reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Internet jede ci nejede?

Amater (11)|24.11.2006 22:04
Zdarec. Mam takovej problem: Kdyz spustim PC tak me jede i nejede internet. Jede me v tom ze kdyz zkusim PING tak jede v pohode s jakymkoliv serverem, ale kdyz spustim prohlizec tak se me neotevre stranka, ale take nehodi chybu ze bych nebyl pripojenej jak v Opere tak v Explorelu a take me nejde stahovat pres torrent a nespusti se me ani ICQ. Az tak po 20 minutach se to z niceho nic rozjede. Nekdy to jede hned po zapnuti ale nekdy ne. MAm windows XP SP2. Antivirove programy Kaspersky, Kerio, Spyware Teminator. Nevite co s tim dekuji za odpoved.
tgfh (2985)|24.11.2006 22:16
Jaký typ připojení máš?
Kdy Ti to začlo dělat? Hned od začátku nebo až v průběhu?
Amater (11)|24.11.2006 22:17
Pripojeni pres WIFI. A dela me to od te toby co jsem to zformatoval a postahoval jsem aktualizace.
tgfh (2985)|24.11.2006 22:21
Mám internet taky přes WiFi a taky jsem s tím míval problémy.
V protokolu sítě internet (TCP/IP) máš asi nastavené: Získat adresu IP ze serveru DHCP automaticky. že?
Znáš funkci "Opravit" ?

Máš WiFi anténu přesně natočenou?
Jakou máš anténu?
Jak je to daleko od vysílače?
Nejsou mezi anténou a vysílačem nějaké překážky?
Amater (11)|25.11.2006 08:09
Ne nemam ma to nastaveny vse rucne. A opravit uz jsem zkousel.
Semik_old1 (112)|26.11.2006 20:16
Stalo se mi to také a mám radu jak na to, jestli je to teda stejný problém. Vlez do: Vlastnosti systému/Hardware/Správce zařízení/Síťové adaptéry/ dej vlastnosti na tvoji síťovku, pak záložka Upřesnit a zde je nabídka "Flow Control" a její hodnotu nastav na Enabled. Vše potvrď a pozavírej a mělo by to být OK. Teda mě to pomohlo, páč sem měl stejne příznaky. Zkus a dyžtak napiš a bude se řešit dál. :)
eraser (0)|2.12.2006 01:21
Táto položka by mala byť na Enabled defaultne.