Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Realtek 880 5.1

eM eM je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Dobrý den,

mám motherboard Gigabyte GA-8AENXP-D se zvukovým kodekem Realtek HD 880. ovladače mám aktuální 1.39 a nějak mi nejde rozchodit zadní, centr a subwofer. Mám nainstalovaný ten UAA driver a na to ten Realtek driver. Když spustím ten Soundmanager a chci otestovat reproduktoy, tak hrají jenom přední levý a pravy, ostatní vůbec. Nevíte někdo prosím jak na to?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

A máš všude nastavené 5.1 (i v ovládacích panelech) a bedny ve správných zdířkách?

eM eM je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Ano, všude mám nastaveno 5.1, ale v ovládacích panelech v nastavení reproduktorů mám nastaveno 5.1 a když otevřu hlasitost reprodukrorů, tak tam mám jenom levý a pravý kanál a v tom myslím, že je chyba. Nevím jak tam dostat i ostatní kanály???

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eM
    Ano, všude mám nastaveno 5.1, ale v ovládacích panelech v nastavení reproduktorů mám nastaveno 5.1 a když otevřu hlasitost reprodukrorů, tak tam mám jenom levý a pravý kanál a v tom myslím, že je chyba. Nevím jak tam dostat i ostatní kanály???
    Ta je tam vždycky takhle... Mám to stejně. Ostatní kanály by sis mohl nastavit ve spešl softu co byl k MB a tomu realteku. Ještě bych skontroloval zdířky, jestli je vše na správném místě (podle tohoto manuálu na straně 78 http://america.giga-byte.com/FileLis...8aenxp_d_e.pdf)

Podobná témata

1. realtek
    Od remsi v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-08-2012, 08:24
  2. problem realtek 5,1
    Od gto v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-01-2010, 08:56
  3. Ovladače: Realtek PHY RTL8201CL
    Od Maco33 v sekci Ovladače a BIOSy