reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem ze zalohou noutbuka znacky Acer Aspire 5520G.

Vlada28 (1)|25.12.2008 22:07
Chtel bych se zeptat.Mam problem.Koupil jsem si noutbuka znacky Acer Aspire 5520G z licencovanym systemem vista,ktery jsem si zalohoval a stala se my taka vec.Chtel jsem zmenit velikost primarniho oddilu v hdd,a zbytek v sekundarni oddil,a kdyz jsem obnovil vistu z puvodni zalohy,tak se my objevilo po restartu napis bootmgr is missing.To by nebylo zastak vazne,ale kdyz jsem menil oddili,tak jsem nasel nejaky skryty oddil a nekdo my rekl,ze je to zaloha systemu vseho a ja jsem to odstranil.A kdyz jsem obnovoval predtim ze zalohy vistu,tak to nainstalovalo vsechno naraz vcetne ovladacu vseho a vse fungovalo,ale tetka se mi ukaze chyba pri zavadeni systemu a chce to porad restart a porad to same ukazaje.Jak to mam spravit.Mam zajit s noutbukem do servisu.Je to cele v zaruce.
mstejska (2912)|26.12.2008 09:33
Pokud nemas CDcka nebo DVD se zalohou systemu, tak musis do servisu kde ti obnovi system. Pokud si pamatuju, chteji za to asi 1000,-
Nebo je jeste jedna moznost, Pujcit si od nekoho instalacku Windows Vista a nainstalovat si novy system, pak musis pouzit sve licencni cislo napsane na nalepce na spodu NB. Akorat nevim jak moc je tato moznost "oficialnia legalni". Pokud vim ta ACER uz k notebookum zadna CD i DVD nedodava.