reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde spustit IE a některé programy

ipkisek (10)|7.12.2008 18:05
Připadám si jak de.bil ale musím požádat o radu.Kliknu na ikonu IE začne mi to spouštět ale za chvíli konec.IE nenaběhne ale když se podívám do správce úloh,tak mi tam v procesech IE běží.Co s tím?Druhý problém je podobný.V tune up 09.Kliknu na ikonu.Program se mi spustí i naběhne,ale v tom programu můžu klikat na cokoli a nic.Když chci něco spustit,musím přes Start,Všechny programy,najet si na Tune up a tam to jde.Kde je nějaká chyba? Restart nic nevyřešil.Nevím si rady.Díky všem za ochotu a pomoc.
Kozouš (500)|7.12.2008 18:33
Zkus pc proskenovat na přitomnost vetřelců.Například programy Nod32 a Spybot SnD.
ipkisek (10)|7.12.2008 18:38
Počítač jsem čistil včera.Spybotem,Nodem,Superantispywarem a ještě a-squaredem.Něco mi to našlo,ale teď by měl být systém čistej.
VencaX (3686)|7.12.2008 18:46
Mo?n? tro?ku probl?m bude, ?e pokud jsi m?l v pc NODa a jakejkoliv jinej av tak ti to nemohlo scannovat dob?e. NOD mus? bejt v pc samotnej. No j? bych se moc nepokou?el s tim Tune UP ut. S?m vlastnim verzi 2007 a docela se to plete do syst?mu..
Muj n?zor je ?es bu?to chytil virus nebo ti to d?l? n?kajej program, kerej se a? moc sna?? kamar?dit s Win :) Je možná že se pletu ale..
ipkisek (10)|8.12.2008 16:23
Tak asi se ten problém vyřešil.Windows mě aktualizoval,požádal o restart a už to běží.
VencaX (3686)|8.12.2008 17:00
No tak sis to nainstaloval s nějakym programem.. ;)