Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Nová SATA vypalovačka

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza.4.ever
    Registrace
    Oct 2008

a nějakej software na otestování mechaniky existuje vůbec?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

já bych nechal dožít tu ide mechaniku jestli teda nepotřebuješ nějaký technologie co ta stará neumí
    k životnosti samsung s183 vydží cca 1rok (už mám 2hou v rámci reklamace a v nejbližší době půjde na reklamaci znova) a ještě mám doma 5let starou combo mechaniku liteon 4816h nedavno sem s ní něco pálil a funguje furt v pohodě (tehdy stála 2000)

k testování nero umí posoudit kvalitu disku
    Naposledy upraveno uživatelem matyyy: 31-12-2008 v 16:43

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza.4.ever
    Registrace
    Oct 2008

no,potřebuju ji otestovat,je problém,že ta moje je bílá,a budu mít černou case,tak to bude jako pěst na oko....takže bud ji vyměním s bráchem,kterej má černou a je mu to jedno,protože má dvířka,tak to zavře a není to vidět...proto chci otestovat,jak je na tom ta moje a ta jeho...a pokud jsou obě OK,tak je jen prohodím a je to....proto bych potřeboval nějakej prográmek na test mechanik...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Honza.4.ever Zobrazit příspěvek
    a nějakej software na otestování mechaniky existuje vůbec?
    pokud se nemylim tak u nera je nakej cd speed nebo tak neco, ale realita je spis takova ze ti to zacne palit hur a hur (poznaji to prvni ty co maji jinou mechaniku) a pak i cist (a v tu chvili to poznas i ty). Na nakej soft kterej ti to rekne moc neverim. Proste dneska je to s mechanika spatny a je asi uplne jedno co koupis (mozna ze az na ten "snobskej" plextor - mimochodem me jejich CDRW mechanika funguje naprosto stejne jako kdyz byla nova, akorat cdcka lehce vysly z mody ;-))

edit: hele ja bejt tebou tak si jdu koupit jakoukoliv cernou mechaniku, kdyz budou mit vic znacek/typu tak si dej s prodavacem treba kamen-nuzky-papir... Muj Plextor je taky bilej, ale ze by odesel pouzivanim se rict neda, na druhou stranu tehdy stal 8tis coz je ve srovnani s dnesni dobou porad dvojnasobek konkurence ale asi bych si ho koupil znova kdybych ted nemel 3 jiny mechaniky. Ono je nekdy lepsi koupit jednou za ranec nez trikrat rozebirat pc (a jako na potvoru to vzdycky odejde kdyz to nejvic potrebujes)
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 31-12-2008 v 16:50

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007I0AP1XSJQ0 Osobně jsem šel do týhle Asusky a taky si nemůžu stěžovat. Je v tom ale bordel dneska no.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Neviditelná vypalovačka
    Od Pan.U v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-08-2010, 14:14
  2. Windows Vista: SATA>IDE na SATA>AHCI (SATA>RAID) + Vista
    Od Lo v sekci OS Windows
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-05-2009, 11:06
  3. Blu-Ray vypalovačka SATA