reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak zapojit čelní panel skříně

11pipi (1)|7.12.2008 19:08
Prosím, můžete mi poradit jak zapojit čelní panel skříně KME 0762 k základní desce MSIG31M3-F. Tak nějak jsem si poradil s konektory Power switch a power led apod. Dále i snad s audio konektory, byť si nejsem jist zda jsou právně na +,-.????? Ale uvedená skříň má další konektory označené:TPA,GND,TPB,VCC,VCC1,DATA1,GND1.
Děkuji
JT
Pavel Boček (4169)|8.12.2008 00:16
To bude FireWire. Není ke skříni manuál ? Jinak bych to zkonzultoval s manuálem desky.

S těmi audio, ale i FireWire opatrně, pokud to dáš špatně a něco ta zapojíš, klidně můžeš něco odkouřit. Obzvlášť, jestli k tomu máš i KME zdroj...

Každopádně typický znak levných mizerných skříní, výstupy jsou rozdrbané na jednotlivé drátky s nejasným popisem.
r34ktor (7477)|8.12.2008 00:37
Bedna disponuje jak USB, tak i FireWire vstupy. K čemu jednotlivé vývody patří nelze takhle od boku s jistotou určit. Ideální bude podívat se, které dráty ke kterému konektoru na čelním panelu vedou. Případně sem hoď nějaká fota.
Dojigiri (1629)|8.12.2008 10:18
Do týhle skříně jsem dával počítač bráchovi a nevím o tom, že bych měl nějakej problém s čelníma konektorama, tj. budou svázaný bužírkama k sobě tak jak k sobě patří (USB zvlášť, firewire zvlášť), pokud jsou dělený (už si to přesně nepamatuju, už je to skoro 2 roky co jsem to dělal). Jak to zapojit se pozná podle manuálu základní desky, kde by měl bejt popsanej každej konektor a musí se zapojit správný piny na správný místo v konektoru (pozor na správný natočení obrázku v manuálu tak, aby to odpovídalo pozici konektoru na desce).