reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Realtek 880 5.1

eM (2)|21.6.2006 12:58
Dobrý den,

mám motherboard Gigabyte GA-8AENXP-D se zvukovým kodekem Realtek HD 880. ovladače mám aktuální 1.39 a nějak mi nejde rozchodit zadní, centr a subwofer. Mám nainstalovaný ten UAA driver a na to ten Realtek driver. Když spustím ten Soundmanager a chci otestovat reproduktoy, tak hrají jenom přední levý a pravy, ostatní vůbec. Nevíte někdo prosím jak na to?
Smeli (2302)|21.6.2006 13:07
A máš všude nastavené 5.1 (i v ovládacích panelech) a bedny ve správných zdířkách?
eM (2)|22.6.2006 09:42
Ano, všude mám nastaveno 5.1, ale v ovládacích panelech v nastavení reproduktorů mám nastaveno 5.1 a když otevřu hlasitost reprodukrorů, tak tam mám jenom levý a pravý kanál a v tom myslím, že je chyba. Nevím jak tam dostat i ostatní kanály???
Smeli (2302)|22.6.2006 10:36
[QUOTE=eM]Ano, všude mám nastaveno 5.1, ale v ovládacích panelech v nastavení reproduktorů mám nastaveno 5.1 a když otevřu hlasitost reprodukrorů, tak tam mám jenom levý a pravý kanál a v tom myslím, že je chyba. Nevím jak tam dostat i ostatní kanály???[/QUOTE]

Ta je tam vždycky takhle... Mám to stejně. Ostatní kanály by sis mohl nastavit ve spešl softu co byl k MB a tomu realteku. Ještě bych skontroloval zdířky, jestli je vše na správném místě (podle tohoto manuálu na straně 78 http://america.giga-byte.com/FileList/Manual/motherboard_manual_8aenxp_d_e.pdf)