reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Input Signal out of Range

LiborKo (3)|30.12.2008 21:29
Nainstaloval jsem Windows XP SP2 na počítač - Deska ASUS M2V, CPU AMD4000+ DUAL CORE, GK MSI NX8500GT. Istalace proběhla bez problémů. Restart a poté jsem naistaloval aktuální ovladače ke grafice stažené ze stránek. Po restartu už windowsi nenaběhli. Na obrazovce se objeví hláška Input signal out of Range a nemohu se nikam dostat ani do Biosu. Po několikerém restartu naběhne po stisku F8 obrazovka, kde mohu vybrat Nouzový režim. V tomto režimu se dostanu do Windows. Aktualizoval jsem BIOS, ale hláška po istalaci ovladačů GK nabíhá stále. Když při startu PC, zmáčku Del (což bych se měl dostat do BIOSu), hláška naskočí ihned.
Vyzkoušel jsem už vše co mě napadlo - novou istalaci, výměna HDD, instalace různých ovladačů ale vše bez výsledku.:confused:
Poradíte někdo?
Děkuji.
robky (3195)|30.12.2008 21:38
O aký monitor sa jedná?
Vyskúšal by som podhodiť windowsu ovládač na ten monitor, ak však je vôbec dostupný.

Tak je dostupný - tu
Intri (3490)|30.12.2008 21:39
Když se dostaneš do toho nouzového režimu, odinstaluj v něm ovladače grafické karty a vyzkoušej to. Pokud to naběhne v pohodě, bude jasné, že je problém v nich. Zkus tedy potom nainstalovat nějakou starší verzi ovladačů.
LiborKo (3)|30.12.2008 21:55
Monitor HP 1730
Deee-aN (3834)|30.12.2008 23:06
Jj, kompletní reinstal driverů GPU a LCD by mohl pomoci. Ještě bych se zkusil podívat, jestli je v kontrolním panelu Zobrazení u LCD nastavená stejná obnovovací frekvence (většinou 60Hz) jakou má nativně monitor. To by mělo být v OSD. Teoreticky by v tom problém být neměl, ale nedávno tu někomu změna frekvence dělala rotyku.
robky (3195)|30.12.2008 23:14
Len ťa trošku poopravím - obnovovacia frekvencia je 60Hz, nie 60MHz. Dúfam, že sa nehneváš:p

Ak sa podarí dostať do windowsu, resp. núdzového režimu, v predchádzajúcom mojom poste máš link na driver toho LCD.
ICEBOSS (3435)|2.1.2009 18:10
pri startu woken zmackni F8 a pak zvol tu moznost o zavedeni VGA rezimu...
LiborKo (3)|3.1.2009 19:44
Nic nepomáhá. Jakmile naistaluji ovladače ke kartě - po restartu se objeví hláška. Už se nedostanu ani do BIOSu. Jakmile zmáčknu klávesu při startu PC, abych se dostal do BIOSu, ihned naskočí ta hláška. Už nevím:confused:
Blaazha (2)|19.2.2011 18:25
Mám podobný ale konkrétnější problém: Nainstaloval jsem si hru "Posel smrti 2" a v pohodě jsem ji spustil. Po asi hodině hraní jsem hru a následně počítač vypnul a když jsem ho další den zapnul a spustil onu hru, objevila se pouze tabulka s oněm textem: "Input Signal out of Range". Nevím si s tím rady :(
r34ktor (7477)|19.2.2011 22:07
Možná se poškodil soubor s nastavením. Zkus ho smazat (neboj, při dalším spuštění hry se vytvoří nový).
Blaazha (2)|20.2.2011 11:01
Mnohokrát děkuji, můj problém byl zcela vyřešen. :)