reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus WL-600g - odpojuje se

dakty (150)|8.12.2008 10:51
Zdravím, mám problémek s mým ADSL routerem Asus WL-600g.

Stává se mi, že i když je všechno správně nastavené, tak mi občas ukáže (nebo se rozsvítí přesneji) červeně ledka s popisem IP, a pak nelze vlézt na internet. Ale vnitřní síť funguje. V manuálu píšou, že pokud svítí IP červeně, tak "ADSL je k dispozici, ale linka není PPP". Musím pak vždy modem vypnout a zapnout. Někdy naskočí opět do režimu červené IP. To občas je třeba každých 10 minut, jindy třeba 3 dny nic (ale to je vyjímečně).
Nahrál jsem nový firmware, ale dělá to furt to stejné. Myslel jsem si, že dělá problémy externí HDD, pipojený jako FTP k modemu, ale ani jeho odpojení nepomohlo.

Můžete mi rpsím poradit co s tím? Kupoval jsem jej loni v říjnu, takže by měl být ještě v záruce...

Děkuju
Pavel Boček (4169)|8.12.2008 12:20
No to bych spíš viděl na problém s ADSL linkou. Od koho to máš ? Zkus zavolat na podporu že se ti to odpojuje...
dakty (150)|8.12.2008 17:06
[QUOTE=Pavel Boček;192377]No to bych spíš viděl na problém s ADSL linkou. Od koho to máš ? Zkus zavolat na podporu že se ti to odpojuje...[/QUOTE]

Linka je od O2, ale net běží od Radiokomunikací...

Dneska odpoledne jsem si nechal zvýšit rychlost z 4Mbit, na 8Mbit... uvidím, zda to třeba nebude lepší... pokud ne, tak jim zavolám.
djm (1)|21.1.2009 17:07
plz povedlo se ti to nejak vyresit ?
HFX9 (276)|25.1.2009 20:51
mam stejny router a internet 8M od radiokomunikaci, delalo mi to uplne to stejne co pises a vyresil to telefonat na zakaznicke cetrum aby se na to podivali ze vypadava linka. Protoze kdyz jsem se podival do logu na routru, tak se pri vypadku chtel znovu nalogovat ale bylo odmitnuto jmeno a heslo, tak se na to koukli a ted to jede jak ma.

Samozrejme mam posledni fw na routru (myslim ze je to 1.0.3.3b)