Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 63

Téma: procesor a gk

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

cao

mam takove malu tabu....chci si porizovat pc vyhradne na hrani her....takze mam male dilema mezi Intel Core 2 Duo E8500 3.16MHz,6MB,1333MHz a Intel Core 2 Quad Q8200 2.33MHz,4MB,1333MHz.Myslim,ze 4 jadro asi zas tak moc nevyuziju a bude lepsi mit vyssi frekvenci. U graficke karty vaham mezi HD4850 1GB a 9800GTX+.Nvidia ma lepsi chlazeni,ale to je myslim vse,ne?Do 4870 se mi moc nechce,ptz uz je cenove nekde jinde....

diky za prispevky a nazory
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

k tomu CPU na hry rozhodne 2jadra. A k VGA si myslim ze invidia bude na hry tez vhodnejsi

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Liqid Zobrazit příspěvek
    k tomu CPU na hry rozhodne 2jadra. A k VGA si myslim ze invidia bude na hry tez vhodnejsi
    bylo mi receno,ze treba na GTA IV je lepsi 4 jadro....tak ja nevim....ja s nvidii moc nesympatizuji,ale prave vezne netusim kterou z nich....treba to bude nakonec jina...treba GTX280 :-D

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Rika se ze na hry je doporucena nVidia. a ten procak kdyz se podivas do doporucenech pozadavku tak zjistit ze doporucuji intel 4j a amd 3j z cehoz je videt ze je to jen marketingovy tah

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od goffy Zobrazit příspěvek
    bylo mi receno,ze treba na GTA IV je lepsi 4 jadro....tak ja nevim....ja s nvidii moc nesympatizuji,ale prave vezne netusim kterou z nich....treba to bude nakonec jina...treba GTX280 :-D
    To je pravda, GTA4 celkem slinta po 4jadru. Ovsem nedomnivam se ze q8200 je vhodna volba. Mnohem lepsi volba mi prijde Q6600, sice starsi model, ale vykonejsi.

Co se tyce gtx280, lepsi pomer cena/vykon ma gtx260 s 216SP (stream procesory).

2 microsoft: chlape, vzpamatuj se prosimte

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    To je pravda, GTA4 celkem slinta po 4jadru. Ovsem nedomnivam se ze q8200 je vhodna volba. Mnohem lepsi volba mi prijde Q6600, sice starsi model, ale vykonejsi.

Co se tyce gtx280, lepsi pomer cena/vykon ma gtx260 s 216SP (stream procesory).

2 microsoft: chlape, vzpamatuj se prosimte
    možná jsem našel nové adepta na procesor a to je Q9550 2.83...ten bude asi slapat lip jak ten 2 jadrak,co??na tom by snad uz nemusel byt problem rozjet GTA 4

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od D-ann-Y Zobrazit příspěvek
    nVidia nic moc grafky, asi tak, testy na netu, haluz kraviny občas ty nějaký keci , kdo má doma pozná
    http://www.computerbase.de/artikel/h...formancerating

Asi tak A prestan flamovat

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

nVidia nic moc grafky, asi tak, testy na netu, haluz kraviny občas ty nějaký keci , kdo má, pozná
    no ja jsem prave porovnaval 9800GTX+ a HD4850 a je to tak asi na stejno....jen atina ma horsi chlazeni....to je pry jasne....nvidii mam ted doma,ale to je sunka 8600GS 512....takze to se tezko soudi....

Registrace
    May 2006

no ja jsem prave porovnaval 9800GTX+ a HD4850 a je to tak asi na stejno....jen atina ma horsi chlazeni....to je pry jasne....nvidii mam ted doma,ale to je sunka 8600GS 512....takze to se tezko soudi....
    Viz muj link na computerbase, myslim ze v aktualni nabidce karet si firmy nemaj vubec co vycitat, respektive dobre si navzajem konkuruji.

možná jsem našel nové adepta na procesor a to je Q9550 2.83...ten bude asi slapat lip jak ten 2 jadrak,co??na tom by snad uz nemusel byt problem rozjet GTA 4
    Jak kde, ale mozna bych misto q9550 sel radsi do q9400 nebo q9300, zalezi na tom jestli chces taktovat.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Asi tak, zase test v baráku mám 4 PC (2 já + 2 bratranec), popravde radi testujem , a rek bych ti ze malo co z toho platí , radci testy na forech a znami ...taky je to ze vsichni testujou na nvidiackych chipsetech, dalsi - pro ATI ..a to horsi chlazení, LOL já na tech taktech nepresahnu 78°C pri 25% fan a pulka serverů valí jak pri referencnich taktech mají pres 95°C , ale co kazdej ví svý
    Naposledy upraveno uživatelem D-ann-Y: 10-01-2009 v 16:55

Registrace
    May 2006

Asi tak, zase test v baráku mám 4 PC (2 já + 2 bratranec), popravde radi testujem , a rek bych ti ze malo co z toho platí , radci testy na forech a znami ...
    Jiste, znami s ruznejma sestava s jinejma verzema ovladacu a jinak zabordelenym systemem maji vetsi vypovidajici hodnotu nez renomovane servry ktere se objektivnim recenzovanim zivi...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Viz muj link na computerbase, myslim ze v aktualni nabidce karet si firmy nemaj vubec co vycitat, respektive dobre si navzajem konkuruji.

Jak kde, ale mozna bych misto q9550 sel radsi do q9400 nebo q9300, zalezi na tom jestli chces taktovat.
    a jaký je tam rozdíl??taktovat nemíním....a není tam velký rozdíl v cache??

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Jiste, znami s ruznejma sestava s jinejma verzema ovladacu a jinak zabordelenym systemem maji vetsi vypovidajici hodnotu nez renomovane servry ktere se objektivnim recenzovanim zivi...
    Jo je zajímavý že na tech "renomovanych" serverech mají horsi vysledky, a vetsinou se brutalne liší mezi sebou ....

Registrace
    May 2006

a jaký je tam rozdíl??taktovat nemíním....a není tam velký rozdíl v cache??
    Pokud neumis taktovat a neplanujes taktovat a vejde se ti do rozpoctu, tak klidne ber q9550. Ovsem pokud bys nekde hledal treba tisicovku na vykonejsi grafiku (ktera se ve vetsine her projevi vic nez cpu) tak mas prvniho adeptat kde tisicikorunu najit.

Rozdil ve vykonu bych odhadnul tak 10% +/-

edit: Tech 10% se tyka hlavne aplikaci limitovanych vykonem cpu, v nekterych hrac to muze byt klidne 0%

Jo je zajímavý že na tech "renomovanych" serverech mají horsi vysledky, a vetsinou se brutalne liší mezi sebou ....
    No, je videt ze ocividne nevis jak se testuje
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 10-01-2009 v 17:04

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Pokud neumis taktovat a neplanujes taktovat a vejde se ti do rozpoctu, tak klidne ber q9550. Ovsem pokud bys nekde hledal treba tisicovku na vykonejsi grafiku (ktera se ve vetsine her projevi vic nez cpu) tak mas prvniho adeptat kde tisicikorunu najit.

Rozdil ve vykonu bych odhadnul tak 10% +/-

edit: Tech 10% se tyka hlavne aplikaci limitovanych vykonem cpu, v nekterych hrac to muze byt klidne 0%
    tak pocitam asi s 9800GTX+ a ta se pohybuje pod 4 tis....takze jen tyhle 2 věci budou stat 10,5 a dalsich 10,5 je na zbytek...to by mohlo stačit,ne??

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Procesor na 100%
    Od filip.23 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-04-2013, 12:54
  2. procesor ??? ram ???
    Od winie v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-10-2010, 13:35
  3. Procesor