Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 58

Téma: Víkendová diskuze: Našli jste pod stromečkem nějaký HW?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Našli jste pod stromečkem nějaký HW?

Štědrý den je už za námi, proto si můžeme shrnout, zda Vám přinesl překvapení, nebo přímo radost v podobě i nějakého HW dárku. Nebo jste dostali HW, který Vám z nějakého důvodu k ničemu není a teď nevíte, co s ním udělat? Byl na Vás tento rok ježíšek štědrý? Ať už jsou byly Vaše dárky jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

No, letosni jezisek byl na HW ponekud chudy ... mozna je to tim, ze si ho nedeluju vetsinou sam
    Ale i tak ... externi disk, tiskarna
    A vlastne zidle, ktera byla nedavno tady na foru vyhodnocena jako kus HW

//jenom takovy postreh - tohle je perfektni dotaz pro toho, ktery se rozhoduje, komu vybilit byt

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ja si taky HW darky nadeluji sam a jsem spokojen,nadelil jsem si zbrusu novou Nvidii 9800GX2, drevene repro 2+1 - MERCURY 2.1 - SW1800W,novy zdroj Sea Sonic SS- 650HT,musim jeziska ocenit,jsem fakt spokojen.
    Naposledy upraveno uživatelem aschrak: 26-12-2008 v 07:06 Důvod: doplneni

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Mě žádný kus HW nikdo nedal, naopak jsem rozdával já - bráchovi paměťovku a USB Bluetooth, tátovi bluetooth sluchátko Nokia BH-600.
    Jinak dostal jsem nějaký $$, takže asi si nadělím taky exterňák, resp. mam vyhlídnuté CoolerMaster XCraft 350 Lite (jestli ještě bude) a do něj asi WD640AAKS.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ja vsechno mam takze me napadlo jenom ze by se mi hodila dalsi M$ IE 3.0 (jednu mam v praci, druhou budu mit doma) a fotak... z pozadavku AVI video, normalni USB konektor, AA baterky, SD karta... no proste pouzitelny standarty a ne zadny sileny atypy vysel vitezne canon A590, ktery se bohuzel nepodarilo na rychlo sehnat, tak se misto neho vzal navazujici orezanejsi A1000...

jen naco sakra vsude cpou ty gigapixely? drtive vetsine BFU by stacil kvalitni 3MPix

jo a na vanoce jsem se rozloucil po vic nez 3 letech s notasem ma napraskly jeden pant... sice jeste vpohode funguje a je to jenom zlehka, ale uz se bude muset usadit nekde na stole...

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Mě ježíšek nadělil externí 500 GB Verbatim, kterej sem si nedávno vybral tady z odměn a pak sem si konečně koupil sice obyčejnou, ale klávesnici s naprosto klasickým rozložením kláves (velkej Enter, velký Shifty, oddělená šestice kolem Del a šipky atd.)....

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jiziii
    Registrace
    Feb 2008

Já jedinej hardware dárek kterej sem dostal je Flash disk
    Zato sem dostal docela slušnou hromadu hadrů :-D

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Je vytunena Celica na dalkovy ovladani HardWare?
    Asi ne...

Nicmene Jezisek mi s tritydennim predstihem daroval Genius 5.1ku cernou tu verzi 150W. A primo pod stromeckem jsem nasel pekny kozeny sluchatka abych v noci nerusil nocnima parbama TMNF

Jediny kus typickeho HW, ktery byl u nas pod stromeckem, byl Monitor s TV LG M198WA-BZ, ktery dostala mamka se segrou ode me, ale budou ho vyuzivat jako TV, u PC uz LCD 19 maji

EDIT:
    Citace Původně odesláno od Jiziii Zobrazit příspěvek
    Já jedinej hardware dárek kterej sem dostal je Flash disk
    Zato sem dostal docela slušnou hromadu hadrů :-D
    Hihi hromadu hadru jsem tam mel taky, hlavne trenyrek Se hodi

EDIT2
    Ted mi tak docvaklo, ze jsem nasel pod stromeckem GPS navigaci do auta EVOLVE CoolTraxx3D - to je HW, ne?
    Naposledy upraveno uživatelem ICE_D: 26-12-2008 v 12:44

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jiziii
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    Je vytunena Celica na dalkovy ovladani HardWare?
    Asi ne...

Nicmene Jezisek mi s tritydennim predstihem daroval Genius 5.1ku cernou tu verzi 150W. A primo pod stromeckem jsem nasel pekny kozeny sluchatka abych v noci nerusil nocnima parbama TMNF

Jediny kus typickeho HW, ktery byl u nas pod stromeckem byl Monitor s TV LG M198WA-BZ, ktery dostala mamka se segrou ode me, ale budou ho vyuzivat jako TV, u PC uz LCD 19 maji

EDIT:

Hihi hromadu hadru jsem tam mel taky, hlavne trenyrek Se hodi
    Hm ty trenky začínaj bejt neoriginální těch sem měl taky nejvíc trenek a žádný ponožky

Gzur

Tak najlepší a najkrajší darček teda hardware, ale samozrejme nemenej aj software je pre mňa moja priateľka, takže vecičky ako mini-ITX doska s VIA Nano procesorom, webkamerka či externá slim-DVD, podkolienky či trenírky sú len také veľké plus. Ostatne co je doma to sa počíta )
    Krásne sviatky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

pred týždňom mi doniesol skrinku na PC Antec Nine Hundred, a pod vetvou som našiel nejakú kozmetiku a chladič na procesor noctua od SHW...a tiež pyžamo

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Já jsem měl pod stromečkem z hardware,pouze hlodavce Razer Lachies,kterého si nemůžu vynachválit.

Neregistrovaný

Zdravím,
    jak už psal někdo přede mnou, pokud jde o HW, ten si vybírám zásadně sám. Nicméně letos jsem si udělal radost v podobě herní konzole od Mrkvo$oftu. K tomu jsem přikoupil hokejovou pecku od EA a chystám se předobjednat jednu specialitku od 2K Games s názvem Mafia 2. Vše samozřejmě za bezkonkurenční ceny, protože běžnou cenu bych za ten šrot myšleno Xbox 360 nedal 8-)

Mějte se a smějte se, M.

Nováček
    Registrace
    May 2006

To já se přidám s poněkud netradičním hardwarem. Novou, silnější baterku do notebooku Byla potřeba, vzhledem k tomu, že náš (údajně elektrikář) ředitel zakázal používat ve škole nabíječky

freew

ja som si sam sebe pridelil novu graficku kartu MSI GTX 260.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední