Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: Novinky - postupný vývoj

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Honny
    no sláva )) chtělo by to doladit a do Mirandy >
    přesně tak, a taky něco pořádnýho na Linux, protože original linux skype je na nic
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

Já bych používal Gizmo Project, ale všechny na to nezkonvertuju...

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Zdravím,

sleduji toto téma již delší dobu a dost mě zaujalo. Měl bych pro Vás návrh - nechtěli byste sem zkusit psát přímo vlastní aktuality? Pokud by se zde objevily v přijatelné formě, mohly by se odtud následně přebrat přímo do magazínu, přičemž by samozřejmě byl uveden odpovídající autor a takovéto přebrané aktuality by byly i jistou měrou finančně odměňované.

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    Zdravím

Sleduji toto téma již delší dobu a dost mě zaujalo. Měl bych pro Vás návrh - nechtěli byste sem zkusit psát přímo vlastní aktuality? Pokud by se zde objevily v přijatelné formě, mohly by se odtud následně přebrat přímo do magazínu, přičemž by samozřejmě byl uveden odpovídající autor a takovéto přebrané aktuality by byly i jistou měrou finančně odměňované.

to by spíše chtělo, aby se tu novinky objevovaly již přeložené uživatelem, samozřejmě s patřičným odkazem na zdroj. podle toho by se to skvěle posuzovalo...

je to jen takový návrh...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Abel
    pozn. měly by se tu novinky objevovat třeba tímhle stylem? tím myslím krátký výtah z nějakého článku (zprávy), přeložený do češtiny? to by bylo mnohem přínosnější pro čtenáře, kterým se nechce louskat angličtina, nebo anglicky neumí a vedení shw by si tady mohlo vybírat novinky které by pak dalo do magazínu... a byli by spokojení všichni

osobně bych radši zavedl tuhle formu, než jen přidávání linků s jednou charakterizující větou. (teď myšleno obecně, ne konkrétně na někoho, taky sem to dělal)
    Ano, přesně taková je ona idea. Tedy že se zde budou objevovat zpracované aktuality s tím, že pokud by byly OK, převzaly by se rovnou do magazínu s uvedením autora, přičemž by byly jistou měrou honorované. Postupem času se z toho koneckonců může stát stabilní spolupráce (tedy že by autor psal aktuality přímo pro magazín - kdo ví).

A ty, které se zde doposud objevily, vypadají OK, čili myslím, že můžeme pokročit dále. K publikaci jakéhokoli článku/aktuality na magazínu je nutné mít vyhotovenu mezi autorem a provozovatelem serveru SHW (což v tomto případě představuje firmu oXy Online s.r.o.) autorskou smlovu, kterou se autor zavazuje k tomu, že se v případě jeho článku/aktuality jedná o jeho vlastní tvorbu (obsah nepřevzal bez obsahové změny z jiného zdroje - tím je myšleno prachsprosté "copy & paste") a že nepředkládá jako fakt neověřené informace, které by mohly někoho poškodit (spekulace je nutné podat pouze jako spekulace).

Pokud tedy máte reálně zájem, ozvěte se mi prosím přes SZ. K vystavení autorské smlouvy jsou třeba následující údaje:

Jméno a příjmení
    Rodné číslo
    Adresa trvalého pobytu
    Adresa pro zaslání smlouvy (pokud se neshoduje s trvalým pobytem)
    e-mailová adresa
    Telefonní číslo
    Číslo bankovního účtu, na který mají být zasílány honoráky.

Smlouva bude následně hned vystavena a odeslána (ve 3 vyhotoveních). 2 z nich posléze pošlete podepsané zpět a následně se může reálně započít.

Registrace
    May 2006

Vytvořil jsem v kategorii "Další aktivity fóra" novou sekci "Aktuality" a do ní jsem všechny doposud Vámi zpracované aktuality přemístil.

Další zpracované aktuality směřujte tedy prosím přímo do této sekce.

Toto původní téma jsem přejmenoval na "Novinky - postupný vývoj", s tím, že by mělo nadále sloužit pro řešení případných otázek kolem zadávání/psaní/přebírání.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Budoucí sockety: Novinky u AMD
    Od Smeli v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 389
    Poslední příspěvek: 02-05-2019, 08:36
  2. Vývoj. diagramy - pomoc
    Od diablo311 v sekci Programování
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-10-2014, 22:05
  3. Postupný upgrade PC?