Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Kvalita zdrojů LC Power (přesunuto z fóra o SHW)

Nováček
    Registrace
    May 2006

muzu vedet, co je na zdrojich LC power pochybneho ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od MaWa
    muzu vedet, co je na zdrojich LC power pochybneho ?
    Kvalitou odpovídá Eurocase, ale cenou rozhodně ne!
    Za ty prachy si každý rozumný člověk koupí fortrona. Ale tohle do tohoto tématu rozhodně nepatří!

Registrace
    May 2006

Teď tak koukám, že jsem to zařadil do špatné kategorie. Mohl by prosím někdo z moderátorů přesunout do kategorie "Vše ostatní kolem Sveta Hardware".

Holt když člověk u toho dělá hromadu dalších věcí, vloudí se chybička! :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od GeniusV
    Kvalitou odpovídá Eurocase, ale cenou rozhodně ne!
    Za ty prachy si každý rozumný člověk koupí fortrona. Ale tohle do tohoto tématu rozhodně nepatří!
    pokud napises A (LC je smejd), musis ocekavat B (nekdo ti napise proc je smejd ?). to, ze napises ze to do tohoto tematu nepatri, je trochu mimo.
    muzes nejak prokazat tu pochybnou kvalitu lc poweru, nebo tak usuzujes z jedne recenze a usudek sis udelal takovy, jaky se ti hodil ?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od MaWa
    pokud napises A (LC je smejd), musis ocekavat B (nekdo ti napise proc je smejd ?). to, ze napises ze to do tohoto tematu nepatri, je trochu mimo.
    muzes nejak prokazat tu pochybnou kvalitu lc poweru, nebo tak usuzujes z jedne recenze a usudek sis udelal takovy, jaky se ti hodil ?
    Ne, usuzuji tak ze zkušenstí lidí, kteří tomu rozumí a mají s tím zkušenosti. Já žádný odborník na zdroje nejsem, ale těm lidem věřím. Neřekl jsem, že je to šmejd, ale záruku kvality pro mě rozhodně neznamenají! A s tou cenou, za jakou se prodávají...no raději bez komentáře. A toto jsem tvrdil dávno před recenzí na světu hardware.

Pokud se chcete dále na toto téma bavit, tak ho založte v příslušné kategorii. Nemám sebemenší důvod Vám neodpovědět.

Podobná témata

1. Zdroj Modecom, kvalita?
    Od patrick73 v sekci Zdroje
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 16-12-2008, 21:02
  2. Zdroj XILENCE power 600W
    Od simontpf v sekci Zdroje
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-09-2008, 09:55
  3. Zdroj XILENCE power 400W
    Od HiLow v sekci Zdroje