Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Grafické karty: Náhrada ATI Mobility X700

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Fany.Ou

Znění dotazu:
    Potřebuji poradit s koupí grafárny do notebooku. Chci nahradit současnou ATI Mobility X700. Můžete mi poradit čím? Díky

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

O jaky notebook se jedna? Je gk vubec vymenna ? Chtelo by to vic podrobnosti

Fany.Ou

Jedná se o výměnnou GK na notebooku Toshiba viz odkaz. http://toshiba.katalognotebooku.cz/n...m60-182-pm760/
    Měnil jsem jen HD za vetší

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

V NB grafiku nevyměníš.Maximálně se dá koupit XG Station,ale nevyplatí se to...
    EDIT:Tak do Toshiby XG Station stejně nezapojíš.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Grafická karta je sice na samostatném AXIOM modulu, ovšem s její výměnou bude drobný zádrhel - nevím o tom, že by se tyhle moduly daly koupit zvlášť, nebo že by vůbec šly jednoduše vyměnit za výkonnější. Jinými slovy, jestli chceš vyšší výkon na hry, kup si nový notebook nebo desktop.

Neregistrovaný

Tato odpověď se mi nelíbí. ( Jelikož mám s grafárnou problémy (řádkuje a ztrácejí se mi nějaké body), mám na plánu ji vyměnit, ale koukám, že to nebude tak úplně jednoduchý. Vítám i další nápady. Jak by se AXIOM modul dal vyměnit? A kde ho hledat? Je to modul (skoro čtvercovéhotvaru) u RAM-ek?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Jak ten modul vypadá najdeš třeba tady nebo tady. Výměna by měla být jednoduchá, ovšem sehnat ho bude oříšek - možná ebay nebo z jiného notebooku. Ale IMHO se to nevyplatí.

Fany.Ou

IMHO opravdu neplánuju, to se nevyplatí. To už bych radši šel do novýho notíka. Ale je škoda to co teď mám ještě nevyužít, i když ta grafárna k Vánocům už nebude ( Díky za rady a hezký svátky. Kdybyste někdo věděl, kde AXIOM modul sehnat nebo měli nějaký typ, dejte mi vědět na Fany.Lu@seznam.cz Díky. A všem hezké Vánoce a príma rok 2009 ;o)

Podobná témata

1. Grafické karty: Náhrada za ATI Radeon HD 4850
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-12-2013, 01:18
  2. Náhrada grafické karty
    Od renek v sekci Grafické karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-10-2010, 22:54
  3. Grafické karty: náhrada grafiky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-08-2009, 23:22
  4. Grafické karty: Náhrada za FX 5200
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 22:56
  5. Radeony: ATI Mobility Radeon X700 (notebook Acer)
    Od kinikini v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-01-2008, 23:01