reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Kde a jak jste strávili poslední den v roce?

husky14 (4214)|2.1.2009 10:11
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Kde a jak jste strávili poslední den v roce?

Právě jsme společně oslavili Silvestr roku 2008 a přivítali rok 2009. Kde a jak jste strávili poslední den v roce? Zúčastnili jste se organizovaných oslav, nebo raději prožili Silvestr v teple domova? Byli jste s přáteli na horské chatě, nebo jste vyrazili s rodinou do teplých krajin? Ať už jste poslední den v roce prožili jakkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
grapherX (888)|2.1.2009 10:16
Silvestr jsem trávil doma chvíli u PC a chvíli u TV. Původně sem měl něco domluveno. Bohužel z toho sešlo a nic se nekonalo. Snad příští rok...
ICE_D (2754)|2.1.2009 10:48
Doma s pritelkyni, chvili jsem hral na PC, chvili jsme koukali na TV, pak jsme jeli za kamarady. Pred pulnoci jsme si pripili a presne s odpocitavanim Noveho roku jsme zapocali toooo, noooo tentononc, vsak Vy vite co :inlove
Cinnosti jsme zakoncili bouchanim raket na terase ;)
Deee-aN (3834)|2.1.2009 11:19
[quote=ice_d;201336]
Cinnosti jsme zakoncili bouchanim raket na terase ;)[/quote]
Po tom, nebo při tom?:notsure;):D
My jsme byli doma a snažili se udržet dcerku ve stavu spacím. Se střídavým úspěchem...
xmarek (1676)|2.1.2009 11:47
Silvestr jsem trávil u počítače. O půlnoci se manželka vzbudila (usnula u DVD :D) tak jsme si přiťukli a šli jsme spát. Takže žádné bujaré oslavy se nekonaly. Máme malé dítě a přece jen už jiné zájmy, než se někde zpumrlikovat. :D
ICE_D (2754)|2.1.2009 13:43
[QUOTE=Deee-aN;201340]Po tom, nebo při tom?:notsure;):D
My jsme byli doma a snažili se udržet dcerku ve stavu spacím. Se střídavým úspěchem...[/QUOTE]

Po tom, myslel jsem Silvestrovskonovorocni cinnost :D
Sorry vyznelo to dvojsmyslne.
Nejdriv jsme bouchli my a potom rakety :D
kevin00 (10238)|2.1.2009 14:49
Já jsem seděl u PC, chvíli jsem pařil CoD 2 na netu, pak NFS Undercover a asi v 23 hod jsem si v klidu a pohodě lehl do pelechu a spal až do rána. To pro mě bylo veselejší než ten večer .... :D:D
Michal Koláček (120)|2.1.2009 16:46
V teple domova s rodinou a hrnkem horkého čaje. Plánovaná chatička bohužel nevyšla, a to díky mé neplánované nemoci :hmm

[SIZE="1"]Docela se divím, že je tu dost odpovědí spojených s PC. To toho nemáte za ten rok dost? :)[/SIZE]
kevin00 (10238)|2.1.2009 16:58
[QUOTE=Michal Koláček]Docela se divím, že je tu dost odpovědí spojených s PC. To toho nemáte za ten rok dost?[/QUOTE]

V mé jednočlenné rodině má PC hodnotu milenky :D
speedsnail (4876)|2.1.2009 17:22
No silvestr byl velmi povedenej. Nejdriv s několika přáteli na bytě a po 3 hodině ranní kdy šli párečky šli spát ^^ jsme 2 přeživší vyrazili do města. Nějaký bar, milá slečna (nebo paní, aby se neurazila).. no a dál to neni publikovatelné. Domu sem se dostal druhý den v 8 večer ehm.. :rolleyes:
Deee-aN (3834)|2.1.2009 17:48
[quote=kevin00;201473]V mé jednočlenné rodině má PC hodnotu milenky :D[/quote]
Tak snad ne i funkci...;):D
ICEBOSS (3435)|2.1.2009 18:25
s pritulkou a kamoskou na private, neco malo sme zahrali deskovky, popili a hrozne se prejedli :)

cely Novy rok jsem zustal v posteli :)
Mr-Paul (45)|2.1.2009 18:48
tak nejdriv sme s moji drahou polovickou byli u nasich, pak sme sli k jejim rodicum, tak sme byli do pulnoci a par minut a pak sme sli ven se projit a kouknout jaky je ohnostroj (popravde to byla bida s nouzi..uz to neni co to byvalo) a pak sme sli do hospy kde jsem se nejakym nedopatrenim trosku zprasil..ale jinak super silvestr :)
kevin00 (10238)|2.1.2009 19:19
[QUOTE=Deee-aN;201501]Tak snad ne i funkci...;):D[/QUOTE]

I takový plugin k PC existuje ..... něco jako "Neremcavá žena" ... :rolleyes::D:D
EditorPO (2819)|2.1.2009 21:37
S manzelkou a chripkovym virusom. Decka vypadli za kamosmi, tak sme mali chvilku pre seba (myslim tym manzelku, nie virus).
A este som stihol asi prvy tohtorocny prispevok na SHW, snad mi to prinesie stastie :-)
chesterfield (163)|2.1.2009 21:52
Ako posledne roky uz tradicne - pred PC. Pred polnocu ma draha vytiahla k jej rodicom ( pokus o prekazenie domacej pohody ), ale prezil som v zdravi a po polnoci som sa vratil k mojej tretej polovicke - PC.:)
astec (1823)|2.1.2009 23:41
v posteli se zápalem plic.....
hippouss (246)|3.1.2009 00:10
s pritelkyni komplet od vecera az do rana:) nakej ten filmecek, prochazka, popijeni, rachejtle, naky ty veci co sem nepatri atd :)
Encore1106 (424)|3.1.2009 08:06
Silvestra jsme strávili s kamarády na horách ve Velké Úpě, no byli jsme tam vlastně od ponděli do pátku. O Půlnoci jsme vypadli před chatu se šáněm a rachejtlema, popřáli si s lidma okolo, něco vystříleli... pohodička :o)
Zbycho (28)|3.1.2009 20:28
Na vánoce jsme byli s dcerkou na pohotovosti se zánětem nosohltanu, když se vykuryrovála, tak jsem ženu ukecal den před silvestrem na jeden den na chatu na sáňky, protože kluk už nemohl v baráku vydržet (teda nemohli jsme to my vydržet s ním). Na chatě byli od Vánoc naši, takže nebylo žádné nebezpečí nachlazení nebo prochladnutí v nevytopeném obydlí. Ovšem Murphyho zákony fungují stále. Po návratu v noci už začínal mít horečku a na Silvestra měl málem 39°C. Samo, že jsem to od moji slíznul. Kurňa, ty děcka fakt dnes nic nevydrží, hned mají jakehosi virusa.
Ale protože se stejně plánovalo, že budeme doma, tak jsme čučeli na CZ filmy, já jsem popíjel šampusa, moja sušila hubu bo ešče furt koji, o půlnoci jsme si dali pusu, mladá šla do hajan a já jsem ještě chvíli popařil na kompu a příležitostně jsem vyžahnul ještě jednu sedmičku vína. V jednu se vzbudila malá a řvala z hodinu, pak usla. A synek byl v moji posteli, kuckal, smrkal a polykal hleny, takže se ani mladá moc nevyspala.
Smajdalf12 (1)|3.1.2009 23:22
Celej silvestr jsem si dělal věci do školy. Považuju to za normální den v roce a škola mi zachvíli začíná, tak přece nezahodim tolik volnejch hodin.

Akorád večer jem s kámošema měli pěknej ohňostroj, petardy, a různý dělobuchy jsme měli v jedný krabici do který ukápnul malej kus ohýnku a postupně to zapálil. Pěkný bouchání..........
Neregistrovaný Franta (0)|4.1.2009 19:51
Byl jsem s pritelkyni a jejima kamosema na horach. Nejdriv jezdeni na svahu, pak vecere, popiti trochy toho alkoholu a pak bouchani rachejtli. No a k novorocnimu poteseni jsem dostal misto krasnyho tuleni v postylce se svoji slecnou jiz mene prijemny kopacky. Neni nad to, si to dobre naplanovat!
nirman (20)|4.1.2009 23:21
To: Neregistrovaný Franta
Tak takhle nacasovane kopacky se opravdu nehodi.. Ale na druhou stranu skoncila to s gracii :)

Jinak muj silvestr byl bezchyby. Ve dve jsme s kamarady dorazili na chatu (a zacli hned pit) a do pulnoci perfektni zabava u krbu a hudby, dobreho jidla a vsemozneho piti.. Sampanske se chladilo venku ve snehu a o pulnoci kdyz jsme vybehli vystrilet spunty tak zrovna moje flaska asi zamrzla nebo co ale zaboha nesla vystrelit. No takova jedna chybicka :D
pweter (23)|5.1.2009 11:46
Do desiatej vecer s kamaratmi, potom doma na Skype s priatelkou a vcera som sa s nou po roku rozisiel lepsie povedane, ona so mnou :( Radsej som mal rok 2008 :mad:
MartyMcFly (222)|5.1.2009 14:34
Na Silevestra jsem byl v práci sic velmi krátce, ale byl. Potom následovalo kino a Sněženky a Machři po 25 letech. Posléze následovala procházka a navštěva asíjského bistra. Po spořádání "kočičky" jsem vyrazil spolu s přítelkyní směr zábava do jedné chatové oblasti. Zhruba ve dvě hodiny ráno taxíkem jsme se dorazily domů.

Mimochodem tohle byl můj první silvestr kde jsem se neopil :-(
noegoncz (319)|6.1.2009 06:08
koukám všeci po většině doma u PC :)
já byl naštěstí jako někteří na horách na Pekařově. Pivko,jídlo,poker a to mi ke štěstí stačilo :D
petnek (115)|10.1.2009 14:11
V plánu jsme měli nějakou akci, ale z toho nakonce sešlo :(, takže jsem byl i já u PC. Pak naše klasika, přípitek, koukli jsme ven na vesnický ohňostroj a zase u PC... :D