Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Kdo je to Mikuláš?

Hlasujících
37. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Nikdo

5 13.51%
  • Kápo rusko - americké mafie

7 18.92%
  • Gerge Bush

0 0%
  • Bill Gates

4 10.81%
  • Tajný agent George Bushe majíc za úkol zničit Billa Gatese

3 8.11%
  • Zhulený Děda Mrazík

10 27.03%
  • Já jsem Mikuláš

8 21.62%
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Kdo je to Mikuláš?

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Co si myslíte o téhle postavě? Báli ste se někdy čerta nebo anděla, ba dokonce Mikuláše? Mlsáte nebo jen topíte
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Co si myslíte o téhle postavě? Báli ste se někdy čerta nebo anděla, ba dokonce Mikuláše? Mlsáte nebo jen topíte
    Jednou, když jsem byl malej, potkal jsem na ulici Mikuláše, celej nadšenej, že u sebe nemá prašivýho čerta jsem k němu šel... bylo mi teda divný, že se prapodivně potácí a jde po silnici a ne po chodínku, ale říkal jsem si, no co, je to Mikuláš, ten může všechno... Když jsem k němu došel a svými loztomilými, zářivými očky na něj pohlédl, on jen řekl: "Što tu robíš? Vódku, nechceš?" -pak škytnul a předvedl mi, co vše za ten den zkonzumoval.... Pro mě, jako dítě plné iluzí, představ a snů to byl nezapomenutelný zážitek, které velmi ovlivnil mé dětství. Týden jsem s nikým nemluvil, ani se svými plyšáky... Od té doby když vidím Mikuláše, sahám do kapsy pro 500KV "škorpíka".... ze mě si nikdo pr*el dělat nebude....

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Jednou, když jsem byl malej, potkal jsem na ulici Mikuláše, celej nadšenej, že u sebe nemá prašivýho čerta jsem k němu šel... bylo mi teda divný, že se prapodivně potácí a jde po silnici a ne po chodínku, ale říkal jsem si, no co, je to Mikuláš, ten může všechno... Když jsem k němu došel a svými loztomilými, zářivými očky na něj pohlédl, on jen řekl: "Što tu robíš? Vódku, nechceš?" -pak škytnul a předvedl mi, co vše za ten den zkonzumoval.... Pro mě, jako dítě plné iluzí, představ a snů to byl nezapomenutelný zážitek, které velmi ovlivnil mé dětství. Týden jsem s nikým nemluvil, ani se svými plyšáky... Od té doby když vidím Mikuláše, sahám do kapsy pro 500KV "škorpíka".... ze mě si nikdo pr*el dělat nebude....
    Já jsem zadal možnost "Já jsem Mikuláš"
    Po přečtení příspěvku Boboca se budu Bobocovi asi těžce vyhýbat
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 16-11-2006 v 11:19

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Myslím, že je to mafián, vždycky když jsem byl malej a přišel k nám, tak s sebou měl asi 20 přičmoudlých evidentně z Černobilu zdegenerovaných (podivné tvary těla: výrustky na hlavách, tři nohy, chlupy úplně všude,... no fujky) týpků, zřejmě svoji osobní ochranku. A pořád mě nutil abych mu zazpíval nebo něco řekl. Ale nikdy ze mě nic nedostali, nevyzdradil jsem nic
    škoda že jsem tenkrát neměl u sebe toho bobova škorpíka by viděl to čoromoro he he

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

já se ho jako malej strašně bál...ale ne proto že bych se bál čerta nebo tak...ale prostě nesnášim odřikávat náký básničky nebo písničky

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    já se ho jako malej strašně bál...ale ne proto že bych se bál čerta nebo tak...ale prostě nesnášim odřikávat náký básničky nebo písničky
    Moje rec! Tez nemam rad odrikavani cehokoliv...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zeli
    To já si nerad odříkám dobré jídlo a pití.... Ale to sem nepatří
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 17-11-2006 v 00:37

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Zeli
    ted si mi pripomel skolu a mou dneni slohovku na tema popis-popis základní desky. když sem to před celou třídou čet tak se všichni nějak smáli protože vědí jakej sem magor a profesorka jen nevěřícně koukala co že to popisuju