reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zaheslovaný program

3lisk4 (5)|12.1.2009 17:08
Ahoj:) já bych prosím potřebovala poradit. V počítači mám program který je na heslo. Heslo potřebuji k tomu abych mohla do nastavení programu a vlastně pro všechno včetně odinstalování programu. Našla jsem že se dá odinstalovat i přes licenční číslo ale to neznám a heslo také ne. Můžete mi nějak pomoci když chci program odinstalovat bez hesla? nejde to třeba přes nouzový režim nebo něco takového? počítačům docela rozumím ale co mám dělat bez hesla netuším. Za odpověď moc děkuji. Program se jmenuje child control!! :D:D :)
Jiziii (796)|12.1.2009 18:21
Co je to za program?
century (7)|12.1.2009 18:59
nejaky takovy co ma chranit deti od nebezpeci internetu :) a monitorovat pro rodice co na PC delaji bych tipoval :)
johny__g (6387)|12.1.2009 20:02
Takový program má určitě nějaké jméno, že?

[QUOTE]Dobrý den, nejede mi auto.
Jaké máte auto ...?
Nové, červené ..[/QUOTE]

Chápeš?
3lisk4 (5)|12.1.2009 21:03
jj přesně takový program to je a jmenuje se child control :D ale já bych fakt ocenila kdybyste mi poradili protože mi to do počítače nasadil mámin přítel kterej mi úspěšně ničí život...
robky (3195)|12.1.2009 21:22
A koľkože máš rokov? Možno má ten program opodstatnenie, asi ho tam nedali len tak pre zábavu:notsure
3lisk4 (5)|12.1.2009 21:24
Mně je 18 jmenom mě mámin přítel maličko šikanuje takže... :( a hlavně mi nepište ať se odstěhuju já chodim na školu já nemůžu :D
cool.user (2822)|12.1.2009 21:30
Uprimne, v tomto pripade mi neprijde eticke ti radit, protoze stejnak tak muzes mluvit pravdu, nebo nam naopak neco zatajovat ve smyslu zes je ti sestnact a mas problemy s prospechem kvuli stovkam hodin stravenym u CSka.

Jedine co ti poradim je, ze tohle si musite vyresit v rodine sami.
Intri (3490)|12.1.2009 21:50
Obvykle je dobrý útok hrubou silou, to znamená zkoušet veškeré možné kombinace všech znaků všech klávesnic. Když budeš mít štěstí, za pár set triliard let to prolomíš.
mstejska (2912)|12.1.2009 21:58
mstejska (2912)|12.1.2009 22:00
You need the password that you chose the first time that you started the application to change settings or for a possible uninstall. If you have forgotten it, you can reset it yourself. In that case, please do as follows: In the trial or demo version: Enter 0000-1234-0000 to delete the password. You should then see a notice stating that the password has been reset. You can then enter a new password, or if necessary, uninstall the application. Important Notice: This procedure applies only to the trial version. In the licensed version (full version): If you are using the full version, you may enter the serial number of the application in place of the password. You will find it on the CD that we sent you, the license certificate, or, if you downloaded the application, in the email that we sent you. When you enter the serial number, the password will be deleted, and the application will end. You should then use the Start menu to start it again and enter a new password. If you suspect misuse: By the way: if you suspect that your users have the serial number and have used it to reset the password, we will be happy to send you a new serial number. This can easily be installed using the Edit/Enter serial number menu item. In this case, please send your complete address along with the purchase date.
3lisk4 (5)|12.1.2009 22:07
jj je to přesně tenhle program a ujišťuju vás že problémy s prospěchem teda určitě nemám... já vim že můžu kecat ale když vám řeknu že mi mámin přítel slibuje jak mi všechno zruší když se budu dobře učit a já mám jedničky a pořád mi jenom ničí život taky mi věřit nebudete
mstejska (2912)|12.1.2009 22:09
[QUOTE=3lisk4;205984]jj je to přesně tenhle program a ujišťuju vás že problémy s prospěchem teda určitě nemám... já vim že můžu kecat ale když vám řeknu že mi mámin přítel slibuje jak mi všechno zruší když se budu dobře učit a já mám jedničky a pořád mi jenom ničí život taky mi věřit nebudete[/QUOTE]

Tak zkus to heslo co jsem ti poslal.
orgi (65)|12.1.2009 22:25
Funguje to? len tak zo zvedavosti inac ti drzim palce......
3lisk4 (5)|12.1.2009 22:30
Já jsem to četla to co jsi mi poslal jenže já mám plnou verzi a nic mi nefunguje:(
orgi (65)|12.1.2009 22:38
Skus toto: nabootuj cez f8 do safe modu uisti sa ze tam ten program nefachci(v task manageri) natvrdo vymaz z disku vsetky adresare ktore sa ho tykaju restartuj a spusti nejaky program na cistenie registrov....

Alebo to skus inac (nemusi fungovat) nainstaluj si winxp(vista) manager spusti smart uninstaler a daj ho odinstalovat....pri troche stastia....
kevin00 (10238)|12.1.2009 22:59
[QUOTE=orgi;206006]Skus toto: nabootuj cez f8 do safe modu uisti sa ze tam ten program nefachci(v task manageri) natvrdo vymaz z disku vsetky adresare ktore sa ho tykaju restartuj a spusti nejaky program na cistenie registrov....

Alebo to skus inac (nemusi fungovat) nainstaluj si winxp(vista) manager spusti smart uninstaler a daj ho odinstalovat....pri troche stastia....[/QUOTE]

Obdoba: Nabootovat z nějaké Live verze linuxu, přistoupit na HDD, smazat adresář (možná bych ho spíše zazálohoval jinam na disk pro jistotu). Pak nabootoval XP a provedl očistu registru (asi bude muset být manuální).
Zkusil bych ještě reinstall programu s novým seriovým číslem a zadáním nových hesel ke složkám (nevím, jestli to půjde, asi ne, ale za pokus to stojí).

EDIT:
Bod obnovení ..... před instalací programu :notsure
astec (1823)|12.1.2009 23:11
Vycházejíc ze slov slečny asi bych nevolil tyto destruktivní způsoby... A pak na jak dlouho by to bylo??? evidentne se ji jedna o nezjistitelný způsob odblokování PC......
speedsnail (4876)|12.1.2009 23:41
Pro tohle bych zkusil to liveCD s linuxem. Netřeba nic mazat, prostě používat "svůj OS". Pro skype, icq a volné surfování po netu to bohatě stačí (a o to asi jde)..
cool.user (2822)|12.1.2009 23:47
[QUOTE=speedsnail;206035]Pro tohle bych zkusil to liveCD s linuxem. Netřeba nic mazat, prostě používat "svůj OS". Pro skype, icq a volné surfování po netu to bohatě stačí (a o to asi jde)..[/QUOTE]

Ja bych spis rekl ze tady jde o CSko... :rolleyes::D
century (7)|12.1.2009 23:51
Taky si myslim :) hold online hry sou zkaza lidstva ... :) PS: Drzim palce at to odstranis
cool.user (2822)|13.1.2009 00:01
[QUOTE=century;206040]PS: Drzim palce at to odstranis[/QUOTE]

Uprimne, kdyz vidim ty zavislacke trosky tak ani moc ne.
speedsnail (4876)|13.1.2009 00:03
Pokud jde o závislost na hrách, z vlastní zkušenosti potvrzuji že to neni žádná sranda. Takže nechat, vykašlat se na to a jít radši na aerobik nebo plavat.. (byl jsem asi naivní když jsem si myslel že jde o opravdu zlé rodiče kteří třeba nechtěj aby se bavila s kamarádkama :D )
mstejska (2912)|13.1.2009 00:10
Tohle uz je ale dost OT, ne?
cool.user (2822)|13.1.2009 00:48
[QUOTE=mstejska;206051]Tohle uz je ale dost OT, ne?[/QUOTE]

To je dost mozne, ale i kdyz to defakto nemam podlozeno zadnymi pravidly fora, tak si myslim ze radit jak obchazet tento typ programu je spatne, nebo prinejmensim eticky a moralne nevhodne.

Stejne tak jak se tady neresi warez, nelegani praktiky atd, tak by se imho nemel davat support k tomuto typu softwaru a podkopavat tak rodice jako autoritu. Tohle neni softwarovej nebo hardwarovej problem, tohle je jejich rodinej problem a myslim ze my bychom se do toho plest nemeli.

2 editor: wtf?

edit by speedsnail: jj wtf? :)

no prozatím lock, souhlasím s druhým odstavcem v tomto příspěvku.