Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Podsvícená klávesnice

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Razer Lycosa nebo Logitech Illuminated Keyboard?

Jednoduchá otázka. Pro mě pekelně těžká odpověď.
    Recenze jsem četl hodnocení jsem viděl, ale stejně nevím.

Razer:
    - stejné rozložení klávesnice jako mám na notebooku
    - modré podsvícení
    - nemám pocit, že se mi v batohu zlomí
    - výstup USB, sluchátka a mikrofon
    - všechna tlačítka programovatelná
    - multimediální panel
    - lepší povrch kláves

Logitech:
    - tloušťka
    - logitech
    - lepší čítelnost při zhasnutém podsvícení
    - údajně se tak snadno neošoupou klávesy
    - design
    - několik úrovní podsvícení
    - lépe se čistí/nechytá se na ni tolik prach

Kterou proč?
    Kterou proč ne?

Díky za rady a názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele r-a-k
    Registrace
    Oct 2008

Razer Lycosa mam asi týden a mohu říci že jsem spokojen ,hlavně jsem si ji vybral na hry a nemuzu si vynachválit.Nízky zdvich(chvéli trvá než si na to člověk zvykne)dotykový panel na vypnuti světla,klavesy na přěhrávač hudby(mužeš si vybrat z programu který máš nainstalovaný),korekce hlasitosti.Akorád nevím jestli jsem si vybral špatně nebo se nedělá CS klávesnice,já mam US a ta nema popisky na písmen s čárkou a háčkem(takže člověk musi po paměti,ale dá se to taky naučit)A abych porovnal z předeškou klávesnici Microsoft,no comment:-)Značka Razer se mi zalíbila a mam i myš Razer Copperhead a taky spokojenost,brzy budu kupovat i sluchátka.Z Logitech klávesnicí nemam zkušenosti,to ti musí poradit někdo jiný.Verdikt:Spokojenost

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

A jak je to s tím prachem? Opravdu se na ní tolik usazuje prach díky tomu jak je pogumovaná? Prý se to blbě čistí. A co náznak ošoupání kláves? WASD, mezerník, zatím v poho? V CZ verzi jsem jí nenašel. Ale tak to mě netrápí. Tak nějak zvládám psát i poslepu

Nováček Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Jiz nejaky ten patek vlastnim klavesnici Logitech G11 a jsem s ni opravdu nadmiru spokojen.Podsviceni ma tristupnovy chod - jednotlive klavesy jsou i po dlouhe dobe pouzivani velmi dobre citelne /zadne osoupani ci zapraseni/,stejne tak i pri vypnutem podsvetleni.Perfektni programovatelnost "G" klaves - kterou hojne vyuzivam.Klavesy na G11 maji tichy stisk + dobrou odolnost proti opotrebovani.Vzdy jsem sazel na kvalitu a Logitech mne v tomto nikdy nezklamal at jiz se jedna o klavesnici,mys ci DO ... pouze v pripade gamepadu jsem jejich rumblepad vymenil za ovladac od XBoxu /ten opravdu nema konkurenci/....

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Já jsem spokojen se svojí Microsoft Sidewinder X6.Krásný design pro Praváky i Leváky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Alzerous Zobrazit příspěvek
    Já jsem spokojen se svojí Microsoft Sidewinder X6.Krásný design pro Praváky i Leváky.
    Ja sa pripájam. Mám ju síce len pár dní, ale absolútna spokojnosť. Makro, ovládanie multimédií, nahrávanie makier, oddeliteľný num Pad sú fajn, ale najviac ma dostali ovládanie podsvietenia(plynulé) a hlasitosti. K dokonalosti chýba hádam usb hub a audio.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Vy mi ten výběr vůbec neusnadňujete jak já si mám vybrat když mi po takové době kdy jsem vybral své dva adepty dva lidi doporučí zcela jinou klávesnici?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Snadno - zvážit, jestli je pro tebe cenově dostupná a případně se na ni jít podívat do obchodu, naťukat si na ní pár vět cvičně a zjistit, jak ti sedí.:-) I když u klávesnice to zkoušení není tak horké jako u myši, ono se asi nestane, že by změna klávesnice byla bez potřeby si na novou zvykat. Ale můžeš aspoň vyhodnotit příjemnost stisku, dosažitelnost kláves apod.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Cenově dostupné jsou všechny uvedené. Zkoušel jsem psát jen na té Logitechácké a byl jsem spokojenej. Prostě klasická klávesnice s nízkým zdvihem. Já to nijak výrazně neřeším. Jsem schopný psát i na klávesnici s vysokým zdvihem. Já jen, že když už si kupuju klávesnici tak jsem si řekl, že chci podsvícení. A asi jsem vysazenej na kvalitnější značky. Ale je to pouze tím, že mám s dražšími značkami lepší zkušenost. Programoovatlný klávesy jsou jen milý bonus.

Registrace
    Oct 2006

Tak potom by som prihliadol na usb a audio na tej Lycose a vzal tú.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Konečně nějakej jedenoznačnej názor. Děkuju ale chtělo by to víc takových.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Chip2002 Zobrazit příspěvek
    ...ale chtělo by to víc takových.
    Fajn. Jeden ode mě. Logitech G15.
    Oranžové podsvícení je příjemné, netahá za oči. Klávesy perfektní co se stisku týče. Skvěle zpracovaná, bytelná.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele r-a-k
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Chip2002 Zobrazit příspěvek
    A jak je to s tím prachem? Opravdu se na ní tolik usazuje prach díky tomu jak je pogumovaná? Prý se to blbě čistí. A co náznak ošoupání kláves? WASD, mezerník, zatím v poho? V CZ verzi jsem jí nenašel. Ale tak to mě netrápí. Tak nějak zvládám psát i poslepu
    Tak s tím prachem jsem to trochu nepochopil jelikož PC nemá člověk v dílně ale doma a nepostřehl jsem že by se na ni usazovalo více prachu.Ono asi tak,jsou pogumovaný ale jsou hladký a když mi na ní patlal junior mastnýma rukama tak jsem to jednoduše setřel vlhkým hadrem:-)Toho bych se nebál.Ošoupání kláves ti nemohu potvrdit jelikož jí mám chvíli.Ono asi takhle,čím více ji budeš používat tak se rychleji ošoupe každá.PS:Měl jsem tu Microsoft a po 4 měsících jsem měl vyleštěný klávesy jak zrcadlo protože hraju každý den online hry:-)Ale jak říkám ošoupe se každá.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od meeee Zobrazit příspěvek
    Fajn. Jeden ode mě. Logitech G15.
    Oranžové podsvícení je příjemné, netahá za oči. Klávesy perfektní co se stisku týče. Skvěle zpracovaná, bytelná.
    Oranžové podsvícení a displej jako G15 mám na reprácích (Logitech Z-10)
    takže je to trochu zbytečné i když by mi to ladilo. Ale hlavně se mi G15 zdá nepoměrně větší. A jak říkám, budu jí často přenášet.

Registrace
    Oct 2006

A čo tak ten MS sidewinder X6 - podsvietenie je červené(podľa mňa menej ťahá oči), odpojíš NumPad a zaberie celkovo menej mista pri prenášaní.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Klávesnice: Tichá podsvícená klávesnice
    Od Luboussek v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-05-2013, 21:31
  2. Klávesnice: Podsvícená klávesnice
    Od Fuzzz v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-03-2013, 13:50
  3. Klávesnice: Podsvícená klávesnice na práci