reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problem s tiskem po siti

TomasOxx (230)|7.12.2008 10:55
cau, mam 2x PC s winXP pro sp3... jeden hlavni, na kterem je tiskarna... nasdilena.. Kdyz chci z druheho PC tisknout, tiskova uloha se odesle.. na prvnim PC ji vidim se statusem probiha tisk, ale neprobehne nic... az kdyz se prvni PC restartuje, ta ve chvili kdy najede windows a zobrazi se okno pro prihlaseni uzivatelu.. se uloha vytiskne. Jakmile se nekdo prihlasi, uz zas netiskne zadne ulohy ktere prisly ze site, nepomuze se ani odhlasit, musi se prvni PC zase cele restartovat... nechapu to. Ovladace jsem komplet zrusil na vsech PC a pak instaloval znovu.. Tak uz jen nejake nastaveni opravneni ci politik ve windows, jinak nevim. Do nedavna to slo...
Pavel Boček (4169)|7.12.2008 11:04
Tiskneš to jako uživatel ? Zkus to jako administrátor. V oprávněních je nejjednodušší nastavit, aby tiskárnu mohl používat kdokoli. Na obou PC.
TomasOxx (230)|7.12.2008 11:11
na sdileni tiskarny je pro tisk skupina everyone, tisken uzivatel Y, ktery je na vzdalenem PC jako admin, u me pridan jako user, at tu ma profil a nemusi pro pristup na sdilene polozky zdavat heslo. Jakmile se na mem hlavnim PC kdokoliv prihlasi, uloha prijde po siti.. prida se do fronty.. zobrazi se zmineny status ... probiha tisk... ale ten probehne az po restartu pocitace a to ve chvili, kdy windows nabehne a nikdo se mistne nelogne... jak se nekdo logne.. tak zas netiskne.

Kdyz zapnu zjednodusene sdileni, tak to funguje jak bych chtel, kdyz vypnu... nevytisknu nic, nechapu co po me ten mrkvosofti produkt chce nastavit, abych si mohl tisknout s vypnutym zjednodusenym sdilenim
TomasOxx (230)|7.12.2008 19:47
hm, tak taky pomaha restart sluzby ve windows, zarazovani tisku... mam to brat jako BUG windows nebo co stim ?

SMRT mrkvosoftu, za studijni material se plati, za skoleni se plati, za zkousky se plati, za windowsy se plati a nefunguje to...
Kdyz si vypnu jejich zjednodusene sdileni, tak mi proste ulohy co prisly na moji tiskarnu ze site stoji ve fronte a nic nedelaji dokud se nerestartuje sluzba pro tisk...
Pokud si zapnu zjednodusene sdileni.. tak si to tiskne..
naco win xp pro... nejaky oem home by stacil, bez service packu a na celou sit everyone full control s jednoduchym sdilenim a cau
By me zajimalo, ktery jejich opravny balicek opravneho balicku to zmrsil... par tydnu nazpet mi to fungovalo

Zas vynervovany nad takovou blbosti a pul dne v... , chjo :)