profilov a s nim aj - alebo+ na vrchu myšky na zmenu profilu.