reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kdo je to Mikuláš?

Smeli (2302)|16.11.2006 01:01
Co si myslíte o téhle postavě? Báli ste se někdy čerta nebo anděla, ba dokonce Mikuláše? Mlsáte nebo jen topíte ;)
boboco (1987)|16.11.2006 08:25
[quote=Smeli]Co si myslíte o téhle postavě? Báli ste se někdy čerta nebo anděla, ba dokonce Mikuláše? Mlsáte nebo jen topíte ;)[/quote]

Jednou, když jsem byl malej, potkal jsem na ulici Mikuláše, celej nadšenej, že u sebe nemá prašivýho čerta jsem k němu šel... bylo mi teda divný, že se prapodivně potácí a jde po silnici a ne po chodínku, ale říkal jsem si, no co, je to Mikuláš, ten může všechno... Když jsem k němu došel a svými loztomilými, zářivými očky na něj pohlédl, on jen řekl: "Što tu robíš? Vódku, nechceš?" -pak škytnul a předvedl mi, co vše za ten den zkonzumoval.... Pro mě, jako dítě plné iluzí, představ a snů to byl nezapomenutelný zážitek, které velmi ovlivnil mé dětství. Týden jsem s nikým nemluvil, ani se svými plyšáky... Od té doby když vidím Mikuláše, sahám do kapsy pro 500KV "škorpíka".... ze mě si nikdo pr*el dělat nebude....
tgfh (2985)|16.11.2006 10:13
[quote=boboco]Jednou, když jsem byl malej, potkal jsem na ulici Mikuláše, celej nadšenej, že u sebe nemá prašivýho čerta jsem k němu šel... bylo mi teda divný, že se prapodivně potácí a jde po silnici a ne po chodínku, ale říkal jsem si, no co, je to Mikuláš, ten může všechno... Když jsem k němu došel a svými loztomilými, zářivými očky na něj pohlédl, on jen řekl: "Što tu robíš? Vódku, nechceš?" -pak škytnul a předvedl mi, co vše za ten den zkonzumoval.... Pro mě, jako dítě plné iluzí, představ a snů to byl nezapomenutelný zážitek, které velmi ovlivnil mé dětství. Týden jsem s nikým nemluvil, ani se svými plyšáky... Od té doby když vidím Mikuláše, sahám do kapsy pro 500KV "škorpíka".... ze mě si nikdo pr*el dělat nebude....
[/quote]
Já jsem zadal možnost "Já jsem Mikuláš" :D
Po přečtení příspěvku Boboca se budu Bobocovi asi těžce vyhýbat :D
Konnor (278)|16.11.2006 10:22
Myslím, že je to mafián, vždycky když jsem byl malej a přišel k nám, tak s sebou měl asi 20 přičmoudlých evidentně z Černobilu zdegenerovaných (podivné tvary těla: výrustky na hlavách, tři nohy, chlupy úplně všude,... no fujky) týpků, zřejmě svoji osobní ochranku. A pořád mě nutil abych mu zazpíval nebo něco řekl. Ale nikdy ze mě nic nedostali, nevyzdradil jsem nic;)
škoda že jsem tenkrát neměl u sebe toho bobova škorpíka:) by viděl to čoromoro he he
BlackFrog (563)|16.11.2006 15:13
já se ho jako malej strašně bál...ale ne proto že bych se bál čerta nebo tak...ale prostě nesnášim odřikávat náký básničky nebo písničky:)
Zeli (397)|16.11.2006 17:03
[QUOTE=BlackFrog]já se ho jako malej strašně bál...ale ne proto že bych se bál čerta nebo tak...ale prostě nesnášim odřikávat náký básničky nebo písničky:)[/QUOTE]

Moje rec! Tez nemam rad odrikavani cehokoliv...:shut
boboco (1987)|16.11.2006 22:30
[quote=Zeli]Moje rec! Tez nemam rad odrikavani cehokoliv...:shut[/quote]

To já si nerad odříkám dobré jídlo a pití.... Ale to sem nepatří:mistake:D
BlackFrog (563)|16.11.2006 23:09
[QUOTE=Zeli]Moje rec! Tez nemam rad odrikavani cehokoliv...:shut[/QUOTE]
ted si mi pripomel skolu a mou dneni slohovku na tema popis-popis základní desky. když sem to před celou třídou čet tak se všichni nějak smáli protože vědí jakej sem magor a profesorka jen nevěřícně koukala co že to popisuju:D