Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ENERMAX LIBERTY EL 400AWT versus ENERMAX LIBERTY DXX 400W

Nováček Avatar uživatele Best
    Registrace
    May 2006

Při výběru zdroje jsem narazil na dva velmi podobné od Enermaxu a jelikož potřebuji zdroj co nejdříve,tak jsem se rozhodl z tohoto důvodu pro typ LIBERTY DXX 400W.Nikde jsem nenašel zmínku o tom,v čem se liší(stejné provedení,odpojitelná kabeláž,výkon,účinnost i balení).Rád bych se dověděl (z čiré zvědavosti),zda jsem si vybral identický zdroj,či nikoli.[/B]
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Jakej máš limit na ten zdroj.Oba ty Enermaxi jsou ze starší serie.Nejlepší by byl Enermax PRO82+ 425W nebo Corsair Power Supply VX450 450W.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Best Zobrazit příspěvek
    Při výběru zdroje jsem narazil na dva velmi podobné od Enermaxu a jelikož potřebuji zdroj co nejdříve,tak jsem se rozhodl z tohoto důvodu pro typ LIBERTY DXX 400W.
    Pokud jsou si opravdu podobné, tak podle tohoto nebude ani jeden z nich zrovna supr volba. Dej na Samcovu radu.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

nechtel bych ani jeden. to je jak kdyby sis dneska sel koupit misto oktavie III oktavii I. jinak viz samecP.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Nejsou oba nahodou stejny? Mam pocit ze na CZC bylo psano DXX (coz je takovej cervenej napis na krabici) a na stitku je AWT... Pred rokem a pul jsem daval cca 5 zdroju do sestav a zatim vsechny drzi, ale podle toho co jsem tu cet tak nic moc (na Enermax) takze spis ber MODU82+ nebo PRO82+ bez odpojitelnych kabelu (525w s klidem taha 2x8800GTS do 1000 rpm)

Podobná témata

1. Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 01-06-2009, 13:09
  2. Enermax Liberty - rusenie ostatnych zariadeni
    Od faugusztin v sekci Zdroje
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-06-2008, 14:41
  3. problem se zdrojem Enermax Liberty
    Od N3$T34 v sekci Zdroje
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-03-2008, 13:43