Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Richard Burns rally

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Zřejmě je to hra která mě donutila udělat si řidičák a příští rok mě čeká amatérská rally. RBR vyloženě simulátor a po mých zkušenostech nemá cenu hrát na klávesnici ale minimálně na analog gamepadu.
    Co si o tomuto simulátoru rally myslíte vy ?
    obrázky ze hry
    http://bonusweb.idnes.cz/download/sc...srallyscr.html
    recenze
    http://bonusweb.idnes.cz/konzole/ps2...rnsrallyr.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Tak na tuhle hru sem se dost dlouho tesil, ale kdyz sem ji hral poprve tak me uplne zklamala. Myslel sem ze to bude o nejaky efekty, jako napriklad vytahovani ze skarpy, lepsi nez Collin McRae (uz nevim kolikatka, ale ta co vychazela skoro ve stejnou dobu), ale opak byl bohuzel pravdou - no proste humus!

Nováček Avatar uživatele Madagio
    Registrace
    May 2006

Mě tahle hra nadchla. Není sice graficky kdoví jaká, ale co se týče reality řízení a nutnoti se tu nejdřív naučit, je to vynikající. Hrál jsem s volantem Momo Racing a byla to fuška, celý to projet.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Na RBR jsem se těšil, když jsem si teď v květnu konečně koupil PC s grafikou s podporou "pokročilejších" shaderů, přirozeně jsem zkusil RBR. Hra mě moc bavila, jezdil jsem ji dokonce v době, kdy jsem si dělal řidičák... Bohužel mi ale padala (velmi často), a proto jsem ji přestal brzy hrát. Jinak ale opravdu pěkný zážitek - něco jako Falcon 4.0 v simulaci stíhačky .

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jistě nejlepší simulátor rally jaký znám. Chce to samozřejmě volant s force feedbackem. Srovnatelné jsou snad jen nějaké okruhové závody (např. GTR2), ale to se přece jen s rychlou jízdou čtyřkolovým smykem po lesní cestě nedá porovnat (nedej bože po asfaltu :-D). Osobně sem si jízdu začal užívat asi až po půl roce. Colin je určen pro úplně jiné hráče.

Mám radši rychlejší a delší RZ-ty: Chirdonhead (VB), Noiker (Japonsko), East-West (Austrálie) apod.

Moc často to nehraju, tak jednou týdně se jdu projet :-) .

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Pár dní už je venku nová rychlostní zkouška do RBR z Rally Příbram - okruh Strýčkovy. RZ-ta se jede na uskákaném a rozbitém asfaltu s několika šotolinovými úseky. Oproti jiným asfaltům z RBR to chce použít hodně měkké nastavení.

Skláním se před uměním borců, co tu zkoušku ve svém volném čase udělali!

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php...ownload&cat=19

Ke hraní je třeba nainstalovat také RBR Tournament plugin:

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php...ownload&cat=13

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Jaké máš na příbramu časy ? mě se nepovedlo zajet to líp než 5:19 se základním citroenem s def. nastavením.
    Jinak jak řekl kámoš, nejlepší trať jakou kdy jel, atmosféra, styl trati, vracáky, je to nepřekonatelný zážitek projet si ve WRC dvě české vesnice.
    Pokud by jsi chtěl našel jsem pár zvuků motorů které stojí za to, ty původní bych snad líp udělal pusou.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Tak tato hra je naozaj ťažká, patrím k hráčom ktorí si pri hraní chceju oddýchnuť a nie trápiť sa ,viac mi vyhovuje arkádové riadenie, ale koľko ľudí toľko chutí. Inak grafika je veľmi pekná a aj mne podobne ako wizardovi hra velmi casto padala

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

to Fox-22: No nejlíp jsem to zajel za 4:56, ale to je slabota strašlivá. Navíc to byla haluz s několika krizovkama. Borci z Polska to jezdí za 4:30 s šestnáctistovkou :-/ .

S defaultním nastavením se to podle mě moc hrát nedá. Podvozek je příliš tvrdý na ten uskákaný český asfalt. Musel jsem změkčit odpružení, chtělo by to taky přenastavit tlumiče a asi i jejich zdvih. Svornost diferenciálů to chce taky jinou, ale to platí i ve Francii.

Jinak souhlasím, je to skvělá rychlostní zkouška. Napoprvé jsem vůbec nevěřil vlastním očím. Pro řidiče jsou na té RZ-tě krásné místa. Jezdím s Citroenem nebo se Subaru.

to SpeedFilip: Padání této hry u mě jednou pro vždy vyřešilo koupení originální verze (150Kč :-)).

EDIT: Nové zvuky by se možná hodily. Vím, že nějaké dělal (asi) Pyros z eWRC, ale nezkoušel jsem je.
    Naposledy upraveno uživatelem rs: 13-04-2007 v 21:15

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Musím tě upozornit co jsi napsal ,protože jsem měl také originální verzi RBR a také mě padala tak jsem ji vrátil ,ale jinak skvělá hra,nemůžu jsi na ni stěžovat .

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

to okounek: Nejdřív jsem to hrál na šlohnuté verzi. Potom jsem ji odinstaloval a nainstaloval originál. Zase to padalo. Pomohla až reinstalace okenic. Potom jel originál v pohodě.

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Cau,
    Taky jsem tuhle hru zacal pred nedavnem hrat.
    Chtel bych se zeptat, kde by sla najit ta nova RZ z Rally Pribram?
    Ty odkazy uz nejsou aktivni.

Existuji i dalsi nove RZ, ktere jdou do RBR doplnit?

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jde to odtud: http://rbr.onlineracing.cz/index.php . V sekci download. Pokud je mi známo, existuje ještě okruh v Sosnové. Ten je ale přístupný pouze účastníkům on-line turnajů. Snad nějak moc nemystifikuji. Všechny informace najdeš na tom webu.

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Abych nezapomněl, existují taky různé mody. Třeba obrácení směru erzet, zvláště za zmínku stojí obrácená zkouška z autoškoly. Dají se sehnat taky nějaké "tarmac" mody na šotolinové zkoušky. Ty jsem ale nezkoušel, v mnohých případech to musí být dost divné: třeba tarmac mode v USA.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Volanty: Logitech Formula Force EX vs. R Burns rally
    Od f3rd@ v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-06-2008, 18:45
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-11-2007, 19:35