reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Panasonic TH-42PZ80EA plazma

basti (49)|17.12.2008 00:20
zdravim,

vopred sa ospravedlnujem modom a adminom, ale tato tema sem asi nepatri...nenasiel som nic kde by sa hodila tak davam sem dufam ze niekto pomoze!

rozmyslam nad kupov tohto modelu ma s nim niekto skusenosti popripade je vlastnikom? co vy na to? primem aj tipy na daco ine ale len 42" prosim :)

dakujem vam vopred za odpoved
Boslie (13)|24.12.2008 13:17
No, rodice maji to stejne jen mensi uhlopricku a muzu jen doporucit. Obraz krasa a kdyz na tom pustim DVD tak je to jak v kine...
Deee-aN (3834)|24.12.2008 14:48
Možná bych zkusil diskusní fórum na TV Freak...:)
eraser (0)|24.12.2008 16:10
V sobotu som zavesil na stenu TH-42PZ85E. :)
jerryczech007 (98)|2.1.2009 20:49
Určitě nebudeš zklamanej, Panasonic je v plazmách the best ! Mám jejich TH-42PX60 už skoro 2 roky a to pokoukání stojí opravdu za to ... :-)
noegoncz (319)|5.1.2009 09:15
[QUOTE=basti;195305]zdravim,

vopred sa ospravedlnujem modom a adminom, ale tato tema sem asi nepatri...nenasiel som nic kde by sa hodila tak davam sem dufam ze niekto pomoze!

rozmyslam nad kupov tohto modelu ma s nim niekto skusenosti popripade je vlastnikom? co vy na to? primem aj tipy na daco ine ale len 42" prosim :)

dakujem vam vopred za odpoved[/QUOTE]

čau.
Přesně tuto plasmu jsem si asi před měsícem v akci koupil. V tuto chvíli s ní mám zatím vesměs kladné zkušenosti. Obraz je dobrej (ale nemůžu porovnat s jinými) - jsem laik. Po propojení s PC (jak dlouho jsem se těšil,až si pustím koncert Metallica - korea ve FULLHD :D :D ) bez problému nebo nějakých artefaktů.
Zkoušel jsem hrát Red Alert 3 a Richard Burns Rallye a paráda. Jen to chce ty 3+ metry :)
Jedinou nedouhou bych prozatím viděl dálové ovládání. Při míření jen trošku mimo rovinu ovladače vs TV už TV nereaguje, dočetl jsem se o této malé ,,chybě,, i na jiných fórech a bohužel je to malý problém, ale od koupi mě neodradil (naštěstí :) ).
Také jsem zkoukl pár filmů (no za poslední měsíc víc, než za celý rok předtím :) ). Sosání HD ripů mě sice moc nebaví (0,5MB linka :) ),ale stojí to za to. Hlavně večer koukat ve tmě na horor je docela zábava..

Celkově bych koupi doporučil, hlavně pokud tedy bude za slušnou cenu :thumb

a jedna fotečka z mobilu :D
13112008015.jpg