reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jak přepnout účet

franta1969 (15)|11.1.2009 21:06
chci se zeptat mám wokna XP prof. a přestal mě fungovat normální přepnutí účtu na jiný.Musím se vždy odhlásit a pak se přepnu.V nastavení to zaškrtnu,ale nezůstane to tam.Poradí někdo? Děkuju:inlove
Pabler (425)|11.1.2009 23:07
Nepouzival si daky soft na vyladenie vykonu XPcka ? - napada ma ze mas mozno vypnuty service fast user switching, bez neho to nefunguje a tieto softy radi vypinaju tieto druhy sluzieb co sa malokedy vyuzivaju ....

Control Panel / Nastroje na spravu / Sluzby (services)
Pohladaj tam sluzbu Fast User Switching mala by byt spustena a nastavena na automaticky
pokial je manualene alebo odpojena (disabled)
tak ju prepni na automaticky a klik spustit
-
restartuj system a skus ci funguje
franta1969 (15)|17.1.2009 15:14
děkuju za radu,nepomohlo,nechci to přeinstalovat,neboť tam mám nějaký rozdělaný projekty
Ihales (207)|17.1.2009 15:25
nevim jestli jsem te spravne pochopil: abys mohl zmenit ucet tak se musis odhlasit a pak prihlasit?
pokud to dobre chapu tak kdyz stisknes windows(mezi levym ctrl a alt)+a+l tak te to hodi vyhodi ven zadas uzivatele heslo a jedes.
Pokud se jedna o nejake prepinani mezi uzivateli bez potreby zadat heslo tak to ti neporadim protoze neznam(krom toho by to byla pekna dira v zabezpecovani)
EditorPO (2819)|17.1.2009 19:43
Uzivatelske ucty > Zmenit sposob prihlasovania.... > Povolit rychle prepinanie uzivatelov
franta1969 (15)|18.1.2009 20:07
děkuju všem,správná cesta byla od užívatele Pabler.Opravdu to bylo TuneUp utilites.
Díky všem za rady:thumb