reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kvalita zdrojů LC Power (přesunuto z fóra o SHW)

MaWa (11)|14.6.2006 17:40
muzu vedet, co je na zdrojich LC power pochybneho ? :eek:
SmartMole (297)|14.6.2006 17:58
[QUOTE=MaWa]muzu vedet, co je na zdrojich LC power pochybneho ? :eek:[/QUOTE]

Kvalitou odpovídá Eurocase, ale cenou rozhodně ne!
Za ty prachy si každý rozumný člověk koupí fortrona. Ale tohle do tohoto tématu rozhodně nepatří!
SmartMole (297)|14.6.2006 18:02
Teď tak koukám, že jsem to zařadil do špatné kategorie. Mohl by prosím někdo z moderátorů přesunout do kategorie "Vše ostatní kolem Sveta Hardware".

Holt když člověk u toho dělá hromadu dalších věcí, vloudí se chybička! :-)
MaWa (11)|14.6.2006 18:04
[QUOTE=GeniusV]Kvalitou odpovídá Eurocase, ale cenou rozhodně ne!
Za ty prachy si každý rozumný člověk koupí fortrona. Ale tohle do tohoto tématu rozhodně nepatří![/QUOTE]

pokud napises A (LC je smejd), musis ocekavat B (nekdo ti napise proc je smejd ?). to, ze napises ze to do tohoto tematu nepatri, je trochu mimo.
muzes nejak prokazat tu pochybnou kvalitu lc poweru, nebo tak usuzujes z jedne recenze a usudek sis udelal takovy, jaky se ti hodil ?
SmartMole (297)|14.6.2006 18:34
[QUOTE=MaWa]pokud napises A (LC je smejd), musis ocekavat B (nekdo ti napise proc je smejd ?). to, ze napises ze to do tohoto tematu nepatri, je trochu mimo.
muzes nejak prokazat tu pochybnou kvalitu lc poweru, nebo tak usuzujes z jedne recenze a usudek sis udelal takovy, jaky se ti hodil ?[/QUOTE]

Ne, usuzuji tak ze zkušenstí lidí, kteří tomu rozumí a mají s tím zkušenosti. Já žádný odborník na zdroje nejsem, ale těm lidem věřím. Neřekl jsem, že je to šmejd, ale záruku kvality pro mě rozhodně neznamenají! A s tou cenou, za jakou se prodávají...no raději bez komentáře. A toto jsem tvrdil dávno před recenzí na světu hardware.

Pokud se chcete dále na toto téma bavit, tak ho založte v příslušné kategorii. Nemám sebemenší důvod Vám neodpovědět.