reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Colin mcrae dirt - zamrznuti

Keyz (73)|12.1.2009 02:20
Zdravim,pri nacitani zavodu mi hra zamrzne tak,ze se stale nacita ale zvuk jde normalne.Zvuk dokonce je slyslet ten,ktery je pred startem zavodu a tak to stoji zamrzle.Tedy nacitaci obrazovka se statama vesele ukazuje rekordy,zvuk je sice ze startu,ale seklej a obraz nikde.Zvlastni je, ze reinstalace to neresi, patche mam 1.2 tedy doufam nejnovejsi a hra toto udela v pokrocilejsi fazi hry,coz je divne.Nikdy na zacataku az po delsi dobe co ve hre pokrocim.PC mam plne dostacujici a u jinych her nemam podobny broblem,netusim vubec cim to muze byt,
r-a-k (222)|12.1.2009 08:25
[quote=Keyz;205639]Zdravim,pri nacitani zavodu mi hra zamrzne tak,ze se stale nacita ale zvuk jde normalne.Zvuk dokonce je slyslet ten,ktery je pred startem zavodu a tak to stoji zamrzle.Tedy nacitaci obrazovka se statama vesele ukazuje rekordy,zvuk je sice ze startu,ale seklej a obraz nikde.Zvlastni je, ze reinstalace to neresi, patche mam 1.2 tedy doufam nejnovejsi a hra toto udela v pokrocilejsi fazi hry,coz je divne.Nikdy na zacataku az po delsi dobe co ve hre pokrocim.PC mam plne dostacujici a u jinych her nemam podobny broblem,netusim vubec cim to muze byt,[/quote]

Verzi Patch máš nejnovější tedy.1.2 to je správně.Tato hra je divná jelikož u mě zase vše funguje do doby kdy mi tak po kole nebo ani nedojedu spadne a zamrzne obraz a zvuk a musim restartovat a takhle do kola.Hru mam origo.U žádných jiných her taky nemam problém.Jediný co ti můžu poradit tak zkus nahrát nejnovější ovladače pro grafiku a zkus ještě Directx.
Liqid (410)|13.1.2009 07:15
Keyz mas origo?
Keyz (73)|13.1.2009 19:07
No ovladace mam nejnovejsi mam GTX260 a tento problem mam u cracknute i kdyz pouzivam origos.
Draken (1578)|2.2.2009 08:52
a co taktování na GPu nebo CPu popř. nějaký nekompatibilní soft co se pouští při startu
Kajaa (63)|12.2.2009 17:49
caute, mam problem se spustenim Dirtu, po instalaci kdyz ji chci rozjet, tak to overuje cd a pak mi to hodi hlasku:

"Chyba aplikace

Byl odhalen pokus o použití emulačního softwaru. Vložte prosím původní disk, vypněte emulační software a pokus opakujte."

Hru mam originalku, co mam delat?
mstejska (2912)|12.2.2009 19:47
A nemas nahodou naistalovany daemon tools a nebo podobny software? Asi bude detekovan i kdyz mas orig.
EditorPO (2819)|12.2.2009 19:49
[quote=Kajaa;218694]caute, mam problem se spustenim Dirtu, po instalaci kdyz ji chci rozjet, tak to overuje cd a pak mi to hodi hlasku:

"Chyba aplikace

Byl odhalen pokus o použití emulačního softwaru. Vložte prosím původní disk, vypněte emulační software a pokus opakujte."

Hru mam originalku, co mam delat?[/quote]
Vypni virtualne mechaniky, pripadne odinstaluj programy emulujuce CD/DVD (Alcohol, Daemon...)
Kajaa (63)|13.2.2009 01:13
tak uz je to vyresene, chtelo to par restartu:) daemona ani alkohola jeste nainstalovaneho nemam, ani zadny takovy podobny program, tak nevim co to blblo. Je to nove poskladane pc..

btw dobra hra:) mam rad offroady:)