Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: kolik si necháváte platit za práci ?

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    Taky bych si ho nechal libit a za dva roky na nej budu mit urcite...bohuzel ne v meritku 1:1 .
    no porad tady mame NFS: carbon
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    no porad tady mame NFS: carbon
    Ja je ale nemam ... a popravde receno bych si radsi neco pridal k tem 1249 penezi co chcou za NFS:Carbon a investoval radsi do http://www.ostrovpokladu.cz/radiem-r...nissan-skyline. Mel bych mozna postarane o lepsi zabavu .

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Co se týče stavby PC a instalace software, tak od 500 - do 3000 (záleží jestli jde jen o poskládání pc a instalace software nebo je v tom i nějaké speciální odhlučnění, přetaktování a připadné jiné úpravy).

Jinak řešení nějakého problému...tak hodně záleží o co jde a pro koho. No prostě normálka.

A domácí wi-fi síť, tak kolem 500. Dělám u kabelovky, takže klienti, co nechtějí doma kabely a mají notebook tuto službu opravdu ocení.

Ale je to opravdu individuální...nejsem žádná firma, mám to jako koníčka. Takže to beru podle toho, kolik si kdo může dovolit, jak mu to pomůže a kolik mi to zabere času, práce a zda jsem to vůbec dělal.

Semtam po mně někdo chce to co neumím, tak mu slíbím, že se mu na to podívám, hodinu se v tom hrabu (i když člověk, který se v tom vyzná, by to měl za pět minut), a nakonec se vždy povede, popřípadně přijde na to čím to je. Samozřejmě si o nic neřeknu nebo hodně málo, páč zkušenosti jsou neocenitelné!

eraser

Hmmm, to je rôzne, kedysi som to dokonca robil zadara, teda kámošom atď. V poslednej dobe sú ľudia štedrí, takže nemusím nič pýtať, za poskladanie a nainštalovanie dostanem 1000 - 1500,- Sk plus nejaké naturálie - napr. dobré vínko.

Ale bývalému spolužiakovi a jeho bratovi som kupoval, skladal a inštaloval dokopy dve mašiny, jedna luxusnejšia. Zaplatili mi celých 5000,- Sk, no išlo to na ich firmu, ale ocenili si môj čas, veď som nad tým strávil celé 3 dni.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Za kolik prodej PC
    Od PetrosW v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-03-2013, 16:32
  2. Tak kolik?
    Od jrx v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 18:44
  3. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 05-12-2008, 16:28
  4. Víkendová diskuze: Necháváte se ovlivňovat reklamou?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 05-11-2008, 20:59
  5. Za kolik..???
    Od Geny v sekci Volná témata
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-09-2007, 00:07