reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lg lcd 22" w2252tq-wf

Huvatek (17)|12.1.2009 22:51
Zdravim. Stal jsem se majitel tohoto stroje, jeste jsem ho odsud stihnul objednat v patek, kdy stal jen 4000Kc :-P http://pc.itek.cz/monitory-22-lcd-monitory/E1006903-LG-LCD-22-W2252TQ?tab=cena
mam nekolik dotazu na ty co ho pouzivaj jako monitor k notebooku nebo kdo by mi poradil. Ovladac jsem nainstaloval na monitor Plug and Play, ale rozliseni, ktery jsem nastavil 1680x1050 bylo ok, ale hrozne rozmazany, nedalo se na to koukat, kdyz jsem to prepnul jen na vystup do monitoru(svitil jen monitor LG), kdyz jsem pak nastavil na notebooku rozliseni 1680x1050 a prepnul na vystup a svitil jak notas tak LG obraz je paradni, nerozmazany. Vcem je chyba?

...jo a jeste kdyz si pustim nejaky video...jakykoli prehravac, hned se mi spusti na celou obrazovku a nelze ovladat, nefunguje Esc, mezernik, nic...facha jen Alt+F4...nevite?:-)...dik za postrehy
Huvatek (17)|13.1.2009 11:08
[QUOTE=Huvatek;206014]Zdravim. Stal jsem se majitel tohoto stroje, jeste jsem ho odsud stihnul objednat v patek, kdy stal jen 4000Kc :-P http://pc.itek.cz/monitory-22-lcd-monitory/E1006903-LG-LCD-22-W2252TQ?tab=cena
mam nekolik dotazu na ty co ho pouzivaj jako monitor k notebooku nebo kdo by mi poradil. Ovladac jsem nainstaloval na monitor Plug and Play, ale rozliseni, ktery jsem nastavil 1680x1050 bylo ok, ale hrozne rozmazany, nedalo se na to koukat, kdyz jsem to prepnul jen na vystup do monitoru(svitil jen monitor LG), kdyz jsem pak nastavil na notebooku rozliseni 1680x1050 a prepnul na vystup a svitil jak notas tak LG obraz je paradni, nerozmazany. Vcem je chyba?

...jo a jeste kdyz si pustim nejaky video...jakykoli prehravac, hned se mi spusti na celou obrazovku a nelze ovladat, nefunguje Esc, mezernik, nic...facha jen Alt+F4...nevite?:-)...dik za postrehy[/QUOTE]


...vse vyrezeno, pohral jsem si s tim:-)...paradni obraz, pekný white desing, nejsou na nem aspon videt otisky a jiny opatlavky...pro zajemce poslu fotky:-)
benik.martin (35)|13.1.2009 13:57
já měl smůlu a nestih sem ho objednat :( jinak teda spokojenost? žádné pískání nic?? já ted čekám nanějakou akci nebo megaslevu abych ho taky vzal než se stáhne z obchodů uplně :D
Huvatek (17)|13.1.2009 16:40
....pískaní zatím nee, ale nejak my to zaclo radkovat, jako by takovy vlny smerem nahoru, nevite cim by to mohlo bejt?...nastaveni atd?....zkusim dat dal repraky a notas jestli to na to nema vliv....
Intri (3490)|13.1.2009 16:53
Ty vlny bývají způsobené rušením v elektrické síti. Zapoj monitor na jinou zásuvku, než na jaké máš noťas, případně zkoušej různé zásuvky.
Huvatek (17)|13.1.2009 17:06
[QUOTE=Intri;206244]Ty vlny bývají způsobené rušením v elektrické síti. Zapoj monitor na jinou zásuvku, než na jaké máš noťas, případně zkoušej různé zásuvky.[/QUOTE]

...jasny uz jsem to vyzkousel na vsechny zasuvky co jsou v mistnosti, ale v nejakych to je jeste horsi:-(....existuje nejaka jina moznost?
Huvatek (17)|13.1.2009 17:07
[QUOTE=Huvatek;206252]...jasny uz jsem to vyzkousel na vsechny zasuvky co jsou v mistnosti, ale v nejakych to je jeste horsi:-(....existuje nejaka jina moznost?[/QUOTE]


...ale kdyz je zapojen monitor primo do zdi a notas na baterce tak je to ok, takze to je tim...
Huvatek (17)|13.1.2009 23:25
tak uz je to ok, notas jsem strcil do jiny zasuvky, ale stejne to malilinko poblikava, opacne to ale nefungovalo kdyz jsem tam dal monitor.... dik za postrhy