reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

poraďte, kam s ním

PZet (3)|15.12.2008 15:48
Už jsem tady někde psal, jak mi domrvili PC při repasu. Bohužel mi při "uvedení do původního stavu jde ještě hůř než před tím. Mám podezření, že si z toho ještě pár věcí vykuchali ale nemohu to dokázat. Chtěl bych to zkusit dát někam do servisu, kde by to zkusili napravit (jestli to ještě půjde) ale po nynějších zkušenostech se nechci svěřit dalším "odborníkům". Může mi někdo, jestli to není proti pravidlům, poradit. Lokalizace Praha
pas!k (3765)|15.12.2008 15:56
Mas od toho pc nejaky papir? Mela by na nem byt nejaka konfigurace toho co kupujes.. BTW kde jsi nakupoval ?
EditorPO (2819)|15.12.2008 16:30
[quote=PZet;194756]Už jsem tady někde psal, jak mi domrvili PC při repasu. Bohužel mi při "uvedení do původního stavu jde ještě hůř než před tím. Mám podezření, že si z toho ještě pár věcí vykuchali ale nemohu to dokázat. Chtěl bych to zkusit dát někam do servisu, kde by to zkusili napravit (jestli to ještě půjde) ale po nynějších zkušenostech se nechci svěřit dalším "odborníkům". Může mi někdo, jestli to není proti pravidlům, poradit. Lokalizace Praha[/quote]
Ano, pisal. Bolo by dobre to dokoncit tam https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=26838