reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Visty, menší problém

kokinka (7)|17.12.2008 08:13
Dobrý den, mám takovej menší problém.Vždy, když nainstaluji program a následně hodím zástupce na plochu, tak jde normálně spustit, jenže se mi ten zástupce objeví jako ikona překryvající ikonu toho určiteho programu. Popřípadě mohu dát screen. Ta ikona, co je překrývá vypadá jako , dám přiklad, když máte soubor a je jinýho formátu tak má takovou divnou ikonku.Vím zní to blbě, ale nevím jak to popsat.:confused:
Smeli (2302)|17.12.2008 08:19
Co tak dodat ten screen? :)
pas!k (3765)|17.12.2008 08:46
A jak presne tvoris toho zastupce? Postup pres start/programy/vybrat spousteci soubor kliknout pravym zvolit odeslat /plocha zastupce .. dela totez?
kokinka (7)|17.12.2008 08:48
Ano, třeba tak, nebo, ikdyž se mi nainstaluje program a je tam vždy na výběr, zda chci aby se mi hned zástupce objevil na pološe, tak to dělá to samý, zas naopak dokumenty vypadaj tak, jak mají, jen ty programy....
pas!k (3765)|17.12.2008 08:52
Zkusil bych vytvorit noveho uzivatele zda to dela i v jinem profilu.. Popripade se prihlas jako admin a svuj profil prejmenuj (Vytvori s enovej) a uvidis..
kokinka (7)|17.12.2008 08:57
Dobře, vyzkouším, pak dám vědet....
Dojigiri (1629)|17.12.2008 10:10
Nesnažil ses třeba předtím nějakým způsobem zakázat zobrazování šipky u zástupců, např. nějakým toolem? Mohlo se nějak stát, že místo šipky se zobrazuje v overlayi takhle jiná ikona místo šipky.

Můžeš případně zkusit Vista Shortcut Overlay Manager kterej by to měl umět spravit nebo i změnit...
kokinka (7)|17.12.2008 14:04
Hmm tak jsem to zkusila a nic. Stále mi to takhle ukazuje i na druhém učtě. Jinak k tomu toolu, nene nic jsem takovýho nedělala, koupila jsem si ho novej a žádný tools jsem tam neinstalovala. Bojím se, že asi pomůže jedině reinstal... :(
kokinka (7)|17.12.2008 14:26
[QUOTE=Dojigiri;195348]Nesnažil ses třeba předtím nějakým způsobem zakázat zobrazování šipky u zástupců, např. nějakým toolem? Mohlo se nějak stát, že místo šipky se zobrazuje v overlayi takhle jiná ikona místo šipky.

Můžeš případně zkusit Vista Shortcut Overlay Manager kterej by to měl umět spravit nebo i změnit...[/QUOTE]

Tak jsem to nainstalovala a jede mi to :D děkuji moc
Dojigiri (1629)|17.12.2008 15:10
[QUOTE=kokinka;195431]Jinak k tomu toolu, nene nic jsem takovýho nedělala, koupila jsem si ho novej a žádný tools jsem tam neinstalovala.[/QUOTE]

Máš tam nějakej antivirus? Něco takovýho moh udělat i nějakej virus nebo tak něco (např. spuštěnej při spuštění cracku na hru, apod.)... no hlavní že už to jde, nejspíš to bylo jak jsem říkal, změnilo se nějak nastavení ikonky šipky u zástupce na tu velkou ikonku která to překryla (ten overlay manager umožňuje ikonku mimo odstranění taky změnit, takže to nějak lze, nejspíš je to uložený někde v registru).